Koplietojiet failus droši un anonīmi ar OnionShare 2

OnionShare logotips


Mēs kādu laiku izmantojām OnionShare vietnē ExpressVPN, un esam ļoti satraukti, lai saņemtu savu roku Miika Lī ērtā konfidencialitātes rīka otrajai versijai.

Pirms OnionShare failu nosūtīšana kolēģim tiešsaistē sagādāja lielas sāpes, vai arī bija nepieciešami tādi pakalpojumi kā Dropbox vai Google, kas apsekotu, indeksētu, cenzētu un koplietotu failus ar valdībām un reklāmas partneriem..

OnionShare ne tikai ērti apiet šo problēmu, bet arī rada papildu anonimitātes līmeni Tor tīklam, kas nozīmē, ka jūs varēsit anonīmi koplietot failus ar cilvēkiem. Viss, kas jums nepieciešams failu nosūtīšanai un saņemšanai, ir Tor pārlūks, ko mēs noteikti iesakām.

Kā darbojas OnionShare

Īsāk sakot, OnionShare izveido tīmekļa serveri jūsu datorā un padara to pieejamu, izmantojot .onion vietni.

Kad tas būs izveidots, jūs iegūsit saiti, ko koplietot ar paredzēto failu saņēmēju, kuram tā tikai jāatver, izmantojot Tor pārlūku, lai lejupielādētu saturu. Pēc noklusējuma katru failu var lejupielādēt tikai vienreiz, taču, ja vēlaties to kopīgot ar masu, varat atspējot šo funkciju.

Koplietojiet failus ar OnionShare ekrānuzņēmumu

Kas ir jauns vietnē OnionShare 2?

OnionShare 2 ļauj ne tikai nosūtīt failus, bet arī tos saņemt.

Saņemiet failus ar OnionShare ekrānuzņēmumu

Lai saņemtu failus, vietnē OnionShare ievadiet “Saņemšanas režīms”. Vēlreiz kopīgojiet izveidoto saiti ar savu avotu, kurš pēc tam var augšupielādēt failu caur Tor pārlūku. Faili parādīsies mapē uz cietā diska.

Varat arī izveidot saiti “publiska”, kas ļauj saņemt ziņojumu no vairākām pusēm, piemēram, anonīmu pastkastīti vēstulēm un pakām..

Bet tāpat kā ar jebkuru anonīmu nomaiņu, atcerieties, ka cilvēki jums varēja sūtīt jebko. Pārliecinieties, vai faili nav ļaunprātīgi, un ideālā gadījumā atveriet tikai uzticamus failu tipus, piemēram, .txt, .pdf vai .png. Un pat tad varētu būt saprātīgi tos atvērt virtuālajā mašīnā vai TAILS.

OnionShare saņemšanas režīma ekrānuzņēmums

Vairāk jaunu iespēju onionShare 2

OnionShare 2 ir arī daudz citu jaunu iespēju, tostarp:

 • Smilšu kastes vides izmantošana operētājsistēmai Mac OS
 • Nākamās paaudzes .onion adrešu izmantošana
 • Sabiedriskais režīms
 • Ja OnionShare konstatē, ka kāds mēģina uzminēt jūsu URL, tas aizver serveri
 • Daudz valodu, ieskaitot spāņu, portugāļu, krievu un japāņu
 • Koplietojiet failus tieši no darbvirsmas

Iegūstiet vietni OnionShare 2 jau šodien

OnionShare ir bezmaksas un atvērtā koda programmatūra. Varat to lejupielādēt no viņu vietnes vai izveidot tieši no GitHub. Priecīgu dalīšanos!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map