Перегляньте свою бібліотеку Plex у Коді за допомогою додатка Plex Kodi

Kodi та Plex дозволяють передавати відео та музику на телевізор та пристрої, але це дуже різні програми. Ви можете вирішити, що єдиним рішенням є можливість використовувати обидва. Офіційний додаток Plex Kodi дає вам доступ до свого Plex-сервера через Інтернет, як завжди, ефективно поєднуючи обидві послуги. Якщо вам потрібно отримати доступ до вмісту Plex від Kodi, ось як це зробити.

Що таке Kodi та Plex?

Kodi – медіа-менеджер, створений для роботи на вашому телевізорі. Це дозволяє переглядати завантажений вміст або трансляцію шоу, музику та фільми з Інтернету за допомогою додатків. Kodi відома своєю гнучкістю та простою налаштуванням.

Plex – це потоковий медіа-сервер, який дозволяє переглядати та прослуховувати завантажений вміст. У нього є клієнти для телефонів, смарт-телевізорів, потокових пристроїв і навіть самого Kodi. Plex відомий тим, що має відшліфований інтерфейс та багато офіційного онлайн-вмісту.

Переконайтесь, що ви безпечно передаєте потокове повідомлення

Якщо ви зацікавлені в домашньому потоковому потоці, ви можете дійсно виграти від використання VPN. Піратські сайти потокового потоку обтяжені тінистими оголошеннями, які можуть зламати ваш комп’ютер або ще гірше. Іноді ці веб-сайти використовуються для запуску атаки “людиною в середині”, дозволяючи хакерам збирати вашу особисту інформацію з кожного відвідуваного вами сайту.

VPN зашифрує ваше з’єднання з Інтернетом, а правильний VPN зупинить атаки “людина-посеред”. Ми намагалися майже всі VPN навколо, і рекомендуємо IPVanish.

Найбільшим недоліком VPN є те, що він може сповільнити ваше з’єднання. IPVanish має сервери у великих містах світу, тому завжди доступне швидке з’єднання. Ми також вдячні, що IPVanish не реєструє нічого про своїх користувачів і ніколи не передає інформацію про клієнтів.

Якщо вас цікавить IPVanish, читачі Comparitech отримують 60% знижки.

Навіщо запускати Plex на Kodi?

Найбільшою перевагою для запуску додатка Plex Kodi є відсутність виходу з Kodi для перегляду вмісту з вашої бібліотеки Plex. Більшість пристроїв працюватимуть як Kodi, так і Plex, але вимкнення програми та запуск іншого просто для перегляду шоу неприємно, особливо якщо ви використовуєте телеприставку або мобільний пристрій.

Plex Kodi Addon - Plex on Kodi

Plex і Kodi мають різні сильні та слабкі сторони. Наприклад, мобільний доступ Plex набагато кращий. Поєднання обох програм для потокового передавання медіа означає, що вам не доведеться вибирати один за іншим.

Починаємо

Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас працює і працює сервер Plex. Додаток Plex Kodi працюватиме з будь-яким сервером Plex, пов’язаним із вашим обліковим записом. Якщо він не в тій самій мережі, що і ваш пристрій Kodi, переконайтеся, що віддалений доступ увімкнено та налаштовано належним чином. Вам не потрібен преміальний рахунок Plex; безкоштовна працює так само добре.

Щоб дізнатися більше про те, як встановити та налаштувати сервер Plex, прочитайте посібник для початківців Plex.

Встановлення додатка Plex Kodi

Оскільки аддон Plex Kodi є частиною основного сховища Kodi, встановити аддон досить просто, поки ви знаєте, де шукати. Ось як я це зробив.

Plex Kodi Addon - Установка

Почніть з відкриття Kodi та переходу до Аддони меню на головному екрані. Він буде внизу списку зліва за замовчуванням.

Plex Kodi Addon - Установка

Далі натисніть на Завантажити пункт меню.

Plex Kodi Addon - Установка

Потім прокрутіть вниз і натисніть кнопку Відеододатки пункт меню, щоб відкрити браузер Addons.

Plex Kodi Addon - Установка

Прокрутіть список доступних відеододатків, поки не знайдете Плекс пункт меню та натисніть його, щоб відкрити екран встановлення.

Plex Kodi Addon - Установка

Потім натисніть кнопку Встановити кнопка в правому нижньому куті.

Plex Kodi Addon - Установка

Тепер вас повернуть у веб-переглядач Addon та Плекс піктограма зміниться, щоб показати, що процес встановлення розпочався.

Plex Kodi Addon - Установка

Тоді Плекс піктограма зміниться на перевірку, коли встановлення завершено. Закінчивши, вийдіть із браузера Addon та поверніться на головний екран Kodi, щоб запустити додаток Plex Kodi..

Plex Kodi Addon - Установка

Тепер ви можете запустити додаток Plex Kodi з Аддони меню.

Налаштування Plex на Kodi

Аддону Plex Kodi потрібна лише трохи конфігурації, перш ніж ви зможете розпочати передачу медіа на сервері Plex на свій пристрій Kodi. Вам потрібно буде зв’язати свій обліковий запис Plex, перш ніж переглядати медіатеки.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Виберіть додаток Plex Kodi з Аддони меню, а потім натисніть на нього, щоб запустити аддон.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Потім натисніть кнопку Увійти кнопку, щоб почати пов’язувати свій обліковий запис Plex з цим пристроєм.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Візьміть до уваги код, який відображається на екрані, а потім відкрийте веб-переглядач і перейдіть на сторінку https://plex.tv/link.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Далі, увійдіть у систему Plex, але вам більше зручно.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Потім введіть код, який вам надав додаток Plex Kodi, і натисніть кнопку Посилання кнопку, щоб пов’язати пристрій із вашим обліковим записом.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Ви побачите зелену перевірку, чи ваш пристрій було пов’язано правильно.

Plex Kodi Addon - конфігурація

Тепер відкрийте Kodi, і на екрані ви побачите вміст Plex. Аддон налаштований і готовий до використання.

Потокове передавання за допомогою Plex Kodi Addon

Потокове передавання за допомогою додатка Plex Kodi – це дуже просто. Бібліотечний браузер Plex дуже схожий на цей у Kodi. Ви можете змінити макет і перетасувати свою бібліотеку, переглядати та відтворювати вміст.

Plex Kodi Addon - Відтворення

Усі метадані Plex та обкладинки зображень належним чином відображаються. Доповнення Plex Kodi підтримує списки відтворення, пошук та пропозиції.

Plex Kodi Addon - Відтворення

Тепер натисніть на шоу з кількома сезонами. Ви можете переглядати між сезонами та епізодами, доповнити скріншотами та резюме.

Plex Kodi Addon - Відтворення

Аддон має повне меню відтворення відео і може переміщуватись чи переглядатись через список відтворення.

Plex Kodi Addon - Відтворення

У додатку Plex Kodi є веб-переглядач епізоду та відзначає непогашені відео, тому легко знайти своє місце, якщо ви показуєте шоу.

Меню налаштувань Plex з’являється замість Kodi, якщо ви відкриєте його під час відтворення. Увімкнення та вимкнення субтитрів легко. Ви також можете вручну відрегулювати Якість якщо ваш зв’язок поганий або підтвердіть, що ви переглядаєте відео в оригінальній роздільній здатності.

Plex Kodi Addon - Відтворення

Налаштування відео Kodi відображає стандартне меню налаштувань відео для Kodi.

Окрім кількох невеликих змін, перегляд відео з додатком Plex Kodi так само простий, як і перегляд відео з вашої бібліотеки в Kodi.

Плекс та Коді складають чудову команду

Офіційний аддон Plex Kodi справді відшліфований та простий у використанні. Додаток Kodi активується так само, як і будь-який інший мобільний пристрій, і ви можете керувати ним на Plex сервері, як і будь-який інший клієнт. Якщо вам потрібно мати можливість відтворювати свої бібліотеки Plex в Kodi, це не є більш простим способом.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me