#DeleteFacebook un izmantojiet šīs lietotnes

Dzēst Facebook ikonu


Tātad jūs vēlaties #DeleteFacebook? Labi tev. Facebook nemierīgie datu vākšanas centieni pārāk ilgi nav novēroti un atklājuši, cik daudz sociālo mediju platformu par jums zina..

Bet atdalīšanās no Facebook var būt sarežģīta, ja esat paļauts uz tā lietotnēm un funkcijām. Kā jums ir paredzēts uzturēt kontaktus ar draugiem un ģimenes locekļiem bez Messenger? Vai arī atcerieties visu dzimšanas dienas?

Par laimi, ir alternatīvas lietotnes un funkcijas, kas ir drošākas, mazāk aizsērētas ar sponsorētu saturu un, labi, tikai labākas nekā Facebook. Šeit ir dažas lietotnes, lai jūs sāktu darbu savā Facebook attīrīšanā.

Izmantojiet signālu ziņojumapmaiņai un grupas tērzēšanai

Signāls ir vienkārša, privāta ziņojumapmaiņas lietotne, kas izmanto pilnīgu šifrēšanu, lai jūsu ziņas būtu drošas. Vienkārši izstrādāts un atvērts avots Signal ļauj bez maksas sazināties un zvanīt jebkuram kontaktu kontaktam, un tas ir pieejams lielākajā daļā operētājsistēmu. Iespējams, ka vissvarīgākais ir tas, ka Signal lietotnē nav reklāmu un tā tevi neizseko. Periods.

Tas pat saņem apstiprinājuma zīmogu no Edvarda Snūdena!

Signālu es lietoju katru dienu. #notesforFBI (Spoileris: viņi jau zina) https://t.co/KNy0xppsN0

– Edvards Snūdens (@Snowden), 2015. gada 2. novembris

Saņemiet jaunumus no Feedly

Tā vietā, lai mūs bombardētu ziņas, kuras iepriekš sakārtojis Facebook (un šajā sakarā arī Twitter un Google), pārņemiet kontroli pār lasīto, izmantojot lietotni Feedly. Abonējiet visas plūsmas, kas piesaista jūsu interesi, un kārtojiet tās, cik vēlaties.

Vai nevēlaties, lai algoritmi, gan Facebook, Google, gan Twitter, diktētu jūsu lasījumu? Es ļoti iesakām izmantot RSS lasītāju, kur jūs varat abonēt gandrīz jebkuru saturu, kuru vēlaties, un jums nav kāda kunga, kurš izlemtu, ko redzat. Es lielāko daļu savas lasīšanas izmantoju Feedly.

– (((Yair Rosenberg))) (@Yair_Rosenberg) 2018. gada 22. marts

Eventbrite, lai aizstātu Facebook pasākumus

Lai pārbaudītu gaidāmos pasākumus vai organizētu savus pasākumus, ieskatieties vietnē Eventbrite, kas darbojas līdzīgi kā Facebook lapā Notikumi. Pārlūkojiet pasākumus savā reģionā (vai visā pasaulē) vai, ja nekas nenotiek, izveidojiet savu.

Letgo ir lielisks priekšmets pirkšanai / pārdošanai tiešsaistē

Ja vēlaties atrast jaunu platformu, lai tiešsaistē iegādātos un pārdotu savus priekšmetus (neizmantojot mīnu lauku, kas ir Craigslist), Letgo ir lieliska alternatīva Facebook vietnē Marketplace. Pieejams jūsu iOS un Android ierīcēs, jūs varat uzskaitīt savu vienumu, veikt pārrunas ar vietējiem pircējiem un tikties ar viņiem, lai iekasētu maksājumu.

Izmēģiniet labu vecmodīgu kalendāru dzimšanas dienas atgādinājumiem

Būsim godīgi; jums nevarēja rūpēties mazāk par to cilvēku dzimšanas dienām, ar kuriem jūs esat “draugi” Facebook. Notīriet jucekli un kalendārā vai kalendāra lietotnē saglabājiet tikai jums svarīgo draugu un ģimenes locekļu vārdus un dzimšanas dienas.

Turpināt: nebaidieties tiešsaistē izmantot dezinformāciju

Facebook, Twitter, Google un daudzās citās sociālo mediju platformās tiek lūgta personīga informācija, kuru var izmantot, lai jūs identificētu un mērķētu – dažreiz reklāmas un reizēm kaut kas draudīgāks. Reģistrējoties izmantojiet citu e-pasta ziņojumu, lai izmantotu tādas lietotnes kā iepriekš minētās, un kontam pievienojiet citu vārdu.

Kā šomēnes ExpressVPN pastāstīja Privacy International dibinātājs Simons Deiviss:

Pamata līmenī izmantojiet dezinformāciju. Nekad neko neatdodiet. Pat sociālajos tīklos nenododiet savu īsto dzimšanas datumu, savu atrašanās vietu vai īsto vārdu.

Atcerieties, ka, ja jūsu izmantotais produkts ir bezmaksas, tad jūs esat produkts! Padariet to grūtāk ar dezinformāciju un izklaidējieties!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map