Як безкоштовно дивитися BBC iPlayer у США

Як дивитись BBC у США

Ви можете безкоштовно дивитися BBC iPlayer у США, якщо використовуєте VPN, однак багато VPN блокуються BBC. Читайте далі, щоб побачити, які VPN працюють, і як ними користуватися.

VPN шифрують ваш трафік, не дозволяючи контролювати вашу діяльність хакерами, постачальником послуг Інтернету (ISP), вашим роботодавцем або урядом. Однак у них є ще одна основна перевага: вони дозволяють змінити свою IP-адресу. Оскільки потокові платформи часто покладаються на IP-адресу користувача, щоб перевірити його місцезнаходження, доступ до геоблокованих служб за кордоном такий же простий, як підключення до сервера у відповідній країні.

Вміст BBC доступний в Інтернеті через BBC iPlayer, сюди входить вміст з BBC One та інших каналів BBC. BBC інвестує величезну кількість ресурсів для вдосконалення своїх геореактивних заходів, тому не всі VPN можуть розблокувати онлайн-потокову платформу.

Однак є кілька окремих VPN, які можуть надійно отримати доступ до iPlayer BBC в Америці, і, якщо ми докладніше розглянули кожне з них, ви можете знайти короткий підсумок кожного нижче:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для перегляду BBC в США! Швидка, надійна, безпечна та чудова можливість розблокування, ця послуга дозволяє легко передавати BBC з будь-якої точки світу. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost CyberGhost – це бюджетний, зручний сервіс із заздалегідь налаштованими параметрами безпеки та сильною розблокуючою здатністю, ідеально підходить для нових користувачів VPN.
 3. NordVPN Забезпечує високу швидкість, величезну серверну мережу, політику без реєстрації та настроювані функції безпеки за доступною ціною.
 4. PrivateVPN Цей VPN захищений, захищений від конфіденційності, швидше, ніж більшість, і розблокує широкий спектр популярних потокових служб.
 5. ВипрВПН VPN, орієнтований на безпеку, з високою швидкістю та можливістю розблокувати BBC iPlayer з будь-якого місця.

Як дивитися BBC iPlayer в Америці

Насправді дуже просто обійти регіональні обмеження VPN. Нижче ми пояснимо, як можна використовувати BBC iPlayer та VPN для передачі BBC в США.

Ось як дивитися BBC iPlayer у США:

 1. Підпишіться на один із згаданих нижче VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть додаток, переконайтесь, що ви отримаєте потрібну версію для операційної системи вашого пристрою.
 3. Підключіться до одного з британських серверів VPN.
 4. Увійдіть у BBC iPlayer та спробуйте завантажити відео. Це має початись негайно, але вам, можливо, спочатку доведеться очистити файли cookie та кеш-пам’ятки веб-переглядача. Як тільки це буде зроблено, оновіть сторінку, і ви зможете вільно потокувати.
 5. Тепер ви можете отримати доступ до контенту з BBC One, BBC Two, BBC Three та BBC Four на iPlayer.

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИ VPN: Якщо вам потрібне лише короткочасне покриття VPN, ви можете скористатися послугами ExpressVPN 30-денна гарантія повернення грошей. Хоча вам доведеться платити заздалегідь, ви можете скасувати в будь-який момент протягом цього періоду, щоб вимагати повного повернення коштів, без запитань. На практиці це означає, що ви можете передавати BBC безкоштовно на місяць.

Вибір правильного VPN для перегляду BBC за кордоном

Оскільки так багато різних постачальників VPN, які всі претендують на найкращі результати, важко визначити, який саме використовувати. Щоб знайти найкращі VPN для трансляції BBC у США, ми вирішили лише рекомендувати послуги з усіма переліченими нижче характеристиками:

 • Надійно розблокує BBC iPlayer та подібні потокові платформи
 • Пропонує стабільно високошвидкісні з’єднання
 • Використовує сильне шифрування і включає кілька інших функцій безпеки
 • Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати
 • Має програми для всіх найпопулярніших операційних систем

Найкращі VPN для перегляду BBC в США

Нижче ви знайдете наш список найкращих VPN для перегляду BBC в США:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокує BBC в США, протестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має понад 3000 серверів у 94 країнах світу, включаючи Великобританію. Цей сервіс може надійно розблокувати потокові платформи, з якими бореться багато інших VPN, включаючи BBC iPlayer, ITV Hub та Netflix UK. Найкраще, що це досить швидко, щоб передавати живий HD-вміст без помітного заїкання або буферизації.

Ця послуга VPN включає 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та IPv6, ідеальну таємницю вперед та комутаційний перемикач (який зупиняє весь трафік кожного разу, коли ви несподівано відключаєтесь) для збереження приватної діяльності в будь-який час. ExpressVPN не реєструє жодних даних, які могли б вас ідентифікувати, але можна зареєструватися майже повністю анонімно за допомогою Bitcoin та електронної адреси, що викидається, для отримання додаткового рівня конфіденційності. Підтримка доступна 24/7 через чат у прямому ефірі у разі виникнення проблем.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Плани включають доступ до вбудованого програмного забезпечення маршрутизатора, щоб зробити захист усіх ваших пристроїв максимально простим.

Плюси:

 • Розблокує основні сайти потокової передачі, наприклад Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Досить швидко для відтворення HD-відео без буферизації
 • Солідна конфіденційність та безпека
 • Анонімно оплачуйте Bitcoin

Мінуси:

 • Дозволено лише три одночасних з’єднання

Наш результат:

4.5 з 5

Найкращий VPN для BBC: ExpressVPN – наш вибір №1. Він пропонує високошвидкісні з’єднання, потужні функції безпеки та конфіденційності та відмінні можливості розблокування. Крім того, маючи 30-денну гарантію повернення грошей, ви можете спробувати цю послугу без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN тут

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує BBC в USATested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost пропонує доступ до 486 британських серверів та понад 5000 інших у ще 88 країнах. Ця послуга надзвичайно зручна у користуванні; кожен сервер показує своє поточне завантаження та послугу потокової передачі, розроблену для розблокування. Завдяки високій швидкості та до семи одночасних з’єднань, CyberGhost забезпечує безперебійну передачу BBC без домішок вдома або в дорозі.

Цей VPN дозволяє максимально просто бути безпечним в Інтернеті. Він захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування, постійного вмикача захисту та захисту від витоків IPv6 та DNS. Це ще не все: це автоматично блокує рекламу та сканування шкідливих програм. CyberGhost не записує особисту інформацію, але ви можете заплатити в Bitcoin за додаткову анонімність. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, ви можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів у режимі чату, 24/7.

CyberGhost пропонує програми для Windows, Android, MacOS, Linux та iOS. Мережеві маршрутизатори підтримуються, але потребують конфігурації вручну.

Плюси:

 • Швидкий, надійний сервіс
 • Немає проблем з розблокуванням американських Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Усі функції безпеки за умовчанням включені

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: CyberGhost може похвалитися швидкісними зв’язками, всебічною безпекою та можливістю розблокувати BBC де завгодно. Він постачається з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost тут

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує BBC в USATested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має понад 5500 високошвидкісних серверів, що поширюються в 62 країнах, у тому числі 707 лише у Великобританії. Він може обійти навіть найзапекліші заходи щодо геоблокування, тобто ви зможете отримати доступ до таких служб, як Amazon Prime Video, Netflix UK та BBC iPlayer з будь-якої точки світу. NordVPN дозволяє мати до шести одночасних підключень, тож ідеально, якщо ви хочете захистити всі свої пристрої одночасно.

Ця послуга робить великий акцент на вашій безпеці. Його функції включають 256-бітне шифрування, специфічний для програми перемикач вбивств, сканер зловмисного програмного забезпечення, adblocker та захист від витоків DNS, IPv6, WebRTC та переадресації портів. Користувачі можуть вибрати доступ до Tor через VPN або використовувати декілька VPN одночасно для додаткового захисту. У NordVPN діє сувора політика без реєстрації тож ваша конфіденційність у хороших руках. Підтримка клієнтів доступна цілодобово через чат наживо.

У NordVPN є програми для Linux, MacOS, Windows, iOS та Android. Для використання на домашніх маршрутизаторах потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Основний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Сотні швидкісних британських серверів
 • Чудова альтернатива потокового потоку
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Підключення до деяких серверів може бути повільним і ненадійним

Наш результат:

4.5 з 5

ДОБРЕ ВСЕ КРУГЛЕ: NordVPN – це швидкий, недорогий сервіс, орієнтований на конфіденційність, який серйозно сприймає вашу безпеку. Що ще краще, її плани включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN тут

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує BBC в USATested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має лише 88 серверів у 57 країнах (шість – у Великобританії), але вона компенсує свою меншу мережу, забезпечуючи більш високі швидкості, ніж багато подібних сервісів. Крім того, PrivateVPN надійно розблокує не лише iPlayer BBC, а й Netflix UK, ITV Hub та All 4. Ця послуга дозволяє підключити відразу шість пристроїв.

Завдяки 256-бітному шифруванню, захисту від витоку DNS, WebRTC та IPv6 та комутатору захисту (лише для Windows), PrivateVPN гарантує, що ваш трафік буде захищений постійно. Ваша діяльність не може бути простежена до вас (платите ви за біткойн чи ні) завдяки політиці нульових журналів цієї служби. Чат в прямому ефірі доступний щодня 22 години (офлайн від 1-3PM PST), і з вашого дозволу персонал може віддалено налаштувати програмне забезпечення для вас.

PrivateVPN має програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Він працює на платформах на базі Linux та бездротових маршрутизаторах з ручною конфігурацією.

Плюси:

 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Дуже великі швидкості
 • Постачальник нульових журналів

Мінуси:

 • Інші постачальники мають більше варіантів вибору сервера
 • Живий чат – це не цілодобово

Наш результат:

4.5 з 5

СТРЕЙМ Бі-Бі-де: PrivateVPN не зберігає журналів, надає пріоритет вашій безпеці та пропонує швидку, бездоганну трансляцію. Він включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN тут

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВипрВПНРозблокує BBC в USATested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН В даний час є понад 700 серверів у 64 країнах, включаючи Великобританію. Цей сервіс пропонує стабільно високі швидкості і може легко розблокувати популярні потокові платформи, включаючи Netflix UK, ITV Hub і, звичайно, BBC iPlayer. Дозволено три одночасних підключення, хоча для абонентів преміум-класу це збільшується до п’яти.

Ця послуга використовує 256-бітове шифрування, перемикач вбивства (у додатках для настільних ПК), ідеальна секретність вперед та захист від витоку DNS за замовчуванням. Він може приховати ваш трафік, використовуючи власний протокол Chameleon, що ускладнює виявлення використання VPN. VyprVPN не записує жодної особистої інформації, що робить вас майже повним анонімним в Інтернеті. Підтримка доступна через чат, 24/7 в реальному часі.

VyprVPN надає програми для Blackphone, Android, iOS, Windows та MacOS. Його можна встановити вручну на пристроях Linux і вибрати інтернет-маршрутизатори.

Плюси:

 • Відмінні функції безпеки та конфіденційності
 • Швидке, надійне з’єднання
 • Розблокує найпопулярніші геоблоковані сайти

Мінуси:

 • Не приймає біткойн
 • Дворівнева структура ціноутворення

Наш результат:

4 з 5

ДОПОМОГА БЕЗПЕКА: VyprVPN – це постачальник, орієнтований на безпеку, з високою швидкістю, сильним потенціалом розблокування та політикою без журналів. Він навіть пропонує триденну безкоштовну пробну версію.

Повний наш огляд ВипрВПН читайте тут

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я дивитись BBC за кордоном за допомогою безкоштовного VPN?

Безкоштовні VPN можуть бути спокусливими, але радимо не використовувати одну з кількох причин. Перший – їх виконання; безкоштовні VPN рідко мають достатньо серверів для підтримки всіх своїх користувачів, і це проявляється як повільна швидкість. Потокове передавання даних є досить інтенсивним, особливо при більш високій роздільній здатності, і, таким чином, ви, можливо, відчуєте невдале відтворення, якість відео з підрозділом та тривалий час завантаження. Крім того, BBC регулярно оновлює свої заходи щодо блокування геоданих, тому є хороший шанс, що ви взагалі не зможете отримати доступ до iPlayer BBC за допомогою безкоштовного VPN.

Ці сервіси можуть бути безкоштовними у користуванні, але вони є бізнесом і як такі існують, щоб заробити гроші. Більшість використовують модель, що підтримується рекламою, або пропонують пільги, як більш високі швидкості за щомісячну плату, але деякі вдаються до тініших практик. Деякі служби зберігають файли cookie для відстеження на вашому пристрої, щоб побачити, які сайти ви відвідуєте, і продати отриманий профіль споживача рекламодавцям. Це приймає контроль над тим, хто бачить ваші дані з ваших рук, що є абсолютно протилежною тому, що має робити VPN.

На жаль, важко навіть сказати, використовуєте ви безпечну VPN чи ні. Нещодавно дослідники протестували 283 безкоштовні VPN-програми та виявили, що майже 40% містять зловмисне програмне забезпечення, 84% вразливі до витоків IPv6, а 18% не використовували жодного шифрування. Відомі сервіси не обов’язково безпечніші; у 2015 році Хола потрапив на продаж пропускної здатності користувачів, щоб допомогти запустити ботнет.

Використання авторитетного VPN з чіткою політикою конфіденційності, спочатку користувачем – найкращий спосіб бути безпечним в Інтернеті.

Як записатися на iPlayer BBC

Створити новий обліковий запис BBC – це просто і займає лише кілька хвилин. Спочатку перейдіть на сторінку входу та натисніть Зареєструйтесь зараз. Вам буде запропоновано ввести реквізити, включаючи дату народження, електронну адресу та поштовий індекс. Цей останній крок не є стримуючим фактором, який стримує глядачів за кордоном, оскільки будь-який поштовий індекс у Великобританії прийнятий, і вам ні в якому разі не потрібно доводити своє місцезнаходження. Закінчивши, натисніть Зареєструйтесь, і підтвердити свою електронну адресу.

Законодавство Великобританії вимагає, щоб ви мали телевізійну ліцензію на перегляд будь-чого на iPlayer BBC. Хоча іноді ця послуга показує спливаюче вікно, яке дає вам знати про це, воно не з’являється кожного разу, коли ви намагаєтесь щось переглядати і як таке, легко забути. IPlayer насправді не перевіряє, чи маєте ви ліцензію на телевізор чи ні, і повністю покладається на систему честі.

Чому ще мені знадобиться VPN?

VPN дозволяють вам робити більше, ніж просто дивитися BBC в США. Турбуєтесь про обмеження доступу до банківського рахунку RBS, Santander чи Halifax, оскільки ви входили з іншої країни? Спершу підключіться до британського VPN-сервера, імовірно, автоматизована система вашого банку навіть не зрозуміє, що ви насправді десь в іншому місці. Ви також можете використовувати цей метод для доступу до сайтів, що займаються ставками, таких як Ladbrokes та William Hill з-за меж Великобританії.

Оскільки ваш трафік часто проходить через сервер у зовсім іншій країні, ви можете використовувати VPN, щоб обійти будь-яку веб-фільтрацію, накладену вашим робочим місцем чи урядом. Загальнодоступні мережі Wi-Fi часто менш безпечні, ніж повинні бути, це означає, що вони є головною ціллю для хакерів. Однак, підключившись до VPN, ви точно будете знати, що ваша діяльність захищена від сторонніх очей.

Які канали та шоу BBC можна дивитись із VPN?

BBC пропонує величезну різноманітність контенту, починаючи від мильних опер і закінчуючи жаркими драмами. Нижче ми перерахували канали BBC, які ви можете транслювати в прямому ефірі, а також деякі шоу, які ви можете дивитися на iPlayer BBC:

Канали:

 1. BBC One
 2. BBC Two
 3. CBBC
 4. BBC Four
 5. BBC News
 6. Cbeebies
 7. BBC Three
 8. BBC Шотландія
 9. S4C
 10. Парламент BBC
 11. BBC Alba
 12. Радіо 1

ТВ-шоу:

 • Лінія обов’язку
 • Вбивство Єви
 • Східники
 • Вища передача
 • QI
 • Батист
 • Матч дня
 • Постраждалість
 • Біле золото
 • Охоронець
 • Панорама
 • Блакитна планета 2
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me