Meiteņu skauti ir mūsu nākamais kiberdrošības ekspertu vilnis

meitene skautu logo uz mākoņa ar zaļu fonu


Vai jūs zināt, kuras nozīmītes šajās dienās vāc skauti? Tas vairs nav tikai tūrists, draugu iegūšana un sīkfailu izpilddirektors. Liela uzmanība tiek pievērsta STEM (zinātne, tehnoloģija, inženierzinātne un matemātika), kas tagad ir galvenā Girl Scouts mācību nozare, kas debitēja 2012. gadā, un tagad ir iniciatīvas, kuru mērķis ir iesaistīt meitenes inženierzinātnēs un programmēšanā viņu dzīves agrīnā posmā. Un kas ir jauns GSUSA 2018. gadā? Kiberdrošības straujā izaugsme.

Meitene skautu jaunā uzmanības centrā ir zinātne un tehnoloģijas

2017. gadā Girl Scouts sadarbībā ar Code.org, SciStarter un citiem autoritatīviem uzņēmumiem izlaida uzkrājošās nozīmītes STEM dziesmu ietvaros (Engineering: Think Like the Engineer un Computer Science: Think Like Programmer)..

Šogad viņi sāk STEM atzarojumu, kurā ir ne mazāk kā 18 jaunas kiberdrošības nozīmītes, kuras jāizlaiž 2018. gada septembrī. Kiberdrošības nozīmītes un atbilstošā trase tika izstrādāta sadarbībā ar globālo kiberdrošības vadītāju Palo Alto Networks..

Jaunās kiberdrošības nozīmītes iezīmē iniciatīvu, kuru vada Sylvia Acevedo, raķešu zinātniece un Girl Scouts USA izpilddirektore. Ar sievietes veido tikai 11% no kiberdrošības profesionāļiem pasaulē, Acevedo vēlas mainīt šo skaitli.

Intervijā NBC News Acevedo skaidro, ka programma ir paredzēta skautiem “, lai viņi uzņemtos pieaugošos datu pārkāpumu, hakeru un identitātes zādzību draudus” un ka meitenes mūsdienās tiešām interesē “Aizsargātu viņu identitāti tiešsaistē, kā pasargātu sevi pārlūkojot, kā pasargāt savus datorus un ģimenes tīklus no uzlaušanas.”

Pašlaik meitenes izmēģina programmu pirms tās izlaišanas visā valstī. Pēc viena no 9 gadus veco bērnu vārdiem, kurš šobrīd piedalās, “Skauti, ko dara skauti, ir palīdzēt cilvēkiem drošībā!”

Kiberdrošības nozīmītes iezīmē skautu meiteņu jaunu nākotni

Jaunās kiberdrošības nozīmītes stāvēs līdzās pašreizējām tehnoloģiju nozīmītēm, ieskaitot tīkla etiķeti, vietņu dizaineru un programmēšanas robotiem (parādīts iepriekš), kā arī datoru ekspertam, izgudrotājam un izklaides tehnoloģijām, lai meitenes sagatavotos viņu tehnoloģiski iesakņotajiem nākotnes darījumiem..

Būs aizraujoši redzēt, kā šīs meitenes kļūs par mūsu kiberaizstāvējām

– Rinki Sethi, Palo Alto Networks, meiteņu skautu kiberdrošības programmas dizainere

Meiteņu skautu misija ir atraisīt iekšējo G.I.R.L. (kā Go-getter, Novators, Risk-taker and Leader) un tās locekļiem, un viņi nerunā tikai sarunu laikā. Viņu sasniegumi ir iespaidīgi, jo visas trīs bijušās valsts sekretāres ir bijušas Meiteņu skautu sievietes un 73% Amerikas Savienoto Valstu senatoru, kas iepriekš nēsājušas Meitene Skautu.

Īpašā kiberdrošības trase meiteņu skautu darbībā cer veidot nākamās paaudzes kiberdrošības ekspertus – aizraujošs piedāvājums.

Tiešsaistes drošības un privātuma nākotne

Šeit, ExpressVPN, mēs arī vēlamies iesaistīties sabiedrības iniciatīvās, kas vērstas uz drošību un privātumu. Pašlaik ir atvērti pieteikumi mūsu 2018. gada ExpressVPN Privātuma stipendijas nākotnei. Šī ir iespēja studentiem pilnībā iesaistīties tiešsaistes debatēs par privātumu, izmantojot iespēju iekasēt foršu naudas balvu 5000 USD vērtībā un redzēt savu darbu vairākās komunikāciju platformās..

Mēs aicinām ikvienu – skautu meitenes, privātuma entuziastus, viedokļu veidotājus un jaunus žurnālistus – pieteikties.

Uzvednē uzrakstiet aizrautīgu, informētu un apgaismojošu darbu:

“Ja jums būtu visu pasaules līderu apvienotās pilnvaras, kāds būtu jūsu 10 gadu plāns, lai nodrošinātu, ka nākamajai paaudzei ir tiesības uz privātumu?”

Ja domājat, ka jums ir laba atbilde, sīkāku informāciju skatiet mūsu stipendiju lapā. Pieteikumi tiek slēgti 2018. gada 31. augustā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map