Kā jūs varētu zaudēt visu, izmantojot Bitcoin

Kā zaudēt Bitcoin


Tā kā kriptovalūtu vērtība strauji palielinās USD 100 miljardu diapazonā, ir viegli inficēties ar lielāko “digitālā zelta satraukumu” kopš dot com burbuļa. Bet, kaut arī šķiet, ka visi, kuriem ir pus smadzenes un viedtālrunis, nopelna daudz naudas, iespējams, ir laiks atgādināt sev, ka tikpat viegli ir pazaudēt visu, veicot sliktu ieguldījumu.

Šeit ir dažas lietas, no kurām jums vajadzētu izvairīties:

Jūs varētu tikt uzlauzts un pazaudēt visu savu Bitcoin

Visizplatītākais veids, kā uzlauzties, ir pikšķerēšanas saites. Jūs, iespējams, saņemat e-pastus vai privātas ziņas Twitter, Telegram vai Slack, lūdzot “steidzami atjaunināt kontu” vai pieteikties caur Coinbase vai savu e-pasta kontu, lai “pieprasītu balvu”.

Aprīkots ar jūsu informāciju, uzbrucējs mēģinās pieteikties visās populārajās kriptovalūtas biržās vai makos, kurus jūs varētu izmantot vai varētu izmantot jūsu e-pastu, lai atiestatītu jūsu kontu paroles..

Citas uzlaušanas formas atgādina sociālo inženieriju, krāpjot jūs naudas pārsūtīšanā uz nepareizu maku vai palīdzot “vajadzīgajam draugam”.

Lai saglabātu drošību, rīkojieties šādi:

 • Sekojiet savam datoram
 • Esiet piesardzīgs ar lejupielādēto programmatūru, īpaši ar Bitcoin makiem
 • Iegūstiet sev paroļu pārvaldnieku
 • Iespējot divu faktoru autentifikāciju visos kontos
 • Uzziniet par sociālās inženierijas metodēm
 • Droši glabājiet savus Bitcoins saldētavā

Ja aizmirstat rezerves sēklu, jūs varat zaudēt visu savu Bitcoin

Līdz šim visizplatītākais veids, kā zaudēt Bitcoins, nav saistīts ar uzlaušanas. Tā vietā daudz biežāk cilvēki izveido maku, iegādājas kādu Bitcoin vai pieņem to kā samaksu un vēlāk zaudē piekļuvi tam vai nu tāpēc, ka viņu tālrunis sabojājās, tika pazaudēts vai nozagts, vai arī tas vienkārši tika atiestatīts uz rūpnīcu. iestatījumi.

Katrs Bitcoin maciņš, kuru ir vērts izmantot, gan Android, gan iPhone, dod jums iespēju dublēt maku ar 12 vai 13 vārdu rezerves frāzi. Ja jūs vēl neesat pierakstījis šo rezerves frāzi, dariet to tūlīt! Iedziļinieties savā lietotnē, apskatiet savu frāzi un pierakstiet to uz papīra lapas. Nekopējiet un neielīmējiet to nekur un nelieciet to nevienā tiešsaistes kontā vai mākoņa krātuves pakalpojumā – ievietojiet to uz papīra, lai pasargātu no uzlaušanas.

Jūs varētu tirgot visu savu Bitcoin

Ar visiem kāpumiem un kritumiem un asām svārstībām kriptovalūtas tirgos tirgotājiem tās var šķist kā zelta raktuves. Bet tāpat kā zelta raktuvēs tikai daži cilvēki nopelna naudu ar to, un, visticamāk, tikai daži pārdod kalnrūpniecības instrumentus, nevis tie, kas paši tirgo valūtas.

Iedomājieties, ka, kamēr tirgi turpina augt, gandrīz visi pelna naudu neatkarīgi no viņu tirdzniecības stratēģijas. Tomēr ir grūti pārspēt tirgu, un pamazām visi zaudē naudu (izņemot biržas).

Derīga stratēģija varētu būt Bitcoins pirkšana un pārdošana biržā un pēc tam pārdošana ar uzcenojumu ārpusbiržas cilvēkiem, kuriem nav piekļuves Bitcoin biržai. Tomēr tas rada nopietnus krāpšanas riskus, un jums rūpīgi jāizpēta savas valsts likumi, jo jums varētu būt pienākums vākt personisko informāciju par cilvēkiem, ar kuriem jūs tirgojaties, vai pat reģistrēties kā ārvalstu valūtas maiņas punkts..

Ilgtermiņā dominējošā stratēģija ir pirkt un paturēt, nevis mēģināt pārspēt tirgu. Bitcoin nav likumīgas investoru aizsardzības, un lielākā daļa biržu pastāv likumīgā pelēkajā zonā, kur netiek piemēroti akciju un preču tirgus likumi. Manipulācijas ar cenām un viltības pastāv visur.

 • Saglabājiet savus Bitcoins makā, kuru jūs pilnībā kontrolējat, un nekad neveiciet apmaiņu
 • Pērciet un pārdodiet, kad jums tas ir nepieciešams, bet nemēģiniet laist tirgū laiku, ja vien jums nav nozīmīgu apmācību par nepastāvīgu un riskantu aktīvu tirdzniecību.

Jūs varētu zaudēt savu Bitcoin krāpniecībā

Parasti “dažādošana” šķiet diezgan labs padoms investīciju jomā. Nekad nelieciet visu savu naudu vienā krājumā vai pat vienā nozarē.

Mums ir teicis, lai mēs savus uzkrājumus izplatām un ļaujam tiem augt, kas labi darbojas regulētos tirgos, kur jūs varat ieguldīt indeksu fondos, izsekotājos vai izkliedēt sevi ap populārajiem indeksiem. Varat uzticēties regulatoram, ka (lielākoties) tiek uzskaitīti tikai to uzņēmumu krājumi, kuri veic faktisko uzņēmējdarbību, ir pārbaudīti un apstiprināti iekļaušanai sarakstā. Kur kaut kas ir kotēts, tas ir arī akciju, obligāciju vai citu vērtspapīru reputācijas etalons.

Kriptovalsts pasaulē ikviens var izveidot kriptovalūtu vai uzsākt “sākotnējo monētu piedāvājumu” (ICO), un daudzi krāpnieki to izmanto savā labā. Viņi iegulda daudz naudas reklāmā un apgalvo, ka būvē “nākamo lielo lietu” un sola augstu atdevi.

 • Pārliecinieties, ka esat sapratis iegādāto produktu, ieskaitot tā tehnoloģijas, ekonomiku, dibinātāju komandu un apkārtējo regulējumu
 • Izmantojiet produktu, kurā esat ieguldījis. Vai tas darbojas? Vai tajā ir kļūdas? Vai jums tas ir noderīgi?
 • Esiet piesardzīgs ar lielām prasībām un solījumiem par atgriešanos
 • Kas notiek, ja ieguldījums galu galā neizdodas? Vai pazaudēsi visu savu naudu? Vai jums finansiāli viss būs kārtībā? Vai jūs varēsit samaksāt visus rēķinus??
 • Esiet saprātīgs, palieciet Bitcoin šķīdinātāju

  Kriptovalūtas joprojām ir jaunas un tiek izstrādātas. Tas ir savvaļas rietumu laikmets, kad sākas jauns finanšu laikmets, kas nozīmē lieliskas iespējas un būtisku risku. Svarīgāk nekā parasti ir palikt modriem, paranoiskiem un aizdomīgiem.

  • Nostipriniet savus Bitcoins
  • Nostipriniet datoru
  • Saglabājiet vēsu galvu
  • Esiet pacietīgs
  • Esiet piesardzīgs savās investīcijās
  • Nelietojiet pārāk nopietni VPN uzņēmumu padomus par ieguldījumiem
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map