ExpressVPN publicē visaugstāko Bitcoin drošības e-grāmatu

Lejupielādējiet ExpressVPN grāmatu Bitcoin


Mēs ar lepnumu paziņojam par Lexie’s Bitcoin – drošība un privātums e-grāmata. Grāmatā ir iekļautas dažas domas, kas radušās, veidojot ExpressVPN esošos ceļvežus, daži sīkāki skaidrojumi un daudz praktisku padomu.

Lejupielādējiet .epub failu

Ierīces lejupielāde

Kā privātuma un tehnoloģiju entuziasti, ExpressVPN vienmēr ir fascinējis ar Bitcoin. 2014. gada jūnijā mēs kļuvām par vienu no pirmajiem VPN sniedzējiem, kas pieņēma kriptovalūtu, un mēs pat iesakām izmantot Bitcoin kā maksājuma veidu tiem, kurus uztrauc kredītkartes un banku žurnāli.

ExpressVPN emuāru autori un izstrādātāji izlaida arvien vairāk rakstu par Bitcoin, jo mēs uzzinājām vairāk par tā drošību un privātumu. Jo īpaši Leksijs ir publicējis vairākus rakstus par šo tēmu, kā arī plašu Bitcoin anonimitātes rokasgrāmatu.

E-grāmata tiek izdota saskaņā ar Creative Commons licenci (CC BY-SA 4.0), kas nozīmē, ka varat brīvi dalīties un remixēt Lexie darbu bez maksas, ja vien jūs vēlreiz to izlaižat ar līdzīgu licenci un piešķirat atbilstošu kredītu.

Mēs ļoti vēlamies dzirdēt no jums, neatkarīgi no tā, vai tā ir kritika, papildu domas, ieteikumi vai labojumi. Komentējiet zemāk!

Lejupielādējiet grāmatu ExpressVPN Bitcoin BEZMAKSAS šādām ierīcēm:

Lejupielādējiet ExpressVPN grāmatu Bitcoin operētājsistēmai iOS

Lejupielādējiet ExpressVPN grāmatu Bitcoin par iekurt

Lejupielādējiet Kobo ExpressVPN Bitcoin grāmatu

Lejupielādējiet ExpressVPN grāmatu Bitcoin vietnei Nook

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map