Postęp połączenia utknął w połowie

Jeśli łączysz się z lokalizacją serwera, możesz obserwuj postęp połączenia w połowie długości przez dłuższy czas:

Aplikacja ExpressVPN utknęła podczas próby połączenia.

Jeśli zobaczysz, że tak się dzieje:

  1. Jeśli znajdujesz się w lokalizacji ze znanymi problemami z łącznością VPN, poczekaj około 30 sekund na zakończenie połączenia. Jeśli to nie zadziała, spróbuj połączenie z inną lokalizacją.
  2. Odłącz ExpressVPN na swoim urządzeniu i spróbuj dostęp do internetu. Jeśli napotkasz problemy z połączeniem, gdy nie masz połączenia z VPN, problem dotyczy podstawowego połączenia internetowego, którego używasz.
  3. Wyjdź (lub zamknij) ExpressVPN na swoim urządzeniu i wtedy ponownie otwórz aplikację. Spróbuj ponownie połączyć się z inną lokalizacją serwera po ponownym uruchomieniu aplikacji. Jeśli możesz połączyć się z inną lokalizacją, spróbuj połączyć się ponownie z pierwotną lokalizacją. W przypadku wystąpienia problemu może występować problem z pierwotną lokalizacją, z którą próbowano się połączyć.
  4. Uruchom ponownie Twoje urządzenieuruchom ponownie ExpressVPN. Spróbuj ponownie połączyć się z inną lokalizacją serwera po ponownym uruchomieniu aplikacji. Jeśli możesz połączyć się z inną lokalizacją, spróbuj połączyć się ponownie z pierwotną lokalizacją. W przypadku wystąpienia problemu może występować problem z pierwotną lokalizacją, z którą próbowano się połączyć.
  5. Zaloguj się do swojego konta ExpressVPN, Wybierz Skonfiguruj ExpressVPN aby pobrać najnowszą wersję ExpressVPN. Następnie skonfiguruj aplikację ExpressVPN, a następnie połącz się z lokalizacją serwera.
  6. Sprawdź, czy Twoja licencja wygasła. Aby uzyskać pomoc, zobacz ten przewodnik na temat reaktywacji wygasłej licencji lub subskrypcji.

Podczas wykonywania tych kroków możesz w dowolnym momencie skontaktować się z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN w celu uzyskania bezpośredniej pomocy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me