Встановлення та використання програми Fire TV Plex

Лінійка пристроїв Amazon Fire TV, включаючи Firestick, – це чудовий спосіб вирізати шнур та принести потокове носій у вашу вітальню. На пристрої є безліч різних додатків, які дозволять вам переглядати всі ваші улюблені шоу. Але додаток Fire TV Plex – один з найкращих.


Ось як встановити та запустити додаток Fire TV Plex, щоб ви могли з’єднатися зі своїм Plex-сервером для перегляду відео та прослуховування музики на телевізорі.

Що таке Plex?

Plex – це потоковий медіа-сервер із підтримкою кожної основної операційної системи, смартфона та потокового пристрою на ринку. Він дозволяє користувачам завантажувати свої улюблені шоу, музику та фільми, а потім передавати їх на будь-який пристрій за допомогою програми Plex. Це особливо гарний вибір для лінійки пожежних палиць та пристроїв Fire TV Amazon, що мають чудову підтримку та безліч чудових функцій.

Plex доступний безкоштовно або з передплатою під назвою Plex Pass, яка додає додаткові можливості. Клацніть тут, щоб завантажити останню версію Plex та прочитайте наш посібник із початку роботи з Plex тут.  

Безпечне використання програми Fire TV Plex

Однією з речей, про які потрібно пам’ятати розсікачі шнурів при переході від кабельного до потокового, є потреба в безпеці. Потокові пристрої досить безпечні, але хакери шукають нових способів крадіжки інформації та викликають хаос щодня. Ваш Інтернет-провайдер не робить нічого для того, щоб захистити себе.

Хоча багато людей звертаються до VPN, щоб допомогти приховати незаконне потокове передавання, це далеко не єдина причина використання шифрування. Є багато законних причин, чому ви також хочете використовувати його. Наприклад, для захисту вашої особистої інформації під час підключення до платної потокової служби.

Найкращий спосіб захистити потокові пристрої в безпеці – це встановлення та використання VPN. VPN шифрують з’єднання між вашим пристроєм, сервером Plex та Інтернетом. Це шифрування перемагає атаки “людиною в середині”, що є найпоширенішим способом для хакерів перехопити вашу особисту інформацію під час трансляції..

Ми рекомендуємо вам зареєструватися в IPVanish та використовувати його як на сервері Plex, так і на пристрої Amazon. На даний момент IPVanish є єдиною службою VPN, сумісною з Amazon Fire TV та Fire Sticks. Нам також подобається, що він не сповільнить ваше з’єднання і взагалі не зберігає журнали та особисту інформацію. Це найкращий вибір для користувачів Plex із пристроями Amazon Fire, руки вниз.

Насправді нам так подобається IPVanish, що ми розірвали угоду з ними, щоб надати своїм користувачам 60% знижку на річну підписку. Зареєструйтесь сьогодні та спробуйте, ми впевнені, що це найкращий вибір для безпечного та безпечного режиму в Інтернеті.

Встановлення програми Fire TV Plex

Оскільки Plex офіційно підтримується Fire TV, установка програми є досить простою. На головному екрані вам потрібно буде відкрити магазин додатків Amazon, завантажити Plex та пов’язати його зі своїм обліковим записом. Після цього з’єднання зі своїм Plex-сервером і передавання завантаженого носія не може бути простішим.

Додаток Fire TV Plex - домашній екран

Спочатку відкрийте головний екран свого пристрою Fire TV.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 1

Потім на головному екрані прокрутіть праворуч до пункту Програми пункт меню виділений.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 2

Далі натисніть вниз, щоб вибрати Програми. Потім знову прокрутіть праворуч до пункту Категорії пункт меню виділений.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 3

Перегляньте різні категорії, поки не знайдете Фільми & Телевізор, виберіть його та натисніть.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 4

Далі перегляньте Фільми & Телевізор програми, поки не знайдете Плекс. Виберіть його та натисніть ще раз.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 5

Після натискання кнопки Plex ви перейдете на екран інформації про додаток. Клацніть Завантажити щоб отримати програму Fire TV Plex.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 6

Тоді текст зміниться на Завантаження… і смужка прогресу почне жовтіти.

Додаток Fire TV Plex - встановіть 7

Після завершення завантаження програми Fire TV Plex розпочнеться процес встановлення. Нехай біжить, це займе лише хвилину-дві.

Програма Fire TV Plex - встановіть 8

Коли процес встановлення завершиться, ви зможете запустити додаток Fire TV Plex. Він також з’явиться на вашому головному екрані. Поки натисніть відчинено запустити додаток.

Fire TV Plex App - Plex Splash

З’явиться знайомий екран сплеску Plex, і ви можете перейти до наступного кроку.

Пов’язання програми Fire TV Plex із вашим обліковим записом

Тепер, коли програма Plex встановлена, вам потрібно пов’язати її зі своїм обліковим записом, щоб ви могли підключитися до свого персонального сервера Plex. Для цього кроку потрібен комп’ютер або мобільний пристрій.

Додаток Fire TV Plex - Посилання 1

Після того, як Plex відкриється на телевізорі, вам буде запропоновано увійти. Клацніть на Увійти кнопка для початку роботи.

Додаток Fire TV Plex - Посилання 2

Замість того, щоб увійти за допомогою свого імені користувача та пароля Plex, вам буде надано 4-значний код. Дотримуйтесь інструкцій та використовуйте комп’ютер чи мобільний пристрій, щоб перейти на plex.tv/link. Код дійсний лише короткий проміжок часу. 

Додаток Fire TV Plex - Посилання 3

Якщо ви ще не ввійшли, вам буде запропоновано ввести ім’я користувача та пароль Plex.

Fire TV Plex App - Посилання 4

Потім введіть свій код і натисніть на Посилання кнопка.

Це все, що потрібно пов’язати додаток Fire TV Plex із вашим обліковим записом. Після завершення цього кроку ваш Fire TV підтвердить, що він пов’язаний, і переведе вас у додаток. Звідти ви можете переглядати свою медіатеку, відтворювати музику або дивитися відео на телевізорі.

Відтворення медіа за допомогою програми Fire TV Plex

Відтворення медіа-файлів за допомогою програми Fire TV Plex настільки ж просто, як перегляд вашої бібліотеки Plex та натискання на те, що ви хочете переглянути. Кожен клієнт Plex досить простий у використанні, але додаток Fire TV Plex, зокрема, справді простий.

Додаток Fire TV Plex - Дивіться 1

Перегляньте свою медіатеку, доки не знайдете те, що хочете дивитись чи слухати, а потім натисніть на неї.

Додаток Fire TV Plex - дивіться 2

Тепер ви зможете переглядати епізоди чи пісні та натискати відтворити або використовувати Еліпси (…) меню для черги на весь сезон для перегляду запоїв.

Це справді не могло бути простішим за це. На мою думку, додаток Fire TV Plex принаймні такий же зручний, як Netflix.

Видалення програми Fire TV Plex

Якщо у вас проблеми з додатком Fire TV Plex або ви просто готові позбутися від нього, ось як ви можете його видалити..

Додаток Fire TV Plex - Видаліть 1

Спочатку поверніться на головний екран Fire TV.

Додаток Fire TV Plex - Видаліть 2

Натисніть вгору, щоб вибрати головну панель меню, потім прокрутіть увесь правий бік і виберіть Налаштування пункт меню.

Додаток Fire TV Plex - Видаліть 3

Далі виділіть Програми піктограми та натисніть на неї.

Додаток Fire TV Plex - Видаліть 4

Потім прокрутіть вниз до пункту Управління встановленими програмами пункт меню виділяється та клацніть його.

Додаток Fire TV Plex - видаліть 5

Після цього знайдіть Плекс додаток у списку та клацніть його.

Додаток Fire TV Plex - Видаліть 6

Далі з’явиться список варіантів. Звідси ви можете змусити зупинити додаток, видалити його, очистити свої дані Plex або очистити тимчасовий кеш. Клацнувши на Видалити Пункт меню зробить усе перераховане, повністю очистивши Plex з вашого пристрою Fire TV.

Додаток Fire TV Plex - видалення 7

Нарешті, вам нададуть можливість підтвердити процес видалення. Якщо ви впевнені, натисніть на Видалити пункт меню та кожен слід Plex буде видалено.

Тепер ви запускаєте Plex на Fire TV

Поки ви налаштовуєте свій сервер, керуючись нашим посібником для початківців Plex, насправді більше нічого сказати не можна. Додаток Fire TV Plex простий в установці та легкий у використанні. Це чудовий додаток для будь-кого, незалежно від того, наскільки вони дотепні.

Якщо ви шукаєте простий і доступний спосіб принести потокове медіа у вашу вітальню, запуск Plex на пристрої Fire TV обов’язково варто перевірити.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map