Kas ir VPN savienojuma žurnāli?

Piesprauž globusu, lai attēlotu VPN savienojuma žurnālus


Savienojuma žurnāls ir ienākošo un izejošo savienojumu ar VPN serveri ieraksts, kas var ietvert:

 • Lietotāja IP adrese
 • Tā VPN servera IP adrese, ar kuru lietotājs izveido savienojumu
 • Laika zīmogi tam, kad lietotājs izveido savienojumu un atvienojas no VPN
 • VPN nodrošinātāja spēja meklēt un veikt vaicājumus par visu iepriekš minēto

ExpressVPN sistēmas tika izstrādātas tā, lai šādiem VPN savienojumu žurnāliem nekad nebūtu. Faktiski mēs esam izstrādājuši savas lietotnes un VPN serverus, lai kategoriski novērstu slepenu informāciju. ExpressVPN nekad nevar piespiest sniegt klientu datus, kas neeksistē.

Daudzi pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka tur “nav žurnālu”, bet pārredzami neapraksta, ko tas nozīmē. ExpressVPN ir skaidra konfidencialitātes politika, kas palīdz nodrošināt, ka nevienu no mūsu lietotājiem nevar saistīt ar kādām īpašām darbībām vai savienojumu mūsu tīklā – lietotāja tiešsaistes aktivitātes tiešsaistē ir privātas, anonīmas un mums kā VPN nodrošinātājam nav zināmas..

VPN ir privātuma rīks, un ExpressVPN ir privātuma uzņēmums, tāpēc mēs veicam nozīmīgus pasākumus, lai nodrošinātu lietotāju aktivitāšu privātumu un anonimitāti..

Riski, lietojot VPN pakalpojumu sniedzēju, kas uztur savienojuma žurnālus

Savienojuma žurnāli ļauj VPN sniedzējam vai jebkuram citam, kam ir piekļuve datiem, jūs pielāgot jūsu VPN darbībām.

Savienojuma žurnāla dati ir vērtīgi, un daži bezmaksas VPN pakalpojumi tos pārdos trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, ļaujot viņiem atlasīt jums reklāmas, uzzināt par jūsu izturēšanos un analizēt, kā jūs izmantojat internetu..

Bet pat tad, ja VPN pakalpojumu sniedzējs nepārdod savienojuma žurnālus, tas var nonākt hakeru vai iestāžu rokās, kas konfiscē nešifrētus cietos diskus un aprīkojumu.

Reģistrēšanās ļauj arī juridiskai iestādei vai jebkurai no jūsu apmeklētajām vietnēm vērsties pie sava VPN pakalpojumu sniedzēja ar lūgumu jūs identificēt. VPN sniedzējs šo informāciju var nodot labprātīgi vai arī tiesa to spiež to darīt.

Tikai tādu VPN pakalpojumu sniedzēju, kurš neveic savienojuma žurnālus, nevar piespiest nodot jūsu savienojuma informāciju vai padarīt šos datus pieejamus trešajām personām..

Kādu informāciju saglabā ExpressVPN?

Lai uzturētu uzticamu VPN pakalpojumu, uzņēmumam būs jāsaglabā zināma informācija par viņu lietotājiem un servera darbību.

Kritiskais jautājums ir par to, vai glabātie dati var anonimizēt. Kamēr šos ierakstus nevar izmantot, lai jūs savienotu ar noteiktām darbībām, piemēram, vietnes apmeklēšanu vai filmas lejupielādi, jūsu privātums un anonimitāte tiek saglabāta.

Neatkarīgi no tā, kāda informācija tiek glabāta, ir ļoti svarīgi, lai lietotājam būtu skaidra datu saglabāšanas funkcionalitāte un saturs un lai visas izmaiņas un grozījumi būtu labi paziņoti..

ExpressVPN neglabā ne savienojuma, ne darbību žurnālus

Mēs nekad nevāksim neko par to, ko lietotāji dara ar savu VPN: nav datplūsmas mērķa žurnālu, DNS ierakstu vai datu satura.

ExpressVPN saglabā tikai minimālo informācijas daudzumu, kas nepieciešams, lai nodrošinātu mūsu VPN pakalpojuma ļoti uzticamību, un ar savāktajiem datiem nepietiek, lai jebkuru lietotāju piesaistītu noteiktām darbībām mūsu tīklā. Svarīga viņu privātuma aizsardzības sastāvdaļa ir pārliecināties, ka mūsu pakalpojums vienmēr darbojas, kad lietotājiem tas ir nepieciešams.

Lai lietotājiem nodrošinātu pilnīgu caurspīdīgumu, ExpressVPN ir skaidra un detalizēta privātuma politika.

ExpressVPN nopietni uztver jūsu privātumu un NAV reģistrēta neviena no šīm slepenajām ziņām:

 • Pārlūkošanas vēsture
 • Satiksmes mērķis
 • Datu saturs
 • DNS vaicājumi
 • Sākotnējā IP adrese, no kuras jūs izveidojat savienojumu
 • Jūsu izejošā IP adrese (t.i., ExpressVPN IP, kas jums piešķirta pēc savienojuma izveidošanas)

Vai ExpressVPN saskaņā ar likumu ir nepieciešams, lai saglabātu VPN savienojuma žurnālus?

ExpressVPN atrodas BVI, kurā nav datu saglabāšanas likumu. Valstīm, ieskaitot Apvienoto Karalisti un Amerikas Savienotās Valstis, nav jurisdikcijas piespiest BVI uzņēmumu sagatavot ierakstus. Bet pat ja viņi to darītu, mums nav ko ražot.

Mūsu BVI jurisdikcijas, bez darbības žurnāliem un bez savienojuma žurnāliem kombinācija padara ExpressVPN par lielisku izvēli interneta lietotājiem, kuri norūpējušies par viņu privātumu – tas ir aprakstīts gandrīz katrā ExpressVPN pārskatā..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map