Kas notiek, kad labi Chrome paplašinājumi kļūst slikti


Vienā no dīvainākajām (un smieklīgākajām) tīmekļa mākslīgajām publikācijām gadsimtā žurnāls Wired nesen publicēja rakstu, kurā nejauši atsaucoties uz Donaldu Trumpu kā cilvēku ar mazulīgi niecīgām rokām. Kā tas notika? Maz ticams, ka vainīgais bija Chrome paplašinājums Trumpweb, kas vārdus “Donald Trump” automātiski aizstāj ar “Someone With Tiny Hands”.

Šis nav pirmais gadījums, kad negodīgi paplašinājumi nodara postījumus. 2015. gadā pretvīrusu programmatūra AVG (ironiski) izlaida Chrome paplašinājumu, kas atklāja gandrīz 9 miljonu lietotāju personisko informāciju.

Šādi novatoriski Chrome paplašinājumi kļūst arvien populārāki. Tā vietā, lai vienkārši instalētu nejaušu paplašinājumu, kam būtu daži loli un pēc tam ātri pārietu, cilvēki dažreiz aizmirst, ka šie instalētie paplašinājumi atstāj vietu nejaušiem paplašinājumiem, kas ne tikai rada mulsinošas gramatikas nepilnības (skat. Iepriekš), bet arī potenciāli noplūda jūsu privāto. info.

Vēl sliktāk, viņi var uz jūsu sistēmu uzaicināt bīstamu ļaunprātīgu programmatūru.

Jaunu Chrome paplašinājumu pieaugums

Neapzinoties, Chrome paplašinājumi lielākoties ir bezmaksas spraudņi, kurus lietotāji var lejupielādēt pārlūkprogrammām.

Šie paplašinājumi tiek izmantoti ļoti dažādos veidos – sākot no palīdzot aizsargāt jūsu privātumu, līdz pārliecinoties, ka nejauši nelasāt jaunāko Game of Thrones spoileri..

Pagājušajā gadā Google noņēma 200 paplašinājumus, kas saistīti ar ļaunprātīgu programmatūru

Bet, lai gan lielākā daļa ir paredzēta tikai izklaidei un / vai izpalīdzībai, pastāv ļaunprātīgi paplašinājumi, kas var noplūst jūsu personisko informāciju un izraisīt briesmīgus datorvīrusus. Tikai pagājušajā gadā Google noņēma vairāk nekā 200 nejaušus paplašinājumus, atsaucoties uz faktu, ka daudzi satur ļaunprātīgu programmatūru.

Kā jūs varat instalēt pievienojumprogrammas, vienlaikus saglabājot drošību

Par laimi, ir vienkāršs veids, kā pārbaudīt, vai paplašinājumi ir tīri. Varat izmantot Chrome tīrīšanas rīku, lai skenētu paplašinājumus un instalētu Chrome Protector papildinājumu, kas jums paziņos, vai un kad kāds no jūsu paplašinājumiem darbojas skici.

Vienkārši, pareizi?

Nekad neveiciet pagarinājumu ar nominālvērtību. Pirms uzaicināt pārlūkā, noteikti izlasiet atsauksmes un veltiet laiku, lai rūpīgi izpētītu paplašinājumu.

Super laimīgs Mega Fun Chrome pagarināšanas laiks!

Tagad ExpressVPN nevarēja uzrakstīt rakstu par nejaušiem Chrome paplašinājumiem, nepiedāvājot virkni traku iespēju. Tātad, par spītēm un ķiķināšanu, šeit ir daži biroja favorīti:

 • nCage – Tiem, kuri nevar iegūt pietiekami daudz Nika Keidža (kurš, pieņemsim, ka visi ir visi), šī novitātes lietotne katru tīmekļa attēlu aizstāj ar paša Keidža attēlu. Šis ir lieliski piemērots apmēram piecas sekundes. Pēc jaunuma nolietojuma, iespējams, vislabāk to atinstalēt un turpināt dzīvi.
 • Kurināt – Kad jūs niezat, lai tīmekļa pieredze būtu mataināka, šī lietotne katram attēlam pievieno bārdu.
 • Necienīgs – Noguris no tiem pašiem vecajiem garlaicīgajiem virsrakstiem? Šis mazais paplašinājums no jauna interpretē raksta virsrakstus, lai tie būtu mazliet reālistiskāki un smieklīgāki.

Un šeit ir daži noderīgi paplašinājumi, kas skar privātumu un produktīvi traucējumus.

 • Esiet koncentrējies – ja esat līdzīgs mums un jums ir grūtības koncentrēties, šī lietotne palīdz jums samazināt sprādzi, ierobežojot laiku, ko varat tērēt izlases vietnēs. Ļoti glīta lietotne.
 • Wunderlist – Nekas no organizācijas kliedz tikai pēc sarakstiem, un Wunderlist palīdz jums tos viegli izveidot. Sākot no pārtikas preču organizēšanas līdz palīdzot plānot nākamās brīvdienas, Wunderlist ir lielisks veids.
 • DuckDuckGo – Ja lasāt šo ziņu, iespējams, ka jums rūp jūsu privātums. Šis paplašinājums izslēdz “ogle” no Google, tas nozīmē, ka tas darbojas principā vienādi, taču tam ir daudz, daudz labāki konfidencialitātes iestatījumi..

Papildus tam ir pieejams arī ExpressVPN Chrome paplašinājums, lai jūsu tīkls vienmēr būtu drošībā.

Atcerieties, ļaudis, lai laiku pa laikam skenētu paplašinājumus un, ja redzat paplašinājumu, kuru vairs nelietojat, atlaidiet to! Un, ja jums ir vēl lielāks saprāts ar paplašinājumiem, skatiet ExpressVPN labākos privātuma paplašinājumu padomus pārlūkam Chrome un Safari..

Kādi ir jūsu iecienītākie paplašinājumi? Atstājiet savus labākos ieteikumus zemāk esošajos komentāros. Kā vienmēr, esiet drošībā, privāti un droši.

Piedāvātais attēls: Gage Skidmore “Donalds Trumps runā CPAC” ir licencēts saskaņā ar CC BY-SA 3.0.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map