Kas ir DNS noplūde?

Kas ir DNS noplūde?


Iepriekšējā emuārā mēs runājām par to, kas ir DNS, kā tas darbojas un kāpēc tas var sniegt vairāk informācijas, nekā jūs varētu gaidīt.

Šajā rakstā mēs sīkāk apskatīsim, ko var redzēt IPS un kā ExpressVPN var aizsargāt jūsu privātumu.

Vienkārši sakot, DNS noplūde notiek tad, kad jūsu VPN savienojums trešajai pusei atklāj visu vai visu informāciju par jūsu DNS pieprasījumiem. DNS noplūde lielākoties notiek divos veidos:

 • Jūsu DNS pieprasījumi tiek nosūtīti uz serveri, kuru mitina VPN pakalpojumu sniedzējs
 • Jūsu DNS pieprasījumi tiek nosūtīti nešifrēti, t.i., nevis caur VPN tuneli

Ja notiek noplūde, parasti jūs pārlūkosit vietnes, kurās tiek uzskatīts, ka jūs to darāt privāti, taču faktiski jūsu ISP (vai kāda cita snooping trešā puse) var redzēt katru jūsu apmeklēto vietni. Noplūdes ir īpaši biedējošas tagad, kad daudzās valstīs interneta pakalpojumu sniedzējiem tiek prasīts reģistrēt un reģistrēt noteiktu trafiku, un ASV interneta pakalpojumu sniedzēji pat var likumīgi pārdot jūsu interneta datus..

Tomēr potenciāli nozīmīgāka problēma ir tā, ka, iespējams, esat apmeklējis vietnes vai meklējis saturu, kas citādi jums nebūtu, uzskatot, ka jūsu VPN aizsargā jūsu interneta vēsturi..

Kā notiek DNS noplūdes??

DNS noplūde var notikt dažādu iemeslu dēļ, taču kopumā tos var iedalīt trīs kategorijās:

VPN nodrošinātājam nav DNS aizsardzības

Jūsu VPN neaizsargā jūsu DNS pieprasījumus, kas gandrīz noteikti nozīmē, ka tie tiek nosūtīti trešai pusei.

VPN nodrošinātāja DNS aizsardzība nav stabila

Izturīgas aizsardzības izveidošana pret DNS noplūdēm nav viegla vai lēta, un tai ir virkne sarežģītu tehnisku izaicinājumu.

VPN atvieno un pakļauj jūsu DNS pieprasījumus

Jūsu VPN nepaziņo jums un neaizsargā pret pārtrauktiem savienojumiem, tas nozīmē, ka jūsu dators sāks izmantot jūsu ISP DNS serverus un atklās visu, ko jūs darāt tajā laikā..

Kā ExpressVPN pārbauda DNS noplūdes??

ExpressVPN ir noplūdes pārbaudes rīks, kas darbojas, lūdzot jūsu pārlūkprogrammai veikt DNS pieprasījumu ExpressVPN piederošajā vietnē.

ExpressVPN DNS noplūdes pārbaude

 1. Noplūdes pārbaudes rīks pieprasa, lai jūsu pārlūkprogramma apmeklētu izlases lapas (tehniski apakšdomēnus) ExpressVPN vietnē
 2. Pārlūkprogramma šīm vietnēm izveidos DNS pieprasījumu

Tā kā ExpressVPN pieder vietņu nosaukumi, tiek garantēta, ka DNS pieprasījumi nonāk mūsu DNS serverī un tādējādi arī mūsu noplūdes pārbaudes rīkā. Ja noplūdes pārbaudes rīks DNS pieprasījumā redz tikai ExpressVPN servera IP, jums nav noplūdes. Tomēr, ja no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja tiek saņemti kādi pieprasījumi, mēs par to nekavējoties varam ziņot jums par noplūdi.

Lai aizsargātu pret vidusdaļu, vietņu nosaukumi tiek iedalīti nejauši, lai nodrošinātu, ka DNS pieprasījumi vienmēr nonāk ExpressVPN DNS serverī, nevis trešās puses serverī, kurš atbildi ir saglabājis kešatmiņā..

ExpressVPN nereģistrē noplūdes testu rezultātus; mēs to vienkārši piedāvājam kā pakalpojumu jūsu sirdsmieram.

Lai izvairītos no DNS noplūdes, vienmēr izmantojiet uzticamu VPN

Lai pasargātu sevi no DNS noplūdes, izmantojiet augstas kvalitātes VPN pakalpojumu, kas aktīvi darbosies, lai vispirms novērstu visbiežākos DNS noplūdes cēloņus..

Izmantojot ExpressVPN, jūs esat aizsargāts pret DNS noplūdi, jo mūsu lietotne bloķē DNS pieprasījumus jebkuram citam DNS serverim, izņemot mūsu pašu. Mēs arī nodrošinām, ka visi jūsu DNS pieprasījumi tiek šifrēti un nosūtīti caur VPN tuneli.

Kad lietotne ExpressVPN saka, ka esat aizsargāts, varat būt pārliecināts jūsu DNS pieprasījumi neizplūst savam ISP.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map