Slēdzot ASV valdību, tiek ņemts vērā jūsu privātums

ASV valdības slēgšana rada privātuma problēmas


Nu jau trešajā nedēļā ASV valdības slēgšana ir oficiāli kļuvusi par garāko vēsturē. Vairāk nekā 800 000 federālo darbinieku strādā bez atalgojuma, un efekti, kā jūs varat iedomāties, sāk uzkrāties.

Lai gan ietekmi uz nacionālajiem parkiem, lidostu drošības līnijām un populārajiem kultūras objektiem var viegli novērot, dažus satraucošākos efektus ir mazliet grūtāk noteikt.

Iesācējiem gan Federālās tirdzniecības komisijas (FTC), gan Federālās komunikāciju komisijas (FCC) tīmekļa vietnes nedarbojas, kas nozīmē, ka patērētāji ir palikuši bez kavēšanās. Varbūt šausmīgāk, FTC ir arī slēgusi savu identitātes zādzības vietni – vietni, kur cilvēki dodas ziņot par krāpšanas darbībām.

Atverot vietni, jūs esat saņēmis izteiktu paziņojumu, kas skan šādi:

“Sakarā ar valdības slēgšanu, mēs šobrīd nevaram piedāvāt šo tīmekļa vietnes pakalpojumu. Mēs atsāksim normālas darbības, kad valdība tiks finansēta. ”

Tas nozīmē, ka, neskaitot mazāku regulējumu attiecībā uz visām jūsu iecienītākajām (vai ne tik iecienītākajām) valdības finansētajām iekārtām, šī izslēgšana var netīši apdraudēt jūsu privātumu.

Kas notiek, ja nav neviena, kam pateikt?

Identitātes zādzība bija otrā lielākā patērētāju sūdzība FTC 2017. gadā, kad tika iesniegti vairāk nekā 100 000 jaunu ziņojumu. Tas bija 3% pieaugums no 2016. gada, un paredzams, ka tas būs palielinājies arī pagājušajā gadā.

“Bez pienācīgas iespējas cilvēkiem iesniegt un dokumentēt krāpšanas ziņojumus, hakeriem ir lielāka brīvība nekā jebkad agrāk.”

Bez pienācīgas iespējas cilvēkiem iesniegt un dokumentēt krāpšanas ziņojumus, hakeriem ir lielāka brīvība nekā jebkad agrāk. Tas nozīmē, ka cilvēki, kuri mēģina ziņot par noziegumu vai arī pārbaudīt vecāku ziņojumu, būtībā ir nonākuši juridiskā ziņā.

Un tad draud robocalls un krāpniecības pārdevēji. Tā kā FCC ir neaktīvs, cilvēki nespēj ziņot un atklāt krāpšanās numurus, tāpēc šie automātiskie surogātpasta zvani var brīvi darboties..

Jau tagad cilvēki ir ziņojuši par zvaniem, kuros izslēgšana tiek izmantota kā līdzeklis, lai pamudinātu klausītājus nodot viņu personisko informāciju. It īpaši viens no tiem aizķer saņēmējus, apgalvojot, ka nesenā slēgšana ir ietekmējusi viņu stāvokli IRS. Pēc tam tiek lūgts klausītājam “pārbaudīt” personisko informāciju, nododot to tālāk.

Diemžēl bez iespējas pārbaudīt un pārbaudīt, kuri numuri ir īsti un kuri nav, vairums trešo pušu zvanu bloķētāju nevar atjaunināt programmatūru, izraisot nevajadzīgus zvanus un dusmīgākus klientus..

Slēgšanas laikā privātums ieņem aizmugures vietu

Problēmas attiecas arī uz tālu no Vašingtonas. Cilvēki Fīniksā, Arizonā, ir kļūdījušies Iekšzemes drošības departamentā pēc tam, kad simtiem cilvēku nosūtīja masveida e-pasta adreses par tikšanās atcelšanu – viņu personīgās e-pasta adreses bija skaidri redzamas ikvienam ziņojuma saņēmējam..

Arī daudzi vietējie imigrācijas biroji ir sākuši darbu slēgt agri. Kā atzīmēts USCIS vietnē: “Šī informācija var ātri mainīties, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet šo lapu jūsu iecelšanas dienā.” Lai arī USCIS biroja slēgšana var tieši neietekmēt jūsu privātumu, personas datu mazā ņemšana vērā ir kaut kas, kas noteikti pārnest uz citām filiālēm – ja vēl ne.

ASV valdība ir vienīgais lielākais spiegošanas spēks pasaulē, un ar visiem iespējamiem mulsinošajiem datiem, ko tā savāc, nekad nav bijis labāks laiks, kad hakeri var atrast ceļu.

Ko gaidīt, ja izslēgšana turpināsies

Lai gan nav iespējams paredzēt, kad beigsies slēgšana, šeit ir norādīts, ko gaidīt privātuma un drošības frontēs.

Viena no tendencēm, kas jums jāredz, arvien vairāk vietņu tiek padarītas neaktīvas. Jau valdības finansētās vietnes, piemēram, NASA un Tieslietu departaments, ir kļuvušas inertas, un, ja slēgšana turpināsies, vairāk vietu automātiski tiks slēgtas novecojušu vai derīguma termiņu zaudējušu drošības sertifikātu dēļ. Saskaņā ar Engadget teikto, vairāk nekā 80 TLS sertifikātu derīguma termiņš jau ir beidzies.

FCC ir arī pārtraucis sertificēt jaunas elektroniskas ierīces, kas nonāk tirgū. Lai arī tam var nebūt tūlītējas ietekmes, ilgtermiņa sekas varētu būt satraucošas. Ja kāds sīkrīks tiek piegādāts kopā ar superinvazīvu iebūvētu spiegošanas tehnoloģiju, iespējams, ka tā netiks atzīta par dienām, nedēļām vai pat gadiem.

Attiecībā uz dažām no šīm briesmām jums joprojām ir dažas iespējas. Ja uzskatāt, ka esat kļuvis par datu vai identitātes zādzības upuri, sazinieties ar savu banku un veiciet šajā arhivētajā lapā norādītās darbības. Pārējā laikā jūs, iespējams, atrodaties vienā laivā ar noraustītu valdības darbinieku: Atliek tikai pagaidīt.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map