Як розпочати трансляцію з мультимедійного сервера Plex

Plex-сервер дозволяє ділитися фільмами та музикою на всіх своїх мобільних пристроях та ігрових консолях. У ньому є додатки для планшетного ПК, XBox, Playstation та телефону, а також вбудований сервер DLNA, який може спілкуватися зі смарт-телевізорами та навіть з деякими DVD-програвачами. Якщо ви переходите з планшетного ПК, є параметри синхронізації, щоб бездротове бездротове з’єднання не перервало вашу трансляцію.


На мою думку, це один із найповніших та налаштованих потокових медіа-серверів на ринку. Я використовую його щодня, і я думаю, що вам це також сподобається. Ось як розпочати роботу з Plex-сервером.

Перш ніж ми почнемо

Як і користувачі Kodi, багато користувачів Plex використовуватимуть VPN, щоб захистити свою конфіденційність та припинити прослуховування провайдера через свою активність або припинення їх підключення до Інтернету. Відомо, що деякі провайдери швидкості вимкнення для клієнтів, які передають вміст в Інтернеті. Ми рекомендуємо використовувати VPN достатньо швидко, щоб потокове потоки не було перервано і не підтримувало журналів активності, щоб ваш Інтернет-провайдер та інші користувачі не могли шпигувати за вашою онлайн-діяльністю або сповільнювати швидкість вашого Інтернету. Одним з небагатьох VPN, який відповідає обом критеріям, є IPVanish. Крім того, встановити Fire Sticks та ряд інших популярних пристроїв – це просто VPN.

Програма читання: Економте до 60% на планах IPVanish тут

Підпишіться на Plex

Plex використовує велику центральну базу даних пристроїв, щоб переконатися, що ви можете підключитися лише до власного Plex-сервера. Вам потрібно створити один обліковий запис, який буде використовуватися на вашому сервері та на всіх пристроях, на яких ви використовуєте Plex.

Вони пропонують преміальний план, який ви можете придбати прямо або передплатити. Моя рекомендація – придбати все це відразу, якщо ви збираєтесь його купувати. Я думаю, що безкоштовні функції є досить повними, щоб допомогти вам вирішити питання щодо використання Plex довгостроково.

Plex Server - Особливості
Повний перелік функцій як для безкоштовної, так і для преміум версії доступний на сайті plex.tv. Купуєте ви преміальний план чи ні, решта кроків ті ж, за винятком випадків, де зазначено.

Завантаження та встановлення сервера Plex

Після реєстрації ви можете завантажити Plex тут. Вам потрібно буде встановити сервер на комп’ютер, підключений до вашого медіа-накопичувача. Найкраще він працює, якщо є фізичне з’єднання, як-от жорсткий диск на сервері або USB-накопичувач, але Plex також можна встановити для мережевого зберігання на картографічному диску.

Plex Server - Завантажити
Після завантаження сервера Plex запустіть його та починайте інсталювати. Ви можете сміливо натискати, використовуючи параметри за замовчуванням.

Plex Server - Встановити
Запустіть Plex після встановлення. Сервер відображатиметься як невеликий чорно-золотий значок у системному треї.

Plex Server - запуск 1
Ви можете натиснути правою кнопкою миші для отримання додаткових опцій. Поки що виберіть Відкрити Plex… пункт меню.

Plex Server - запуск 2
Plex відкриється у вашому браузері. Веб-клієнт в основному призначений для адміністрування, але є також онлайн-програвачі для передачі музики та відео, і відтворення прекрасно працює в Інтернеті.

Plex Server - запуск 3
Веб-клієнт – це місце, де відбуватиметься більшість завдань управління сервером. Усі внесені тут зміни автоматично відображатимуться на ваших клієнтах Plex.

Створення сервера Plex

Після встановлення Plex та відкриття веб-клієнта ви можете створити свій Plex-сервер. Plex підтримує декілька серверів на один обліковий запис, а кожен сервер підтримує декілька бібліотек та каналів підключення.

Plex Server - створення сервера 1
Більшість установок використовуватиме лише один сервер, але варіант є, якщо ви віддаєте перевагу більш ніж одному.

Plex Server - створення сервера 2
Для початку натисніть кнопку Налаштування значок у верхньому правому куті веб-клієнта.

Plex Server - створення сервера 3
Потім натисніть кнопку Сервер пункт меню.

Plex Server - створення сервера 4
Ви хочете встановити Дружнє ім’я до чогось описового, натисніть на Сервер претензій кнопку, щоб пов’язати його з вашим обліковим записом Plex. На цьому етапі вам, можливо, буде потрібно знову увійти до Plex, якщо з’явиться запит.

Plex Server - створення сервера 5
Після створення сервера Plex і ви підтвердили, що він пов’язаний із вашим обліковим записом, ви можете натиснути кнопку «Головна» та перейти до наступного кроку.

Додавання бібліотек на ваш Plex-сервер

Тепер, коли ви створили сервер, ви можете налаштувати свої медіа-бібліотеки. Це папки, на яких Plex-сервер буде шукати вашу музику, фільми, фотографії та шоу. Їм буде надано доступ до кожного пристрою за допомогою клієнта Plex, який увійшов у ваш обліковий запис.

Plex Server - додайте бібліотеку 1
Коли ви кладете курсор миші на Бібліотеки заголовок у меню зліва, ви побачите: знак плюс. Клацніть його, щоб додати свою першу бібліотеку.

Plex Server - додайте бібліотеку 2
Виберіть тип бібліотеки, яку додаєте. У нашому випадку ми створюємо бібліотеку для ТВ-шоу, тому виділіть це.

Plex Server - додайте бібліотеку 3
Потім натисніть кнопку Додайте папки пункт меню зліва.

Plex Server - додайте бібліотеку 4
Після цього натисніть кнопку Знайдіть папку медіа і виберіть папку, в яку ви завантажили свої шоу.

Plex Server - додайте бібліотеку 5
Після отримання потрібного каталогу натисніть кнопку Додайте кнопка. Потім натисніть кнопку Додати бібліотеку після підтвердження змін.

Plex Server - додайте бібліотеку 6
Шоу відображатимуться із заслабленими піктограмами, поки Plex не перевірить веб-сторінки на належне обкладинку. База даних за замовчуванням працює чудово, але ви також можете сказати Plex використовувати спеціальні місця під час пошуку метаданих.

Plex Server - додайте бібліотеку 7
Коли бібліотека додана, ви повинні побачити обкладинку для кожного шоу. Додавання більших бібліотек займе більше часу, але після їх додавання будь-який новий носій, який ви розмістите в каталозі бібліотеки, автоматично з’явиться.

Plex Server - додайте бібліотеку 8
Повторіть цей процес, поки всі ваші нові бібліотеки музики, відео та зображень не будуть додані до Plex.

Налаштування Plex-сервера

Вам слід змінити кілька налаштувань зараз, щоб зробити додавання нових медіа-файлів до вашої бібліотеки максимально безпроблемним. Також може бути включений віддалений доступ, що дозволить вам використовувати веб-клієнт Plex та керувати своїм сервером з будь-якої точки світу.

Налаштування параметрів бібліотеки Plex

Щоб розпочати оновлення стандартних налаштувань бібліотеки Plex, вам потрібно буде знову відкрити веб-клієнт. Ви можете натиснути тут, якщо читаєте це на своєму Plex-сервері.

Plex Server - Налаштування бібліотеки 1
Потім натисніть на Налаштування піктограму вгорі сторінки, у правому куті.

Plex Server - Налаштування бібліотеки 2
Після відкриття сторінки натисніть кнопку Сервер пункт меню вгорі праворуч. Це відкриє сторінку налаштувань для Plex-сервера.

Plex Server - Налаштування бібліотеки 3
Потім натисніть кнопку Бібліотека пункт меню для редагування налаштувань бібліотек музики, фотографій та відео Plex.

Plex Server - Налаштування бібліотеки 5
Обов’язково поставте прапорці на Оновити мою бібліотеку автоматично, Виконайте часткове сканування, коли виявлені зміни, Дозволити видалення медіа, і ви можете чи не можете перевірити Запускайте завдання сканера з нижчим пріоритетом залежно від швидкості вашого комп’ютера. Я залишаю це без перевірки.

Перші два прапорці дозволяють Plex контролювати зміни в каталозі бібліотеки, а потім автоматично оновлювати списки Plex, коли знайдеться новий носій.

Дозволити видалення медіа дозволяє видаляти вміст із бібліотеки за допомогою віддаленого пристрою. Рекомендується встановити цей прапорець, інакше доведеться видаляти файли з сервера вручну, коли ви більше не хочете їх переглядати..

Запускайте завдання сканера з нижчим пріоритетом не дозволить Plex використовувати всі доступні системні ресурси для оновлення бібліотеки. Якщо встановити цей прапорець, це може означати, що новий вміст відображатиметься довше, але оновлення бібліотеки не вплине на ефективність.

Plex Server - Налаштування бібліотеки 6
Обов’язково натисніть на Зберегти зміни натисніть кнопку внизу сторінки, коли закінчите.

Увімкнення віддаленого доступу до сервера Plex

Наш посібник з вибіркової маршрутизації Plex через вашу VPN охоплює переадресацію портів та віддалений доступ з покроковою деталізацією із фотографіями.

Plex Server - Віддалений доступ 1
Загалом вам потрібно буде:

 • Встановіть статичну IP-адресу на своєму Plex-сервері
 • Увімкніть віддалений доступ у веб-консолі Plex
 • Візьміть до уваги IP-адресу та порт (32400), який використовує сервер Plex
 • Увімкніть переадресацію на маршрутизаторі до відповідної IP-адреси та порту
 • Доступ до свого Plex-сервера через правильну загальнодоступну IP-адресу та номер порту

Налаштування якості потокового відео

Якщо ваш Plex-сервер підключається до Інтернету через повільне з’єднання, як-от DSL, можливо, буде гарною ідеєю змінити якість вашого потоку відео. Це зупинить заїкання і скоротить час буферизації для мобільних пристроїв ціною чіткості зображення.

Plex Server - якість передачі потоку 1
Почніть з натискання кнопки Налаштування значок у верхньому правому куті.

Plex Server - якість передачі потоку 2
Потім натисніть кнопку Веб пункт меню, щоб відкрити меню веб-налаштувань Plex.

Plex Server - якість передачі потоку 3
Після цього натисніть кнопку Гравець пункт меню зліва.

Plex Server - якість передачі потоку 4
Потім відрегулюйте Віддалена якість і Якість в Інтернеті варіанти будь-якого рівня, який ви бажаєте. Якщо ви відчуваєте заїкання та довгі буферні часи при 720p, пересуньте налаштування вниз до 480p. Ви також можете передавати в повному обсязі 1080p, якщо у вас є пропускна здатність для нього.

Тепер, коли ви змінилися онлайн і віддаленої якості, ви повинні побачити покращення. Якщо ви цього не зробите, слід налаштувати параметри транскодера, щоб зменшити навантаження на процесор вашого Plex-сервера..

Plex Server - якість передачі потоку 5
Для цього вам потрібно буде натиснути на Сервер пункт меню у верхньому правому куті веб-клієнта.

Plex Server - якість передачі потоку 6
Потім натисніть кнопку Транскодер пункт меню зліва.

Plex Server - якість передачі потоку 7
Змінити Якість транскодера випадання меню до Віддайте перевагу кодуванню з більшою швидкістю якщо у вас виникли проблеми з відтворенням. Якщо ваш сервер Plex досить швидкий, ви можете Віддайте перевагу кодуванню більш високої якості підвищити вимоги до якості відео та пропускної здатності.

Plex Server - якість передачі потоку 9
Не забудьте натиснути на Зберегти зміни кнопку, коли ви закінчите. Зміна якості перекодування та якості відтворення в Інтернеті автоматично вплине на всіх клієнтів Plex, знизивши або підвищивши якість відео в Інтернеті та на мобільних пристроях.

Маршрутизація сервера Plex через вашу VPN

Якщо ваш сервер Plex на захищеному VPN, ви можете слідувати нашому посібнику, щоб дозволити його пропускати.

Додавання каналів до вашого Plex-сервера

Як і багато потокових медіа-серверів, ваш Plex-сервер має підтримку плагінів. Вони називають їх каналами, і кожен канал додає нову функцію або потік на ваш Plex-сервер.

Plex Server - додавання каналів 1
Занадто багато каналів, на яких можна зосередити увагу окремо, але саме так ви додаєте потоковий радіоканал Pandora в Plex. Будь-який інший канал можна налаштувати аналогічно.

Plex Server - додайте канали 2
Для початку натисніть на Канали пункт меню в меню зліва. Це перенесе вас на сторінку управління каналами, де ваші поточні канали можна налаштувати або видалити.

Plex Server - додавання каналів 3
Оскільки ви ще не додали жоден канал, список наразі буде порожнім. Клацніть на Встановіть канали кнопку, щоб відобразити список доступних каналів.

Plex Server - додайте канали 4
Найпростіший спосіб встановити канал Pandora – це натиснути кнопку Типи медіа пункт меню, а потім виберіть Музика.

Plex Server - додайте канали 5
Звідти ви можете вибрати канал Pandora і натиснути кнопку Встановити кнопка.

Plex Server - додавання каналів 6
Після встановлення каналу Pandora пункти меню змінюються. Клацніть на Огляд Натисніть кнопку, щоб перевірити ваш новий музичний канал Pandora.

Plex Server - додавання каналів 7
Усі існуючі станції Pandora будуть автоматично імпортовані, і ви можете їх легко слухати з програми Plex або веб-клієнта.

Plex Server - додавання каналів 8
Plex спробує увійти в Pandora та будь-які інші канали, для яких потрібне ім’я користувача та пароль, за допомогою ваших даних Plex. Ви можете ввести правильну інформацію для входу, натиснувши на Налаштувати значок у верхньому правому куті кожного каналу.

Дивись також: найкращі канали Plex, 25 наших улюблених.

Налаштування клієнтів Plex

Після налаштування сервера Plex та додавання ваших бібліотек це швидко та легко на мобільних пристроях як клієнти. Здебільшого єдина інформація, яка вам знадобиться – це ваш логін та пароль облікового запису Plex. Все інше – автоматичне.

Plex для підтримуваних пристроїв

Plex пропонує офіційну підтримку величезного списку пристроїв. Ось кілька найпопулярніших:

 • Мобільні пристрої Android, iOS та Windows
 • XBox 360 і XBox One
 • Playstation 3 і Playstation 4
 • TiVo та Sony, LG, Samsung, а також виберіть Smart Toshiba Smart TV
 • Коді
 • NVIDIA Shield
 • Виберіть пристрої NAS на базі Intel та ARM
 • Amazon Fire TV та Fire TV Stick
 • Chromecast
 • Apple TV
 • Прилади Roku

Кожен з цих пристроїв має додаток Plex у відповідному магазині додатків. Хоча цей посібник не може охоплювати кожен пристрій, налаштування клієнтів Plex дуже проста та зрозуміла. Ми будемо використовувати планшет Android як приклад.

Plex Server - клієнти Plex 1
Для початку вам потрібно буде шукати у вашому магазині додатків Plex.

Plex Server - клієнти Plex 2
Встановіть його, як і будь-який інший додаток, і обов’язково надайте Plex належні дозволи.

Plex Server - клієнти Plex 3
Тепер відкрийте додаток Plex та ввійдіть із створеним вами ім’ям користувача та паролем.

Plex Server - клієнти Plex 4
Ви побачите меню, що випадає, що відкриє список серверів. Це дозволить вам вибрати між створеним вами Plex-сервером, іншими власними серверами Plex та списком файлів, синхронізованих на вашому пристрої, якщо у вас є преміум-членство. Виберіть відповідний сервер.

Plex Server - клієнти Plex 5
Закінчивши, ви можете переглядати свої бібліотеки та відтворювати мультимедіа через Plex на своєму пристрої.

Plex над DLNA

Деякі старі смарт-телевізори, плеєри Smart DVD та інші потокові пристрої офіційно не підтримуються Plex. Більшість цих пристроїв все ще можуть отримати доступ до вашої бібліотеки Plex за допомогою DLNA, яка включена за замовчуванням.

Plex Server - клієнти Plex 6
DLNA – це протокол потокового потоку, який повинен дозволяти пристроям у вашій домашній мережі ділитися відео та музикою. На практиці DLNA значною мірою замінили додатки, які роблять те саме. Але це хороший результат, коли програма недоступна для вашого пристрою.

Plex Server - клієнти Plex 7
Для більшості користувачів налаштування DLNA не потрібно буде змінювати. Але ви, можливо, захочете підтвердити, що звіт про часову шкалу сервера DLNA перевірено. Це дозволить вам відновити відтворення відео та музики автоматично там, де ви зупинилися.

Для деяких пристроїв можуть знадобитися спеціальні Налаштування клієнта DLNA набір. Слід уточнити у виробника свого пристрою, чи налаштування DLNA за замовчуванням не працюють. На практиці дефолти будуть виправлені майже кожного разу.

Веб-клієнт Plex

Якщо все інше не вдається, майже кожен пристрій із браузером може підключитися до Plex за допомогою веб-клієнта. Вам знадобиться підтримка Flash або HTML5, перевагу HTML5. Ми використовували веб-клієнт для налаштування сервера Plex, але він працює так само добре, як і для відтворення.

Plex Server - клієнти Plex 8
Веб-клієнт використовує метадані та зібрані зображення, щоб забезпечити приємний вигляд та функціональний досвід. Якщо вам потрібно регулярно користуватися веб-клієнтом Plex, переконайтеся, що віддалений доступ увімкнено, дотримуючись вищезазначених інструкцій.

Преміум класу Plex

Є кілька функцій Plex, які доступні лише платним клієнтам. На мою думку, якщо ви використовуєте Plex кожен день, варто витратити гроші. Преміум-функції дуже корисні, і я розповім про декілька найпопулярніших тут.

Перше, що вам потрібно зробити, це ввімкнути оновлення проходження Plex. Це оновить ваш сервер Plex до останньої версії підписки і надасть вам доступ до функцій перед не підписниками.

Plex Server - Plex Pass 1
Щоб оновити свій сервер Plex до преміум-версії, спочатку натисніть на Налаштування значок у верхньому правому куті веб-клієнта.

Plex Server - Plex Pass 2
Потім натисніть кнопку Сервер пункт меню для входу в меню налаштувань сервера.

Plex Server - Plex Pass 3
Прокрутіть донизу сторінки та змініть Оновіть канал спадне меню від Публічний до Прохід Plex як показано.

Plex Server - Plex Pass 4
Після натискання на Зберегти зміни кнопка, зачекайте, поки Plex завантажить останнє оновлення проходу Plex.

Plex Server - Plex Pass 5
Після закінчення ви побачите кнопку для Встановити оновлення вгорі сторінки біля поточного номера версії. Клацніть по ньому. Завантаження та встановлення оновлень займе декілька моментів, і обслуговування ваших клієнтів Plex буде ненадовго перервано.

Plex Server - Plex Pass 6
Нарешті, версія номер зміниться, і після успішного встановлення оновлення з’явиться зелена галочка.

Всі функції преміум-класу Plex увімкнено вже зараз.

Використання сервера Plex у хмарі

Я думаю, що найбільшою слабкістю Plex протягом тривалого часу була відсутність хмарної підтримки. Збій комп’ютерів, а зберігання величезної бібліотеки мультимедійних файлів – це не завжди просто. Але нещодавно Plex додав офіційну підтримку хмарного зберігання, і я вважаю, що це величезне вдосконалення.

Plex Server - хмара Plex 1
Для початку вам потрібно буде зв’язати обліковий запис хмарного сховища зі своїм обліковим записом Plex. Для цього перейдіть на веб-сайт Plex і увійти.

Сервер Plex - Хмара Plex 2
Клацніть на Мій рахунок випадаюче меню та виберіть Налаштування.

Сервер Plex - Хмара Plex 3
Потім натисніть кнопку Хмарна синхронізація пункт меню вгорі сторінки.

Plex Server - хмара Plex 4
Тепер виберіть свого постачальника хмарних послуг та натисніть, щоб зв’язати свій рахунок із Plex. У моєму випадку це Диск Google.

Сервер Plex - Хмара Plex 5
Надайте дозвіл Plex на доступ до вашого хмарного диска.

Сервер Plex - Хмара Plex 6
Потім закрийте веб-сайт Plex та відкрийте веб-клієнт Plex. Клацніть на меню падіння сервера, потім на Plex хмара.

Сервер Plex - Хмара Plex 7
Поки служба знаходиться в бета-версії, це екран, на який ви будете відображатися. Клацніть на Давай зробимо це кнопка для продовження.

Сервер Plex - Хмара Plex 8
Виберіть постачальника послуг хмарного зберігання, який раніше ви зв’язували з Plex. Я використовую Диск Google.

Сервер Plex - Хмара Plex 9
Для вас буде створений новий сервер під назвою Plex Cloud. Це може зайняти мить.

Сервер Plex - Хмара Plex 10
Після додавання сервера ви можете додати до нього бібліотеки, як зазвичай. Замість того, щоб переглядати медіа на локальному сховищі, ви змушені будете використовувати свій хмарний диск.

Сервер Plex - Хмара Plex 11
Новий хмарний сервер з’явиться у вашому списку серверів Plex як віддалений сервер, коли ви закінчите. Ви можете сказати своїм пристроям використовувати сервер Plex Cloud таким же чином, як ви перемикаєтесь між синхронізованими файлами та оригінальним сервером Plex.

Синхронізація відео та музики для відтворення в режимі офлайн

Якщо ви хочете взяти свій носій із собою, у Plex Pass є функція, яка зупинить заїкання та буферизацію, навіть якщо у вас немає сигналу. Ви можете синхронізувати свій вміст із мобільним пристроєм достроково, повністю завантаживши його на свій телефон або планшет.

Синхронізація на мобільних пристроях увімкнена за замовчуванням на сервері Plex, тому все, що вам потрібно зробити, – це почати синхронізацію вмісту в додатку. Це керівництво синхронізує вміст за допомогою самого пристрою, хоча ви також можете натискати вміст на свій пристрій за допомогою веб-клієнта.

Plex Server - Plex Sync 1
Щоб синхронізувати, спочатку виберіть альбом чи відео, які хочете розмістити на своєму пристрої. Потім натисніть кнопку Синхронізація значок.

Plex Server - Plex Sync 2
ЗМІ негайно почнуть завантажувати себе. Ви можете відстежувати процес на своєму пристрої, натиснувши меню праворуч та вибравши Статус синхронізації.

Plex Server - Plex Sync 3
Статус кожної пісні, відео чи зображення відображатиметься у списку.

Plex Server - Plex Sync 4
Ви можете змінити свій Plex-сервер на локальний пристрій, щоб переглянути синхронізований вміст, або натисніть кнопку “Відтворити”, як зазвичай, і синхронізоване відео буде завантажено із сховища замість потокового потоку з сервера. Ви помітите, що значки змінилися, і немає можливості знову синхронізувати відео. Це чіткий показник успіху.

Plex Server - Plex Sync 5
Є кілька варіантів синхронізації Plex, які ви можете змінити, але значення за замовчуванням для більшості людей є нормальними. Подумайте про зниження якості відео, щоб заощадити місце на вашому пристрої.

Видалення бібліотек Plex

Іноді вам потрібно видалити всю бібліотеку з Plex. Це не видалить медіа з сервера, але зробить його недоступним для будь-яких клієнтів Plex. Здебільшого, коли ви вирішите видалити бібліотеку, це через помилки бази даних. Ви можете використовувати Plex, щоб відновити базу даних, якщо хочете, але часто простіше просто починати.

Plex Server - видалення бібліотеки 1
Видалення бібліотеки Plex схоже на додавання її. Спочатку відкрийте веб-клієнт. Потім наведіть курсор на бібліотеку, розташовану зліва під панеллю Бібліотеки заголовок. Три крапки з’явиться, і ви повинні натиснути на них, щоб відкрити меню.

Plex Server - видалення бібліотеки 2
Потім натисніть кнопку Видалити пункт меню, щоб розпочати видалення бібліотеки з Plex.

Plex Server - видалити бібліотеку 3
З’явиться підказка і запитає, чи ви впевнені. Перевірте Так, видаліть вікно бібліотеки і натисніть кнопку Видалити кнопка

Plex Server - видалення бібліотеки 4
The Видалити кнопка буде показувати спінер прогресу, поки бібліотека не буде видалена з Plex. Це може зайняти кілька хвилин.

Вашу бібліотеку видалено з сервера Plex.

Видалення сервера Plex

Якщо ваш сервер Plex діє дивно, ви можете його видалити та зробити новий. Ви втратите весь доступ до бібліотек на сервері, але медіа-файли на вашому комп’ютері не будуть видалені.

Plex Server - видалити сервер 1
Для початку відкрийте веб-клієнт і натисніть на Налаштування значок у верхньому правому куті.

Plex Server - видалити сервер 2
Після відкриття сторінки налаштувань натисніть на Прилади пункт меню у верхньому правому куті екрана. Це відкриє список кожного затвердженого пристрою, підключеного до вашого Plex-сервера, а також самого сервера.

Plex Server - видалити сервер 3
Потім натисніть кнопку Сервер пункт меню в лівій частині екрана, щоб фільтрувати список пристроїв, на яких відображаються лише сервери Plex.

Plex Server - видалити сервер 4
Знайдіть сервер, який хочете видалити, і натисніть на Червоний х як показано вище.

Plex Server - видалити сервер 5
Нарешті з’явиться попереджувальний рядок. Якщо ви впевнені, що хочете видалити сервер Plex, натисніть на Видалити кнопка.

Так само, як при видаленні бібліотеки, кнопка Видалити зміниться на спінер прогресу. По закінченні роботи ваш сервер Plex був видалений. Можливо, вам доведеться оновити веб-клієнт, перш ніж з’являться зміни.

Тепер у вас працює Plex-сервер

Щойно ваш Plex-сервер працює і ви передаєте вміст на телевізор та мобільні пристрої, я впевнений, що ви погоджуєтесь, що Plex є потужним та гнучким потоковим медіа-сервером. Цей посібник охоплює лише основні операції; Є багато іншого, що Plex може зробити.

Comparitech продовжить висвітлювати всі секрети, хаки та функції Plex, необхідні для того, щоб ваш домашній медіа-сервер робив саме те, що вам потрібно.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map