ExpressVPN ar CDT izlaiž “uzticamu VPN signālus”

CDT logotips blakus ExpressVPN logotipam.

Kraukšķīgs? Papildu krēmveida? Samazināti tauki? Vecmodīgs, lai ko tas arī nozīmētu?

Mums visiem ir bijusi sajūta, ka, iepērkoties, mēs esam pārņemti ar izvēli, vai nu par zemesriekstu sviestu…, vai ar VPN pakalpojumu.

Protams, izvēloties VPN pakalpojumu, tiek pieļautas nedaudz augstākas likmes, jo jums jāspēj uzticēties pakalpojumu sniedzējam ar jūsu tiešsaistes privātumu un drošību. ExpressVPN cenšas nopelnīt šo uzticību ar mūsu nozarē vadošo aparatūras, programmatūras un cilvēku atjautības kombināciju, kā arī daloties ar detalizētu informāciju par to, kā mēs katru dienu strādājam, lai aizsargātu savus lietotājus..

Bet mēs nevēlamies apstāties – palīdzēt lietotājiem izvēlēties viņiem vislabāko VPN pakalpojumu nozīmē nodrošināt, ka viņiem ir nepieciešama informācija un vadlīnijas, lai novērtētu, kam viņi var uzticēties, neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu sniedzēju viņi apsver.

Tāpēc mēs esam sadarbojušies ar Demokrātijas un tehnoloģijas centru (CDT), neatkarīgu bezpeļņas organizāciju, kas visā pasaulē atbalsta tiešsaistes pilsoņu brīvības un cilvēktiesības, lai uzsāktu starpnozaru iniciatīvu, lai paaugstinātu standartus visā nozarē un dotu iespējas lietotājiem, pieņemot apzinātu lēmumu, izvēloties VPN, galu galā padarot internetu privātāku un drošāku visiem.

Uzticamu VPN signāli

Kopā ar nedaudziem citiem VPN sniedzējiem mēs esam strādājuši ar CDT, lai izstrādātu to jautājumu sarakstu, uz kuriem VPN pakalpojumiem vajadzētu būt spējīgiem atbildēt, lai apliecinātu viņu uzticamību. Šie jautājumi kopā ar CDT norādījumiem palīdz lietotājiem novērtēt VPN sniedzējus, pamatojoties uz viņu biznesa modeļiem, datu vākšanas praksi, drošības protokoliem un citu..

Padomājiet par to kā VPN uztura marķējumu, nodrošinot pamata faktu kopumu, kuru varat salīdzināt dažādos pakalpojumos. Un tāpat kā uztura marķējums var palīdzēt noteikt, kurš zemesriekstu sviests, kas apzīmēts ar “veselīgu”, jums patiešām ir labāks, šie jautājumi un atbildes ļauj labāk novērtēt, vai VPN pakalpojums, kas lepojas ar “nozares vadošo drošību”, patiešām ir pelnījis šo etiķeti.

Atšķirībā no uztura marķējuma, tomēr dalība tajā nav obligāta. Mēs tomēr ceram, ka, atbildot uz šiem jautājumiem un paaugstinot standartus visai nozarei, mums pievienosies vairāk VPN pakalpojumu sniedzēju.

Mēs esam publicējuši jautājumus un atbildes mūsu Uzticības centrā, kurā ir arī plaša papildu informācija par mūsu drošības praksi, kas pārsniedz CDT projekta nepieciešamību.

Lai iegūtu papildinformāciju par iniciatīvu, apmeklējiet CDT vietni.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map