Drošāk pārlūkojiet, izmantojot EFF HTTPS visur un ExpressVPN


Interneta trafika šifrēšana ir kritiski svarīga jūsu privātumam un drošībai, jo tā aizsargā tiešsaistes aktivitātes pret uzraudzību vai viltojumiem. Mūsu nozarē vadošā VPN šifrēšana ir viens no galvenajiem veidiem, kā ExpressVPN aizsargā jūsu datus un sakarus. Šodien mēs piedāvājam jums papildu aizsardzības līmeni: ExpressVPN Chrome paplašinājumu, kurā tagad ir pieejams HTTPS visur.

Pēc noklusējuma iespējots, HTTPS visur nodrošina, ka jūs automātiski tiek novirzīts uz tūkstošiem galveno vietņu drošāku HTTPS versiju, šifrējot jūsu savienojumu ar šīm vietnēm un nodrošinot ievērojami lielāku drošību nekā parastais HTTP. Turklāt tas darbojas neatkarīgi no tā, vai esat izveidojis savienojumu ar VPN.

[Vai jau izmantojat ExpressVPN? Iegūstiet Chrome paplašinājumu šeit.]

HTTPS visur: lielāka privātums un drošība

HTTPS visur izstrādāja Electronic Frontier Foundation (EFF), vadošais bezpeļņas uzņēmums, kas aizstāv digitālo privātumu un runas brīvību. ExpressVPN jau sen ir pārliecinošs EZF atbalstītājs, un mēs lepojamies, ka spējām ExpressVPN Chrome paplašinājuma lietotājiem sniegt sava HTTPS visur pakalpojuma drošības un privātuma priekšrocības..

Jauno opciju var ieslēgt vai izslēgt paplašinājuma iestatījumu izvēlnē. Kad funkcija ir iespējota, jūsu pārlūkprogramma automātiski izveidos savienojumu ar jebkuras apmeklētās vietnes drošo HTTPS versiju, uz kuru attiecas HTTPS visur.

HTTPS sniedz jums pārliecību, ka satiksme starp jums un jūsu apmeklēto vietni ir šifrēta un ka šī vietne patiešām ir tā, kurai plānojāt izveidot savienojumu. Jūs varēsit pateikt, ka esat izveidojis savienojumu, izmantojot HTTPS, jo vietnes adreses kreisajā pusē Chrome parādīsies zaļa piekaramās atslēgas ikona un etiķete “Drošs”..

Diemžēl daudzas vietnes, kas atbalsta HTTPS, joprojām noklusē HTTP un saites uz vietnēm, kurās ir iespējota HTTPS, bieži novirza jūs uz mazāk drošu HTTP versiju. Turklāt pat tad, ja HTTP vietne novirza jūs uz savu HTTPS versiju un tiek parādīta zaļā piekaramā atslēga, jūs joprojām varat būt neaizsargāts pret vidusdaļas uzbrukumu. Chrome paplašinājuma ExpressVPN funkcija HTTPS visur visur novērš šīs problēmas, nodrošinot, ka vienmēr esat tieši savienots ar HTTPS versiju, kad vien tāda ir pieejama..

ExpressVPN un HTTPS visur: labāk kopā

Savienojuma izveide ar VPN papildus HTTPS lietošanai uzlabo jūsu privātumu un drošību, novirzot trafiku caur drošu tuneli. Tas palīdz garantēt, ka tiešsaistes aktivitātes tiek aizsargātas ar šifrēšanu, pat ja vietne pilnībā neatbalsta HTTPS. Tas arī neļauj hakeriem vai interneta pakalpojumu sniedzējiem redzēt jūsu apmeklētās vietnes, kuras HTTPS vien neslēpj.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map