Vai jūsu VPN aizsargā jūsu privātumu un drošību? Pārbaudiet sevi ar jaunajiem ExpressVPN noplūdes pārbaudes rīkiem

Izmēģiniet jaunos ExpressVPN WebRTC noplūdes rīkus.


Tā kā kiberuzbrukumi un hakeri, valdības uzraudzība un lielo datu ieguve arvien pieaug, arvien vairāk cilvēku vēršas pie VPN, lai aizsargātu savu privātumu un drošību.

Bet kā jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu VPN nodrošina solīto aizsardzību? Pat tehniski lietpratīgiem lietotājiem var būt grūti patiesi novērtēt VPN pakalpojumus un nodalīt labo no sliktā.

Tāpēc ExpressVPN izlaiž rīku komplektu, kas ļauj pārbaudīt VPN lietotni, lai noteiktu iespējamo noplūdi. Rīki darbosies ar jebkuru VPN pakalpojumu, ne tikai ExpressVPN, lai jūs varētu labāk novērtēt visus privātuma un drošības riskus, kuriem jūs varētu būt pakļauts.

Sākotnēji to izstrādāja mūsu privātuma pētījumu laboratorijas inženieru grupa, kas paredzēta iekšējai lietošanai, ExpressVPN noplūdes testēšanas rīki tagad ir pieejami atvērtā koda veidā ar MIT licenci..

Vairāk interneta lietotāju nekā jebkad agrāk paļaujas uz VPN tiešsaistes aizsardzībai

Privātums un drošība ir galvenie iemesli, kuru dēļ interneta lietotāji arvien vairāk izmanto VPN. Nesenā GlobalWebIndex pētījumā, kurā piedalījās 34 valstis, 1 no 4 interneta lietotājiem teica, ka viņi izmanto VPN.

2017. gada novembra pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 1000 amerikāņu pieaugušo un ko ExpressVPN vārdā veica Propeller Insights, tika atklāts, ka vairāk nekā trešdaļa citēja kiberdrošības aizsardzību, izmantojot publisko Wi-Fi kā galveno iemeslu, kāpēc viņi izmantoja VPN. Turklāt gandrīz ceturtā daļa cilvēku izmantotu VPN, lai neļautu viņu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) redzēt viņu pārlūkošanas aktivitātes, un vēl 15 procenti izmantotu VPN, lai aizsargātu pret valdības uzraudzību.

Kā VPN noplūde ietekmē privātumu un drošību?

VPN aizsargā lietotājus no privātuma un drošības riskiem, nosūtot tiešsaistes datplūsmu caur drošu, šifrētu tuneli un slēpjot viņu IP adresi. VPN izmantošana palīdz neļaut hakeriem, ISP un citiem apskatīt jūsu personiskos datus, apdraudēt jūsu tiešsaistes kontus, redzēt izmantotās vietnes un lietotnes un izsekot jūsu darbībām tīmeklī..

Noplūdes rodas, ja VPN lietojumprogramma nespēj pilnībā nodrošināt lietotāja trafiku, nosūtot to daļēji vai visu ārpus drošā tuneļa..

ExpressVPN noplūdes pārbaudes rīki

ExpressVPN noplūdes pārbaudes rīki aptver plašu potenciālo noplūžu diapazonu, ar kuru var saskarties lietotājs, tostarp:

 • Viņu IP adrese, kuru trešās puses var potenciāli izmantot, lai sasaistītu personiskās identitātes, tiek atklāta, izmantojot WebRTC noplūdi
 • Ja pārlūka darbības vai dati tiek pakļauti, kad tiek mainīti tīkla savienojumi, piemēram, pārslēdzoties starp Wi-Fi un vadu savienojumu
 • Nešifrētu datu noplūde, kad VPN programmatūra avarē vai nevar sasniegt savu serveri

Lai uzzinātu vairāk par scenārijiem, kad noplūdes var ietekmēt lietotāju privātumu un drošību, kā arī par to, kā rīki palīdz viņiem pārbaudīt, apmeklējiet vietni ExpressVPN Privacy Research Lab.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map