12 безкоштовних і платних альтернатив CinemaNow

Скріншот домашньої сторінки CinemaNow

CinemaNow був найвищим потоковим сервісом, який мав десятки тисяч фільмів і телевізійних шоу у своїй бібліотеці. Доступний у США, Канаді та Великобританії, він дозволяв користувачам обирати, що вони хочуть взяти напрокат або придбати одноразово, надаючи альтернативу щомісячним послугам передплати, що надаються подібними Netflix та Hulu.

На жаль, CinemaNow вимкнувся у вересні 2017 року, не давши передплатникам отримати доступ до своїх раніше придбаних назв. На щастя, у CinemaNow в 2018 році існує безліч безкоштовних і платних альтернатив. Варто пам’ятати, що для багатьох із цих служб є веб-сайти та додатки, які обмежені географією, тобто доступ до них можна отримати лише у вибраних країнах. На щастя, якісний VPN може допомогти вам подолати подібні проблеми.

Ось наш список із 12 безкоштовних та платних альтернатив CinemaNow у 2019 році:

Netflix

Скріншот домашньої сторінки Netflix

Почнемо з, мабуть, найочевиднішої платної альтернативи CinemaNow – Netflix. На відміну від CinemaNow, Netflix – це послуга підписки з планами, доступними за $ 7,99 (базовий), 10,99 дол. США (стандартно) та 13,99 дол. США (премія). Однак ви можете спробувати перед покупкою, оскільки Netflix пропонує безкоштовну 1-місячну пробну версію. Завдяки підписці на Netflix ви можете насолоджуватися необмеженим без реклами вмістом так часто, як вам захочеться. Гнучкість також пропонується тим, що Netflix можна переглядати майже на будь-якому пристрої і навіть скасовувати його в будь-який час без запитань..

Одне з особливостей Netflix – це те, що він пропонує контент (телепередачі та фільми) на основі того, що ви переглядали, і як ви оцінили його. Цей алгоритм явно ефективний і забезпечує більш особистий досвід порівняно з більшістю потокових сервісів на ринку. Крім того, Netflix також створює власний оригінальний вміст як от Чужі речі, Сміливий, Помаранчевий – це новий чорний і Вершник BoJack.

Загалом, Netflix дуже добре розроблений, і ми рідко мали проблеми під час трансляції відео, навіть у Ultra HD. Якість зображення майже завжди відмінна, буферизація та відставання рідко є проблемою з поважною швидкістю Інтернету. Там, де Netflix, можливо, бракує, – це доступність поточних епізодів телешоу з каналів кабельного та мережевого телебачення. Однак у Netflix є понад 125 мільйонів підписників, що говорить про те, що люди не надто проти цього.

Ви можете дивитися Netflix майже на будь-якому пристрої, підключеному до Інтернету, включаючи потокові медіаплеєри, смарт-телевізори, ігрові консолі та смартфони та планшети Android та iOS. Незважаючи на те, що Netflix доступний у більшості країн, деякий вміст обмежений географічно, і для його перегляду потрібна VPN..

Дивись також: Найкращі VPN для Netflix

Хулу

Скріншот домашньої сторінки Hulu

Hulu – послуга потокового відео, яка є співвласником компанії Walt Disney, 21st Century Fox, Comcast та AT&Т. Хоча Hulu пропонує фільми, його головна увага приділяється пропонуванню нових телевізійних шоу, а також власному оригінальному контенту. Так само, як Netflix, Hulu – це передплатна послуга з можливістю безкоштовного місячного пробного періоду. Плани починаються від 7,99 дол. США за основний доступ до бібліотеки потокової передачі Hulu (з рекламою) та збільшуються залежно від того, вибираєте план без реклами, телевізор у прямому ефірі, розширені можливості зберігання та запису або доступ через необмежену кількість пристроїв. Підписку можна також скасувати в будь-який час.

Наскільки Hulu відрізняється від Netflix, це те, що він може запропонувати раніше доступ до нових телевізійних серіалів з інших мереж, епізоди яких часто доступні лише за кілька днів після трансляції. Більше того, вони мають повні сезони багатьох телепрограм. Деякі з назв включають Сімянин, Чорнуваті і Субота вночі Live. Hulu також виробляють свій власний оригінальний вміст, такий як Казка невільниці і Замок Скеля. Hulu оновив свій інтерфейс за останні місяці, і це полегшило його використання, ніж будь-коли раніше. На жаль, на відміну від Netflix та Amazon Prime Video, Hulu поки не підтримує вміст 4K.

Hulu доступний на більшості пристроїв, включаючи вибрані моделі смарт-телевізорів, мобільні пристрої Android та Apple, потокові медіаплеєри та ігрові консолі. Однак Hulu доступний лише в США та Японії, тому вам потрібен VPN із серверами в цих місцях, щоб отримати доступ до вмісту Hulu.

Дивись також: Кращі VPN для Hulu

Amazon Prime Video

Скріншот домашньої сторінки Amazon Prime Video

Служба потокової передачі, якою належить Amazon.com та керує нею, Amazon Prime Video – це послуга щомісячної підписки, подібно до Netflix та Hulu. Сама підписка на Prime Video коштує 8,99 дол. США на місяць, але також є можливість передбачуваного щомісяця за 12,99 дол. США, що включає різні переваги Amazon.com, включаючи безкоштовну доставку в один день та необмежену трансляцію музики. Прем’єр щорічно працює на рівні 119 доларів на рік. Як і Netflix та Hulu, Amazon пропонує безкоштовну пробну версію (у цьому випадку це 30 днів). Знову ж, послугу можна скасувати в будь-який час.

Як і CinemaNow, Amazon Prime Video дозволяє купувати та орендувати окремі заголовки без передплати Prime. Це хороший варіант, коли потрібно дивитися новіші фільми та серіали. Крім ліцензійних придбань, Prime Video також пропонує оригінальний вміст від Amazon Studios в тому числі Людина у високому замку, Bosch і Прозорий. Як і в Netflix, частина вмісту доступна в 4K. Загалом, нам подобаються програми Amazon Prime Video, але вони не такі інтуїтивно зрозумілі, як програми Netflix.

До Amazon Prime Video можна отримати доступ через широкий спектр пристроїв, включаючи смарт-телевізори, приставки, ігрові консолі та телефони та планшети Android та iOS. Хоча Amazon Prime Video доступний у більшості країн, деякий вміст обмежений географічними ознаками. Однак хороший VPN допоможе вам обійти будь-які подібні обмеження.

Дивись також: Кращі VPN для Amazon Prime Video

HBO Now

Скріншот домашньої сторінки HBO Now

Не плутати з HBO Go, для якого потрібен пакет кабельного телебачення, HBO Now – це окрема послуга передплати. Це дозволяє передавати телепередачі та фільми в Інтернеті без необхідності кабелю. HBO Now має широкий вибір художніх фільмів, у тому числі Дюнкерк, Фарго і Вбивство на Орієнтовому експресі. Однак, оригінальний вміст від HBO – це нагорода, яка справді робить його суперником як альтернативу CinemaNow з висококваліфікованими шоу, такими як Гра престолів, Провід і Boardwalk Empire.

Пакет передплати на HBO Now коштує $ 14,99 на місяць, але є можливість одномісячної безкоштовної пробної версії, щоб ви могли заздалегідь спробувати його.. Це дозволяє передавати потокове передачу на декількох пристроях одночасно і може бути скасовано в будь-який час, так само, як Netflix. Додаток HBO Now працює дуже добре, і якість потокової передачі була дуже хорошою, без буферизації та відставання. Однак, як і Hulu, HBO Now поки не підтримує вміст 4K.

HBO Now доступний на широкому спектрі пристроїв, включаючи потокові плеєри, вибрані смарт-телевізори, ігрові консолі та мобільні пристрої (Android та iOS). Зауважте, що HBO Now доступний лише у США. Тому вам знадобиться VPN, щоб дивитися HBO Now за межами США.

Дивись також: Найкращі VPN зараз для HBO

Попкорнфлікс

Скріншот домашньої сторінки Popcornflix

Popcornflix – це безкоштовна послуга онлайн-потоку з набором фільмів та телешоу. Тут не потрібна будь-яка реєстрація чи підписка і заробляє гроші на рекламі, яка, як правило, досить коротка (приблизно від 20 до 30 секунд) – ви навіть можете пропустити деякі з них через перші кілька секунд. Як ви й очікували, Popcornflix не має такого великого вибору, як багато платних варіантів, і загальний вибір трохи старший. Однак це лише незначний мінус, коли він абсолютно безкоштовний.

Деякі з назв, доступних на Popcornflix, включають Зодіак, Пригоди Тінтіна, Американські наймиріші злочинці і Дівчина з татуюванням дракона. У Popcornflix також є сестринський сайт, який називається Popcornflix Kids. На веб-сайті Popcornflix просте навігація з можливістю вивчення за жанром. Найбільше вражає якість HD багатьох відео та те, що не було проблем із буферизацією. Хоча реєстрація не потрібна, підписка дозволяє отримати доступ до деяких цікавих функцій, таких як можливість коментувати певні моменти відео, а також створювати gif-файли улюблених сцен.

Popcornflix пропонує додатки для Android та iOS, а також Roku. Ви також можете отримати доступ до Popcornflix на PlayStation, Xbox та Apple TV. Popcornflix доступний лише у США та Канаді, але VPN допоможе вам отримати доступ до нього за кордоном.

Дивись також: Як дивитися Popcornflix на Kodi

Sony Crackle

Скріншот домашньої сторінки Sony Crackle

Sony Crackle є дочірньою компанією Sony Pictures Entertainment і пропонує безкоштовну трансляцію фільмів і телешоу. Таким чином, ви можете розраховувати на те, що ви побачите деякі оголошення, які, як правило, показуються до та під час відео. На момент написання ми знайшли понад 200 фільмів, доступних на Sony Crackle в тому числі Вавилон, Друзі з перевагами і Джеррі Магуайр. Однак, не дуже багато варіантів, коли мова йде про телешоу (їх близько 85), і часто не всі сезони або епізоди шоу доступні.

Sony Crackle не тільки повністю безкоштовна, реєстрація не потрібна. Хоча ми не мали жодних проблем із завантаженням відео, якість відео не найкраща і немає вмісту HD. Однак нам подобається, що інтерфейс зручний і що є можливість активувати субтитри на відео. Що ще, Sony Crackle має кілька оригінальних шоу, що незвично для безкоштовного обслуговування. До них відносяться Обраний, Стартап і Комедії в машинах, які отримують каву.

Crackle підтримує широкий спектр пристроїв, включаючи мобільні пристрої Android та iOS, смарт-телевізори, потокові плеєри та ігрові консолі Playstation та Xbox. Crackle доступний лише у США, тому вам потрібен VPN для доступу до нього за кордоном.

Дивись також: Найкращі VPN для Sony Crackle

Тубі

Скріншот домашньої сторінки Tubi

Tubi – ще одна послуга потокового потоку в США, яка дозволяє користувачам безкоштовно передавати фільми та телепередачі. Що стосується безкоштовних варіантів, то це одне з найкращих з точки зору найрізноманітнішого контенту. На Тубі можна знайти десятки тисяч фільмів і телепередач (а ще більше додавати щотижня) – все абсолютно безкоштовно, без реєстрації. Деякі варіанти Tubi включають Справжня мужність, Школа року і Пригоди Тінтіна. Телевізійні шоу не настільки привабливі, але ви можете знайти подобається Південний парк, Безсоромно і Міст.

Що особливо вражає про Tubi, – це якість відео, яка відмінна для безкоштовного обслуговування – багато з них доступні у форматі HD. Користувачі також оцінять дизайн бібліотеки, який не відрізняється від Netflix. Розділити на десятки категорій, це робить вміст ще простішим. Вміст Tubi підтримується рекламою, тому ви побачите рекламу до та під час вмісту. Однак, на наш досвід, об’яви були досить короткими (зазвичай 20-30 секунд раз) і, як правило, не перебивали наш перегляд занадто часто. Відеоплеєр Tubi має безліч варіантів і дозволяє перемотати назад, перемотати вперед, пропустити та повернутися на 30 секунд, додавати субтитри та інше. В цілому відеоплеєр працював дуже добре, і у нас взагалі не виникало проблем із буферизацією.

До Тубі можна отримати доступ на багатьох різних пристроях, включаючи смартфони та планшети Android та iOS, потокові медіаплеєри, вибрані смарт-телевізори та ігрові консолі. На жаль, Tubi доступний лише у США, тому якщо ви перебуваєте за межами США, вам потрібен VPN для доступу до вмісту.

Дивись також: Кращі VPN для Tubi

Yahoo View

Скриншот домашньої сторінки Yahoo View

Керує Yahoo! У партнерстві з Hulu Yahoo View – це безкоштовна послуга, яка пропонує трансляцію телепередач та фільмів. Однією з його головних торгових точок є те, що він розповсюджує останні епізоди телепередач від ABC, NBC та Fox. Доступні телепередачі включають Бруклін Дев’ять-Дев’ять, Імперії, Готем і Танк акули. Однак варто знати, що у багатьох випадках доступні лише останні 4 епізоди шоу. Винятки з цього включають деякі міжнародні драми, що пропонуються, а також аніме, обидві з яких мають кілька виставок із повним сезоном.

Вибір фільмів не настільки вражаючий, коли пропонуються декілька основних варіантів. Як ви очікували на безкоштовну послугу, Yahoo View підтримується рекламою, і ця реклама може бути досить частою. Якість трансляції є розумною при швидкому відтворенні та мінімальній буферизації. Відеоплеєр такий же, як у Hulu, а інтерфейс простий та інтуїтивно зрозумілий. Нам також подобається, що є можливість не тільки додавати, але й налаштовувати субтитри. Під кожним заголовком розміщений цікавий розділ “фан-зона”, який містить інформацію про членів акторської ролі, відповідні gif-файли з Tumblr та додаткові кліпи, такі як видалені сцени.

Існує не багато додатків для Yahoo View, тому вам, ймовірно, доведеться робити перегляд через веб-браузер. На жаль, Yahoo View доступний лише у США, тому для подолання цих гео-обмежень потрібен якісний VPN.

Дивись також: Найкращі VPN для Yahoo View

YouTube

Скріншот фільмів YouTube

Більшість людей користуються YouTube і переглядають безкоштовні відеозаписи на регулярній основі, але багато хто не усвідомлює або не вважає YouTube альтернативою CinemaNow. З цього часу ми вважаємо, що це законний претендент він пропонує широкий вибір фільмів та телепередач, які можна придбати, а також взяти напрокат. Багато з них – це нові заголовки, які зараз або нещодавно виходили на телебачення чи в кінотеатрі. Назви включають Гра престолів, Лікар, який, Неймовірності 2 і Хребет ножовки. Вартість прокату та купівлі варіюється від 2,99 до 19,99 дол. Оренда доступна протягом 24 або 48 годин після натискання кнопки відтворення, залежно від заголовка.

Ті, хто знайомий з платформою YouTube, знають, що в деяких випадках можливо переглядати відео у форматі SD, HD та навіть 4K, і це приблизно те саме з платним вмістом YouTube. Однією з переваг, які надає YouTube, є деякі бонусні додатки, які ви можете придбати при придбанні фільму з акторськими інтерв’ю тощо.. Одна з найкращих речей полягає в тому, що YouTube доступний майже в будь-якому місці та на більшості пристроїв, і він дуже простий у використанні.

Додатки YouTube доступні майже для кожного пристрою, підключеного до Інтернету, включаючи потокові медіаплеєри, Android та iOS, консолі, Apple TV та багато іншого. Деякі відео YouTube можуть бути обмеженими географічними можливостями, але це можна вирішити за допомогою хорошої VPN.

Дивись також: Кращі VPN для YouTube

Вістер

Скріншот домашньої сторінки Viewster

Пропонуючи рекламні фільми та телепередачі, що підтримуються рекламою, Viewster – ще один хороший варіант, оскільки він безкоштовний і не потребує реєстрації. У ньому є велика бібліотека з більш ніж 12 000 назв. На жаль, він не пропонує такої якості, яку використовував CinemaNow для кількох доступних фільмів та телевізійних шоу. Однак шанувальники аніме можуть насолоджуватися Viewster завдяки широкому спектру аніме-серій.

Якість відео в програмі Viewster різко різниться, оскільки деякі відео доступні у форматі HD 720p та інші, завантажені в досить низькій якості. Перегляд відео легко завдяки зручному дизайну. Можна переглядати не лише за жанром, але й за датою додавання та найбільш переглядом. Відеоплеєр простий, маючи кілька варіантів. Продуктивність була поважною із відносно швидким завантаженням відео. Ви натрапите на деякі оголошення, і це може бути цілком одна хвилина, що трохи довше, ніж у багатьох інших потокових сайтів.

Для Android та iOS доступний мобільний додаток Viewster, а також вибрані смарт-телевізори. Хоча Viewster доступний у більшості країн, ви можете встановити надійну VPN у випадку, якщо ви натрапите на гео-обмеження на відео.

Дивись також: Як дивитися Viewster на Kodi

iTunes

Магазин фільмів iTunes

Apple iTunes схожий на CinemaNow тим, що ви можете платити за титул, а не щомісячну передплату. Такий варіант може виявитися дешевшим, якщо ви не переглядаєте вміст регулярно. iTunes пропонує широкий вибір фільмів та телепрограм, які пропонуються, і користувачі можуть взяти напрокат або придбати (однак опція прокату недоступна для телешоу). Ми знайшли ціни на прокат фільмів від 0,99 до 5,99 дол. США, тоді як вартість покупки коливалась в межах від 4,99 до 14,99 дол. Епізоди телешоу можна купити за ціною від 0,99 до 2,99 доларів, але в багатьох випадках також є можливість придбати сезонний пропуск.

Ми були дуже вражені підбором контенту, що пропонується, з фільмами в основному Неймовірності 2, Світ юрського періоду: Занепале Королівство і Миля 22. Телевізійні шоу, що пропонуються, включають Лікар, який, Ходячі мерці і Гра престолів. Інтерфейс iTunes добре представлений з великою кількістю опцій, коли справа стосується перегляду заголовків (Ви можете шукати за жанром, новими випусками та ціною тощо). Ви також можете знайти описи, огляди та трейлери для різних назв. Однак ми знайшли додаток часом повільним.

Вибір програм і пристроїв дещо обмежений iTunes. Користувачі можуть реально очікувати на використання iTunes з пристроями Apple та комп’ютерами Windows – це не доступно для смарт-телевізорів або пристроїв Android. Хоча iTunes доступний у всьому світі, деякий вміст обмежено географічно, що означає, що для його перегляду вам знадобиться VPN.

Дивись також: Найкращі VPN для Apple TV

Google Play

Скріншот фільмів Google Play

Google Play дозволяє купувати та орендувати фільми та телепередачі, як YouTube та iTunes. Що особливо цікаво, це те, що Покупки заголовків у Google Play будуть доступні у вашій бібліотеці YouTube і навпаки. Google Play пропонує широкий спектр найменувань як старих, так і нових. Деякі з них включають Гра престолів, Теорія великого вибуху, Дедпул 2 і Аватар. Ціни залежать від назви, але ми зазвичай знаходимо ціни на прокат фільмів від $ 0,99 до 4,99 дол. США, а придбання від 4,99 до 19,99 дол. США за вміст 4K. Більшість епізодів телевізійних шоу, які ми знайшли, можна купити за $ 1,99, але ви також можете купувати цілі сезони.

Google Play дуже зручний у користуванні та робить перегляд фільмів та телепередач дуже простим. Приємно, що кожен заголовок містить супровідну інформацію про трансляцію, час виконання, а також містить трейлери та огляди користувачів. Проголосовані заголовки доступні для запуску протягом 30 днів, але це зазвичай стає 48 годин, коли ви натискаєте кнопку відтворення (знову ж, це залежить від назви). В цілому, Google Play – хороший варіант для тих, хто дивиться фільми та телепередачі лише рідко. Якщо ви робите це щодня, модель передплати може краще відповідати вашим потребам.

Вміст Google Play можна переглядати на потокових медіаплеєрах, смарт-телевізорах та пристроях Android та iOS. Google Play доступний у багатьох країнах світу, але ви можете знайти якийсь вміст, обмежений географією. Тому вам потрібна хороша VPN, щоб подолати такі обмеження.

Дивись також: Кращі VPN для Android

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me