Vai meklējat labākās tehnoloģiju aplādes? Šeit ir ExpressVPN iecienītākās vietas

Nokļūt uz labu apraidi ir tāpat kā atklāt jaunu gardu restorānu, vietējo slepeno bāru vai aizraujošu seriālu. Ar prieku piepildīts, jūs vēlaties vairāk šī salda, salda nektāra.

Bet laba podcast atrašana var būt nedaudz sarežģīta. Varbūt jūsu kolēģi sniedz drausmīgus ieteikumus, jūsu meklēšanas internetā izrādās neauglīgi, vai arī jūs varētu atklāt kaut ko foršu tikai tāpēc, lai saprastu šova sen mirušos un apraktos.

Nebaidieties tomēr! Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Atpūtieties acīm no straumēšanas un apskatiet mūsu top 6 tehniskās apraides.

Atbildēt visiem

Atbildēt uz visu podcast
Pārliecinoši reālās dzīves stāsti
Sērijas ilgums: 30-50 minūtes

Atbildēt visiem ir ļoti atkarību izraisoša Podcast epizode, kuru rīko PJ Vogt un Alex Goldman un kas katrā epizodē (vai mini sērijā) izceļ dīvainu reālās dzīves tehnoloģiju tēmu..

Ar izcilu iestudējumu, rūpīgu un reizēm uzjautrinošu žurnālistikas paņēmienu (piemēram, kad viņi devās ceļojumā uz Indiju, lai stātos pretī tālruņu krāpniekiem!), Ātri un pārliecinoši saimnieki padara šo šovu ikvienam. Sākot ar tehnoloģiju vadītājiem un beidzot ar tiem, kam patīk labs stāsts (un kuri to nedara?), Sadaļā Atbildēt visiem ir kaut kas. Ak, un šovu sponsorē HBO sērija Silīcija ieleja, tāpēc jūs zināt, ka tās ir preces.

Eksponents

Eksponentā aplāde
Tehnoloģiju krustojums & sabiedrībā
Sērijas ilgums: 1 st

Eksponentā ir iekļauts viedā Statechery emuāra (kurš sniedz padziļinātu ieskatu pašreizējo tehnoloģiju tendenču un tirgus traucējumu stratēģijās) autora Bena Tompsona un Džeimsa Allvorta, daudznozīmītes ar plašām zināšanām par tehnoloģiju un biznesa modeļiem, autors..

Klausītāji atgriežas pie šīs labi saskaņotās saimnieku kombinācijas, lai iegūtu informētus viedokļus un iegūtu informāciju par tādām karstām tēmām kā “Facebook nogurums”, “Amazon un veselības aprūpe” un “Divas briesmīgas iespējas” (segments par tīkla neitralitātes debatēm)..

a16z

a16z podcast
Tehnoloģiju jauninājumi & starta aina
Sērijas ilgums: Atšķiras

Piedāvāja jums Andreessen Horowitz, tehnoloģiju riska kapitāla uzņēmums no Silīcija ielejas, a16z sērija nodarbojas ar aktuālām tehnoloģiju inovācijām un starta tēmām.

Tēmas ir “Par neseno konsolidāciju veselības aprūpes nozarē”, “Kriptovalūtas, lietotņu monētas un ieguldīšana protokolos” un “Garšas internets, satura straumēšana kultūrā”.

Ir daudz viesu sarunu un interviju ar veiksmīgiem tehnoloģiju vadītājiem, CTO, PhD un tēmu ekspertiem. Lai arī ne katra epizode ir visaugstākā līmeņa, dārgumi un ieskats, kas gūts no visas sērijas, padara to par obligātu klausījumu jebkurai tehnoloģiju jauninājumu izsalkušai dvēselei, kas tur atrodas.

Tehniskais puisis

Tech Guy podcast
Tehniskās tēmas jūsu ļaudīm
Sērijas ilgums: 2h+

Tech radio žurnālista Leo Laporte divkāršās nedēļas aplāde The Tech Guy ir ideāla tech apraide tiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par tehnoloģijām, bet kuriem nav augsta izpratnes par tēmu.

Leo Laporte raida radio pa ASV, komentējot jaunākās tehnikas ziņas un viedokļus. Viņš arī atbild uz cilvēku zvaniem, uzdodot tādus jautājumus kā “Kāpēc nedarbojas mans fiksētais tālrunis?”, “Kāpēc mans iMac kļūst tik lēns?”, “Vai man ir uzlauzts?” Un “Kas ir labs VPN?” Tehniskais puisis ir lielisks podcast, ko klausīties kopā ar draugiem vai ģimeni!

Pārāk samulsis pajautāt

Pārāk neērts jautāt Podcast logo.
Tehnisko ziņu klāsts visiem
Sērijas ilgums: 45-60 minūtes

Pārāk neērts jautāt ir diskusiju paneļa stila aplāde, kurā aplūkotas aktuālas tehnoloģiju ziņas, aktuālas tēmas un klausītāju nespeciālistu jautājumi, kurus mēs visi mazliet baidāmies uzdot.

Kara Swisher un viņas rotējošo saimnieku komanda no Recode aptver tādas tēmas kā Cambridge Analytica skandāls Facebook un atkāpjas viens no otra personībām, vienlaikus aicinot klausītājus tvītot vai pa e-pastu uzdot jautājumus par diskusiju. Cieta aplāde, kas klausītājiem sniedz pilnu tehnoloģiju jaunumu ainu.

Pārkodēt multividi

Pārkodēt multivides apraidi
Ieskats plašsaziņas līdzekļu nākotnē
Sērijas ilgums: 45-60 minūtes

Recode Media kopā ar Pēteri Kafku atspoguļo plašsaziņas līdzekļu nākotni un to pašreizējo stāvokli. Katrā izrādes epizodē Roberts intervē tādu interesantu mediju un tehnoloģiju pārstāvi kā Rekss Sorgatzs par savu grāmatu “Kļūdainas informācijas enciklopēdija” vai Emīlija Tērauda no New York Times par Pulicera balvas laureātu stāstu ziņošanu. Intervijas ir gudras, informējošas un pārdomājošas.

Kāda ir jūsu iecienītākā aplāde?

Vai jums ir iecienītākā tech apraide, kuru jūs nevēlaties kopīgot? Ja jūs pats to ražojat vai vienkārši vēlaties dalīties ar mīlestību, lūdzu, pievienojiet to komentāriem! Mēs to uzklausīsim, un, iespējams, pat pievienosim to sarakstam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map