Tāpēc Austrālijas kiberdrošības rēķins ir briesmīga ideja

Austrālijas karogs atrodas burtu un ciparu ciparu augšpusē.


Neskatoties uz starptautisko protestu, Austrālija ir pieņēmusi jaunu likumprojektu, kas būtībā aizliedz šifrēšanas tehnoloģiju, padarot tās 25 miljonus iedzīvotāju (un 10 miljonus gada apmeklētāju) mazāk drošu..

2018. gada “Telekomunikāciju un citu tiesību aktu grozījumu (palīdzības un piekļuves) likumprojektā” noteikts, ka tehnoloģiju uzņēmumiem ir jāveido aizmugures vietas un trūkumi visās komunikāciju sistēmās, tostarp lietotnēs, tālruņos vai tīmekļa pakalpojumos..

Likums liks populārām lietotnēm, piemēram, WhatsApp vai Telegram, padarīt viņu tērzēšanu pieejamus Austrālijas tiesībaizsardzības iestādēm. Dažos gadījumos likums pat padara nelikumīgu, ka uzņēmumi informē savus lietotājus par aizsardzības trūkumu, un gandrīz nav nekādas tiesas uzraudzības..

Spēks ir pieejams visām aģentūrām, izņemot tās, kas cīnās ar korupciju

Jaunie tiesību akti neļauj droši veikt inženiertehniskos darbus Austrālijā vai paļauties uz Austrālijas piegādātājiem vai apakšuzņēmējiem. Jebkurā Austrālijas izcelsmes programmatūrā tagad, iespējams, būs nepilnības, kuras varētu izmantot konkurenti, laulātie vai noziedznieki.

Atbildības trūkums arī ļauj ļaundabīgo sistēmu administratoriem vai hakeriem daudz vieglāk iepludināt esošajās sistēmās ievainojamības, kuras viņi pēc tam var viegli vainot esošajā valsts uzmācībā.

Kamēr sākotnējais likumprojekts “tikai” padarīja šīs jaunās pilnvaras pieejamas federālajām aģentūrām, galīgā, apstiprinātā versija ļauj visiem tiesībaizsardzības spēkiem inženieriem un uzņēmumiem likt noņemt informācijas drošības aizsardzības pasākumus, izņemot korupcijas novēršanas aģentūras.

Tā kā pēdējos gados Austrālijā noziedzība parasti ir samazinājusies, nav skaidrs, kāpēc valdībai ir vajadzīgas šīs jaunās pilnvaras vai kādus noziegumus policija sagaida, lai varētu cīnīties ar šiem noteikumiem.

Vai ir izpildāms jaunais Austrālijas kiberdrošības likums??

Kaut arī tādi tehnoloģiju giganti kā Facebook, Google un Amazon Austrālijā neveic daudz uz drošību saistītus uzdevumus, likums tikai atturēs uzņēmumus no šāda biznesa veikšanas Down Under. Arī ExpressVPN Austrālijā neuzņem slepenu informāciju, šifrēšanas atslēgas vai darbiniekus.

Lai arī tas sāp vietējai tehnoloģiju nozarei, Austrālijas valdībai ir grūti izpildīt šo likumu ārzemēs. WhatsApp un iPhones droši vien joprojām būs pieejami drošā formā Austrālijas patērētājiem, kā rezultātā ārvalstu produkti kļūs pievilcīgāki patērētājiem, vēl vairāk vājinot Austrālijas tehnoloģiju nozari..

Vai ir par vēlu pārtraukt Austrālijas šifrēšanas rēķinu??

Diemžēl jā. Bet, ja atrodaties Austrālijā, joprojām ir vērts parādīt savu iebildumu pret šo likumu. Atbalsta partijas un kandidāti, kas cenšas to atcelt.

Lai pasargātu sevi no aizmugures durvīm un vājas šifrēšanas, izmantojiet labi auditētu atvērtā pirmkoda programmatūru. Atklātā pirmkoda rīku atvērtā būtība apgrūtina valstu ielūgumus aizmugurējās durvīs un trūkumus, un izmaiņas var vieglāk pamanīt..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map