Betmens pret Supermenu: kurš ir ieguvis labāko slepeno identitāti?


Kā divi no pasaules ikoniskākajiem supervaroņiem slēpj savas identitātes?

Neizskatās, ka viņiem būtu daudz kopīga – viens ir miljardieris, kurš maskējas lateksā, otrs ir svešzemju dievs, kurš maskējas lētā uzvalkā un brillēs, bet katrs daudz laika pavada slēpjoties viņu patiesās identitātes.

Acīmredzot Betmenam un Kal-El (Supermens īstais vārds) ir ļoti svarīgi ievērot privātumu, un viņi ļoti veiksmīgi saglabā savu patieso identitāti privātā veidā..

Tātad, vai mēs varam ņemt padomus no DC ievērojamākajiem supervaroņiem? Vai viņiem rūp tikpat daudz kā mūsu privātums, nekā viņiem pašiem, vai viņi ir tikai daži lieli liekuļi??

Betmena un Supermena slepenās identitātes ir acīmredzamas

Tas acīmredzami šķiet acīmredzami, kas viņi ir. Vienīgais iemesls, kāpēc viņu identitāte ir noslēpums, ir tas, ka rakstnieki to izdarījuši tieši tā?

Vai tas ir…

Pop viktorīna! Kas tas??

Carlos-slim-miljardierisNe Betmens. Vai arī tā ir?

Tas ir ceturtais bagātākais cilvēks pasaulē Karloss Slims Helū. Vai jūs viņu atpazīstat? Ja Carlos pavadītu naktis ģērbies melnā lateksā, sitot sliktos puišus, vai jūs par to zināt?

Izliksimies, ka uz planētas ir kāda pilsēta ar nūjas modrību. Kā jūs to saistītu ar Karlosu? Vai jūs pat zināt, kur dzīvo Karloss? Kā gan kāds varētu pielīdzināt Betmenu puisim, par kuru vēl nekad nav dzirdējis un kurš dzīvo vietā, kuru nemaz nezina?

Varbūt ne tik acīmredzami, huh?

Darīsim Supermens tagad:

Kas tas??

nav supermensVai tas ir Supermens?

Tas ir žurnālists no laikraksta Ņujorkā.

Kāpēc kādam liktos, ka svešzemju dievs sevi maskē kā maigu manieres avīžu reportieri?

Labi … Kā Betmens un Supermens atdotu savas slepenās identitātes??

Reālajā pasaulē ir septiņi miljardi cilvēku. Tā kā daudzi var slēpties, Betmenam un Supermenam būtu ļoti viegli turēt savu identitāti paslēptu no visiem, izņemot tuvākos draugus un ģimeni.

Bet ir arī cita pasaule, kurā mēs visi dzīvojam, digitālā metropole, kurā ir daudz grūtāk turēt sevi privātu. Šī pasaule, protams, ir internets. Tā ir valdības novērošanas, hakeru un atzveltnes krēslu pasaule.

Betmenam un Supermenam būtu jābūt ļoti piesardzīgam attiecībā uz to, ko viņi ievieto internetā, lai viņi nesaņemtu savu identitāti tik satrūdējušu, kā to izdarīja šie nabaga nelaimīgie ļaudis.

Vai Betmens izmanto internetu?

Jā. Betmenam ir batdators.

Jā, tā ir īsta lieta. Betmens veic savus pētījumus. Galu galā viņš ir pasaules lielākais detektīvs. The Dark Knight gadu laikā ir izmantojis Batcomputer, lai uzlauztu visu veidu lietas. Liekas, ka Gotham ir tikpat nosliece uz modru kapuci, cik reālajā pasaulē ir.

Batcomputer jābūt savienotam ar internetu, lai varētu ievilkt visus failus un ierakstus, ko tas dara. Bet Betmens nav idiots, tāpēc ir jēga, ka viņš slēpj savu IP adresi. Ja viņš to nedarītu, viņa īstā identitāte tiktu atrasta diezgan ātri.

Betmens ir arī zināms interneta tērzēšanas lietotājs, un viņš nav mazliet par velkošu. Detective Comics Vol 1, grāmata 845, Betmens vilināja amatieru detektīvu tērzēšanas istabu ar rokturi JonDoe297. Viņš to izdarīja, lai noķertu Riddler.

Kāds cits foruma dalībnieks (policijas detektīvs, kurš meklē norādes) bija noraizējies, ka Riddler varētu izsekot viņa patiesajai identitātei, un pēc tam sekot viņam. Šis konkrētais scenārijs tomēr neattiecās uz Betmenu – iespējams, tāpēc, ka viņš ir Betmens. Un, kaut arī tas nav īpaši minēts, ir acīmredzami, ka Betmens kaut ko izmanto, lai maskētos, sērfojot internetā.

Mēs domājam, ka ir BatVPN.

Jūs taču zināt, kam nebija VPN? Mīklains. Tā Betmenam izdevās izsekot Riddler un Kapow viņu visu ceļu līdz Arkham Asylum.

Vai Supermens izmanto internetu?

Viņš ir reportieris. Protams, viņš to dara.

Labs punkts. Un kas par Supermena Nemeisu, Leks Lutors?

Šis plāns ir tik drausmīgs, ka tas atvēra internetu līdz vienpadsmit un pārtrauca ceturto sienu.

Lexcorp, Leksa Lutora uzņēmums Supermens Visumā, izlēca no komiksu lapām un parādījās reālajā pasaulē, lai fanu sanāksmē nodrošinātu bezmaksas publisko Wi-Fi..

Lekss Lutors ir Supermena ienaidnieks numur viens un Metropoles kaujinieks. Tad kāpēc viņš gribētu piedāvāt bezmaksas Wi-Fi? Tā kā viņš zina, ka publisko Wi-Fi var izmantot ļaunumam.

Vēl svarīgāk ir tas, ka uzņēmums reālajā pasaulē izmantoja zināmu izdomātu arkas ļaundari, lai ar bezmaksas Wi-Fi pakalpojumu veiktu fanu personiskās informācijas apkopošanu. Un viņi ar to aizbēga.

Tas ir arāds nelietis plus viens. Leks Lutors būtu lepns.

Vai Betmens var nozagt jūsu privātos datus?

Jā. Viņš ir Betmens.

Filmā Tumšais bruņinieks Betmens kapājas visiem mobilos telefonus un tos visus izmanto kā novērošanas sistēmu, lai atrastu Joker.

Šī bija masveida novērošanas sistēma ar iespēju izspiegot ikvienu. Bet Betmens to izmantoja, lielā mērā satraucot Lūciju Foksu, kurš sacīja: “Nevienam nedrīkstētu būt tik daudz spēka”.

Mēs piekrītam, Lucious.

Betmens apgalvoja, ka masveida novērošana ir nepieciešama terorista Džokera noķeršanai. Kur mēs to nesen esam dzirdējuši? O jā. FBI, mēģinot panākt, lai Apple sevi uzlauztu.

Tā kā viņš ir Betmens, viņš pamatoti iznīcināja sistēmu tikai pēc vienas lietošanas reizes. Bet vai FBI būtu? Visticamāk ne.

Mēs visi esam dzirdējuši argumentu, ka mēs upurējam dažas brīvības brīvībai, kas mums šķiet oksimorons. Bet šis arguments ir iemesls, kāpēc ASV tiesībaizsardzība katru gadu pieprasa piekļuvi vairāk nekā 1,3 miljoniem privātu mobilo tālruņu. Un tāpēc uzņēmumi, piemēram, Verizon, AT&T, Apple un Google nodos jūsu personisko informāciju valdībai.

Tas ir arī arguments, ko izmanto, lai attaisnotu Nacionālās drošības aģentūras (NSA) uzraudzības centra izveidi par 1,5 miljardiem dolāru. Centrs, ko varētu izmantot, lai pārtvertu ikviena amerikāņa sakarus.

Varbūt tiem, kam nav nekā slēpjama, nav prātā šo masīvo privātās dzīves aizskārumu. Bet viņiem vajadzētu. Pat tad, kad Betmens to dara.

Kā teica Lūcijs Fokss, nevienam nevajadzētu būt tik lielam spēkam. Un vai masveida uzlaušanās tiešām ir labākais veids, kā apkarot terorismu? Neaizmirsīsim, ka tas pat nedarbojās Betmenam. Viņš tur nokļuva pārāk vēlu, un Džokera bumbas jau bija uzstādītas. Situācijas mazināšanai vajadzēja vienkāršus cilvēkus – ne Betmenu, ne valdību, pat ne uzraudzību. Tikai cilvēki.

Vai Supermens var nozagt jūsu privātos datus?

Jā. Supermens ir svešs dievs. Viņš prot lasīt tavu prātu. Atvainojiet, pat VPN tur jums nevar palīdzēt.

Ir spēks, kas ir vēl lielāks nekā Supermens un Betmens

Vai Brūss Veins un Kal-El varētu saglabāt savu identitāti? Protams, ka viņi varētu, ja nebūtu interneta.

Interneta novērošana ir nomācoša, un Brūss Veins būtu mērķēts uz to, kad viņš pirmo reizi pasūtīja melnu apmetni un apvalku no eBay. Vai arī tad, kad viņš tērzēšanas forumā lietoja nepareizu vārdu un piesaistīja NSA uzmanību.

Kas attiecas uz Supermenu? Viņu varētu brutāli uzraudzīt. Viņu noteikti uzskatītu par draudu. Tas, kā mēs viņu vērojam, nav zināms, viņš ir svešs dievs, bet, visticamāk, mēs viņu pieskarsim kriptonītam.

Par laimi, šī ir reālā pasaule. Un mums nav vajadzīgs Betmens vai svešs dievs, lai mūs aizsargātu. It īpaši, ja viņu aizsardzības jēdziens ir tikpat uzmācīgs kā valdības. (Mēs skatāmies uz jums, Betmens).

Mums vienkārši vajadzīgs labs VPN, lai pasargātu mūs no kibernoziedzniekiem, iejaukšanās valdībām un trakajiem miljardieriem lateksā*. Šķiet, ka abi pēdējie divi ir nolēmuši, ka spiegošana mums ir vienīgais veids, kā mūs glābt.

Pierādījums tam, ka ExpressVPN ir labāks par Betmenu. Un droši vien arī Supermens.

Ko tu domā? Vai ExpressVPN varētu cīnīties par Supermenu un Betmenu? Komentāri zemāk!

*Mēs šeit ar nolūku nepieminējām Supermenu. ExpressVPN neaizsargā jūs pret svešiem dieviem. (Vai Betmens).

Piedāvātais attēls: bonifacius / Dollar Photo Club + Lava Lova / Dollar Photo Club
Kapow !: tang90246 / Dollar Photo Club
Slikta maskēšana: nito / Dollar Photo Club

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map