ExpressVPN nepiedāvā NAT ugunsmūri, jo tas nav nepieciešams

Tīkla projekts ar taustiņiem, lai parādītu, cik drošs ir ExpressVPN.


Ja VPN sniedzējs piedāvā NAT ugunsmūri, tas ir labs norāde, ka katram lietotājam tiek piešķirta unikāla IP adrese. Tā kā privātumam tas nav optimāls, ExpressVPN ir pretēja pieeja – vairākiem lietotājiem ir viena IP adrese, lai nodrošinātu interneta anonimitāti un drošību..

Tāpat kā ugunsmūris, ExpressVPN bloķē ienākošos pieprasījumus uz viņu IP adresēm un nekad nenodod tos lietotājiem. Ostu bloķēšanas politika ir galvenā privātuma produkta īpašība, un ExpressVPN par to neprasa papildu maksu.

ExpressVPN nav nepieciešams NAT ugunsmūris

Serveris, kurā vairākiem lietotājiem ir vienāds publiskais IP (piemēram, ExpressVPN tīkls), pēc noklusējuma darbojas kā ugunsmūris. Nav nepieciešami papildu produkti, kas paredzēti lietotāja pasargāšanai no nevēlamiem pieprasījumiem.

Pakalpojumi, kas katram lietotājam piešķir unikālu IP adresi, var izvēlēties atstāt savus portus atvērtus. Iespēju slēgt ostas var maskēt kā “aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem” un pārdot kā papildu pakalpojumu.

Maršrutētājs darbojas kā ugunsmūris

Ugunsmūris ir ierīce vai programmatūra, kas novērš nevēlamu saziņu starp diviem tīkliem vai starp datoru un tīklu.

Mājas tīklā maršrutētājs bieži darbojas kā primārais ugunsmūris, un pēc noklusējuma tas ir iestatīts tikai tā, lai atļautu izejošos savienojumus. Tas parasti tīkla ierīcēm ļaus sarunāties savā starpā. Bet tas ir bīstami, ja jums ir atvērts Wi-Fi piekļuves punkts vai jūsu tīkla ierīce ir inficēta.

Maršrutētāji un tīkla adrešu tulkošana (NAT)

Kad vietnes meklēšanai izmantojat ierīci, tā pieprasa informāciju no maršrutētāja un identificējas ar privātu IP adresi. Maršrutētājs tulkos šo pieprasījumu un pārsūtīs to uz vietnes serveriem kopā ar maršrutētāja publisko IP adresi kā atgriešanās kvīti.

Vietnes kopija tiek nosūtīta atpakaļ uz jūsu maršrutētāju, atbildot uz saturu, kas saturu pārsūta uz jūsu ierīci. Šo pāradresācijas procesu sauc par tīkla adreses tulkošanu.

Jūsu ISP maršrutētājam piešķir vienu IP adresi. Katrai jūsu mājas ierīcei (televizoram, tālrunim, datoram, lietu internetam) ir kopīga šī adrese, saskaroties ar sabiedrību. Pēc tam NAT procesam maršrutētājs katrai pievienotajai ierīcei piešķir privātas IP adreses, parasti sākot ar 196.168 vai 10.10.

NAT procesu veiks jūsu mājas maršrutētājs, mobilo tālruņu uzņēmums vai VPN pakalpojums. Mērķis ir tikt galā ar ierobežotu skaitu IPv4 adrešu un aizsargāt ierīces privātā tīklā.

IPv4 izmanto adreses, kuru garums ir tikai 32 baiti (4 x 8 baiti) – apmēram 4,3 miljardi – nav pietiekami daudz adrešu katram cilvēkam uz planētas, nemaz nerunājot par vairākām ierīcēm, kuras cilvēki izmanto. IPv6 teorētiski atrisina šo jautājumu, bet, tā kā ne visi pakalpojumi atbalsta IPv6, ir jāizmanto IPv4 tīkls.

Starpniekserveri, VPN un NAT ugunsmūri

Starpniekservera pakalpojumi, ugunsmūri un VPN arī izmanto tīkla adrešu tulkošanu.

VPN piešķirs privātu IP adresi, lai jūs identificētu, bet neviens ārpus VPN to nevar redzēt. Tīmeklī ir redzama tikai IP adrese, kuru jums piešķīris VPN pakalpojumu sniedzējs.

ExpressVPN piešķir papildu drošību, piešķirot vienu un to pašu IP adresi vairākiem lietotājiem. Kopīgs publisks IP apgrūtina personu identificēšanu, kas ir neatņemama lietotāja privātuma aizsardzības sastāvdaļa.

ExpressVPN serveri atceras visus pieprasījumus un pārraida tos no dažādiem servera portiem. Lietotājs saņem atbildi no ExpressVPN, bet citi porti paliek slēgti. Turot ostas slēgtas, lietotāji tiek aizsargāti tāpat kā ugunsmūris.

Daži VPN serveri katram lietotājam var piešķirt unikālu IP adresi un atstāt ostas atvērtas. Atvērtās ostas ir ērtas, ja palaižat pakalpojumus aiz VPN, taču privātuma labad tie ir maz. Pasīvs novērotājs, piemēram, VPN pakalpojuma ISP, varēja novērot nešifrētu trafiku, lai lietotāju deanonimizētu..

Esiet drošs un izmantojiet VPN

Kad ir izveidots savienojums ar ExpressVPN, jums nav jāuztraucas par maršrutētāja ugunsmūri. Varat arī konfigurēt maršrutētāju, izmantojot ExpressVPN, lai visu jūsu ierīču trafiku paslēptu no jūsu ISP, izmantojot iekļautos ugunsmūra ieguvumus..

Izvēloties privātu VPN pakalpojumu sniedzēju, vaicājiet, vai pakalpojums uztur žurnālus. Svarīgas ir arī kopīgotās IP adreses, jo anonimitāte ir labāka koplietošana. Svarīgi ir tas, ka labs VPN bloķēs ienākošos savienojumus un neizmanto nevajadzīgas funkcijas.

Piedāvātais attēls: MyVector / depozīta fotoattēli

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map