Як налаштувати Plex на Chromecast та отримати максимальну користь від нього

Найбільшою проблемою, яка налаштовує Plex на Chromecast, є з’ясування способів передавання вмісту до нього, не зв’язуючи комп’ютер чи телефон під час перегляду. Plex у Chromecast працює дуже добре, використовуючи повнофункціональний веб-клієнт для надсилання вмісту на телевізор, не змушуючи вас тримати відтворення фільму на іншому пристрої. Ось як можна легко налаштувати Plex на Chromecast.

Що таке Plex та Chromecast?

Plex – це потоковий медіа-сервер, який може доставляти вміст на ваш телевізор, комп’ютер або мобільні пристрої. Ви можете використовувати Plex для перегляду фільмів та шоу, які ви завантажили. Він також управляє музикою, і дозволить вам забрати домашню музичну бібліотеку з собою.

Google зробив Chromecast недорогим простим потоковим пристроєм, який працюватиме на будь-якому телевізорі, що має порт HDMI. Вони були одним з перших домашніх потокових пристроїв, що вийшли на ринок, і вони мають створену базу користувачів.

Одна з речей, яка Plex робить краще, ніж її конкуренти, – це надання повної підтримки кожного пристрою, і це величезна перевага. Ви можете налаштувати Plex для передавання відео без проблем із заїканням чи відключенням аудіосигналу навіть на пристроях Chromecast першого покоління, що не працюють.

Якщо Chromecast має слабку сторону, то немає можливості самостійно встановлювати програми або потокувати, як більшість конкуруючих пристроїв. Все, що ви хочете бачити на телевізорі в домашніх умовах, повинно бути “передано в кіно” або передане на ваш Chromecast.

Але універсальна підтримка Plex для Google Cast, а також той факт, що він має чудовий веб-інтерфейс, робить його чудовим вибором для всіх, хто володіє Chromecast.

Працює Plex на Chromecast безпечно

Ваша безпека та конфіденційність в Інтернеті дійсно важливі, і іноді завантаження чи потокове передавання вмісту може поставити вас під загрозу. Ми рекомендуємо вам підключитися до VPN під час використання свого Plex-сервера або будь-якого іншого комп’ютера, який ви використовуєте для завантаження відео чи потокового вмісту.

VPN захищають вас, шифруючи підключення до Інтернету, роблячи це майже неможливим, щоб хакери чи ваш Інтернет-провайдер шпигували за вашими даними та переглядали, які сайти ви відвідували. Це також робить людину посеред атаками – цілеспрямованими спробами хакерів викрасти ваші паролі та особистість – набагато, набагато складніше здійснити.

Ми рекомендуємо IPVanish як постачальник VPN, оскільки він має найкращу підтримку потокових пристроїв. Ви навіть можете маршрутизувати Chromecast через VPN або захищати потокові пристрої Amazon Fire.

Читачі Comparitech можуть тут заощадити до 60% на IPVanish.

Налаштування Chromecast

Якщо ви цього ще не зробили, перевірте, чи може ваш сервер Plex спілкуватися з вашим пристроєм Chromecast. Якщо ваш Chromecast працює та працює, і ви підтвердили, що можете успішно діяти на ньому, ви можете перейти до наступного кроку.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Ви повинні мати можливість відкрити URL-адресу хром: // лит у веб-переглядачі Chrome і переглянути список своїх пристроїв. Ваш екран повинен виглядати так, як це робиться вище. Якщо так, перейдіть до наступного розділу.

Plex у налаштуваннях Chromecast

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Але якщо ваш пристрій не налаштований належним чином, під час переходу до хром: // лит URL-адреса в браузері Chrome ви побачите, що він говорить Клацніть, щоб налаштувати замість Готовий до виступу. У такому випадку виконайте вказівки та натисніть посилання.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Потім натисніть кнопку Налаштуйте мене кнопка.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Під малюнком вашого пристрою ви побачите спінер прогресу.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Після того, як пристрій Chromecast зв’яжеться з вашим комп’ютером, вам буде запропоновано підтвердити код на телевізорі. Клацніть Далі якщо код відповідає.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Тепер ви можете назвати свій пристрій. Якщо у вас вдома більше одного Chromecast, виберіть ім’я, яке дозволить вам знати, в якій кімнаті він знаходиться. Клацніть Далі перейти до налаштування бездротової мережі.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Заповніть інформацію про вашу бездротову мережу, і ви закінчите. Тепер ваш сервер Plex повинен мати можливість спілкуватися зі своїм пристроєм Chromecast та передавати на нього вміст за допомогою веб-інтерфейсу або мобільних додатків.

Plex на Chromecast - налаштування Chromecast

Коли ви закінчите, ви побачите Готовий до виступу відображається під вашим пристроєм під час відкриття браузера Chrome для хром: // лит. Це ваш показник того, що все налаштовано належним чином.

Ви також можете налаштувати пристрій Chromecast на своєму смартфоні за допомогою програми Google Home. Процес дуже схожий на його налаштування на комп’ютері, і всі етапи в основному однакові.

Тепер, коли ваш Chromecast готовий до роботи, вам слід оптимізувати ваш Plex-сервер для передачі потоку на пристрої Chromecast.

Оптимізація Plex для Chromecast

Chromecast – це не найпотужніший потоковий пристрій на ринку. Якщо ви помітили проблеми з продуктивністю, як-от заїкання або десинхронізація звуку, ось кілька параметрів, які ви можете змінити, щоб виправити їх та покращити відтворення.

Загальна конфігурація

Ви повинні внести дві зміни у вашу загальну конфігурацію, щоб зменшити розмір файлів, які ви повинні передавати на свій пристрій Chromecast. Це корисно, оскільки Chromecast має менші буфери пам’яті, ніж пристрої Roku або Fire TV.

Plex на Chromecast - Налаштування Plex

Почніть з відкриття веб-клієнта Plex та натискання на Налаштування пункт меню.

Plex на Chromecast - Налаштування Plex

Потім прокрутіть вниз і натисніть на Транскодер пункт меню.

Зміна загального Якість транскодера встановлення на віддайте перевагу кодуванню з більшою швидкістю. Якщо процесор вашого сервера Plex працює повільно, це допоможе усунути буферизацію.

Plex на Chromecast - Налаштування Plex

Далі прокрутіть вниз і встановіть Перекодування фонових передумов x264 до Середній або вище. Цей параметр зменшує розмір файлу потоку, очищаючи помилки потоку, викликані занадто малою пропускною здатністю.

Після внесення цих змін натисніть кнопку Зберегти і повернутися до бібліотеки Plex.

Оптимізація відео для Plex на Chromecast

Plex здатний перетворити відео в інший формат, адаптований до вашого пристрою. Це називається оптимізацією, а відео, оптимізовані для Chromecast, не будуть буферними або відставатими.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Якщо у вас все ще виникають проблеми із потоковою передачею з Plex на Chromecast, ви повинні створити оптимізовану версію кожного фільму та показати, що плануєте в потоковому режимі. У більшості випадків уже внесених вами змін буде достатньо, але якщо ваш пристрій все ще бореться, це виправить.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Виберіть у спадному меню профіль оптимізації. Коли ви додасте профіль Chromecast у наступних кроках, буде збережено профіль, який ви зможете використовувати для оптимізації для Chromecast у майбутньому.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Після зміни профілю оптимізації на Користувальницькі, погляньте на нові параметри меню оптимізації. Вам потрібно буде змінити ім’я профілю на Chromecast, встановити платформу на Android, і змінити якість на 2 Мбіт / с, 720p. Можна використовувати більш високу якість, якщо у вас пристрій другого покоління Налаштування низької якості забезпечить відтворення вашого потоку без пропуску.

Після зміни цих налаштувань натисніть кнопку Оптимізуйте кнопку, щоб розпочати процес перетворення відео.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Plex покаже повідомлення про те, що відео оптимізоване для вашого пристрою. Клацніть посилання, щоб відстежувати хід відео, або продовжуйте використовувати свій Plex-сервер, поки процес не завершиться.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Ви також можете відстежувати хід оптимізації, натиснувши на Статус натисніть кнопку в правому верхньому куті веб-клієнта Plex, а потім виберіть Перетворення.

Коли на екрані конверсії буде показано, що оптимізація вашого відео завершена, ви можете відтворити його, використовуючи інструкції на наступному кроці.

Відтворення оптимізованих відео

Коли ви оптимізували своє відео для Chromecast, його відтворення легко.

Зверніть увагу на піктограму у верхньому лівому куті плаката відео. Він позначає 2 різні версії одного відео і є чіткою ознакою того, що ваше відео має оптимізовану копію у вашій бібліотеці.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Щоб запустити оптимізовану версію вашого відео, натисніть меню “…” та виберіть “Відтворити версію …” зі списку варіантів. Виберіть версію відео, яке потрібно відтворити.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Виберіть Chromecast – 1,9 Мбіт / с, 720p відтворювати версію відео, оптимізовану для Chromecast. Після того, як відео почнеться відтворення, ви можете передавати його на свій пристрій, дотримуючись інструкції нижче.

Видалення оптимізованих відео

Оптимізовані копії майже завжди займають менше місця, ніж версії з повною роздільною здатністю, але їх можна видалити, щоб звільнити місце на диску. Оптимізовані копії можна видалити безпосередньо з диска, але після цього потрібно буде виконати повне сканування бібліотеки. Ось як видалити оптимізовані копії своїх відео через Plex.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

У веб-інтерфейсі натисніть на Налаштування меню.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Клацніть Оптимізовані версії з меню зліва.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Ви побачите список усього оптимізованого вмісту у вашій бібліотеці. Ви можете видалити файли за допомогою Червоний X як показано, або натисніть на Видалити всі версії кнопка для видалення всіх оптимізованих файлів одразу.

Plex на Chromecast - Оптимізація відео для Chromecast

Щойно ви вилучите елемент зі списку, Plex видалить оптимізовану копію вашого відео з вашої бібліотеки та жорсткого диска. Вам буде запропоновано натиснути на Видалити кнопку, якщо ви впевнені.

Оптимізовані копії відео, які ви видаляєте подібними, негайно зникнуть із вашої бібліотеки Plex.

Потокове відео Plex на вашому Chromecast

Незалежно від того, ви вирішили налаштувати Plex для Chromecast і створити оптимізовані відео, ви почнете і припините трансляцію тим самим способом.

Початок відтворення

Щоб розпочати відтворення, відкрийте копію відео, яке ви хочете відтворити на комп’ютер або мобільний пристрій.

Plex на Chromecast - Відтворення відео на Chromecast

Клацніть на Google Cast у верхньому правому куті екрана, а потім виберіть У ролях… з меню.

Plex на Chromecast - Відтворення відео на Chromecast

Укажіть, який Chromecast ви хочете використовувати.

Plex на Chromecast - Відтворення відео на Chromecast

Потім натисніть кнопку Так при появі запиту розпочати відтворення на вибраному пристрої Chromecast. Відео почне відтворюватися негайно на вашому телевізорі.

Оскільки пристрої Chromecast не мають пульта дистанційного керування, вам доведеться робити паузу та шукати комп’ютер.

Припинення відтворення

Коли ви готові повністю припинити відтворення відео, вам потрібно буде сказати Google Cast припинити трансляцію.

Plex на Chromecast - Відтворення відео на Chromecast

Відкрийте веб-інтерфейс Plex і натисніть кнопку Google ролях у верхньому правому куті екрана.

Plex на Chromecast - Відтворення відео на Chromecast

З’явиться меню, що випадає. На належному пристрої Chromecast натисніть Відключити. Відтворення припиниться, і ваш Chromecast повернеться на головний екран.

Plex – найкращий вибір для пристроїв Chromecast

Після тестування Plex на Chromecast протягом декількох тижнів я перетворююсь. Якщо у вас є пристрій Chromecast, на який ви розраховуєте для потокового потоку, вибору немає кращого, ніж Plex. Параметри кастингу добре інтегруються у веб-інтерфейс Plex, краще, ніж у Kodi та інших медіаплеєрах. Я також ціную спосіб передачі потоку на сервер Plex, звільняючи ваш мобільний пристрій.

Я не впевнений, що я б пішов так далеко, щоб рекомендувати Chromecast як єдиний медіапристрій з такими медіа-пристроями, і такі параметри, як Fire Stick Amazon або Roku Express, надають більше варіантів відтворення. Але якщо у вас уже є Chromecast і ви шукаєте найкращий спосіб передавати медіа на телевізорі, Plex на Chromecast є чудовим.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me