7 reizes internets bija krāšņi smieklīgs

Internets ir stulbs

Internets patiešām ir ļoti muļķīga vieta, un tikai muļķis neaizsargāti klīst pa saviem drūmajiem krastiem.

Lai atzīmētu savu ne visai simto emuāra ziņu, es domāju, ka varētu būt jautri parādīt dažus no drūmākajiem interneta mirkļiem.

Internets sagraus jūsu tiešsaistes aptauju

Internets piedāvā tūlītēju piekļuvi miljoniem cilvēku prātiem no praktiski ikviena demogrāfiskā stāvokļa.

Kāda tad būtu labāka vieta, kur veikt aptauju? Tam vajadzētu būt vienkāršam: uzdodiet internetu jautājumu un gūstiet labumu no planētas kolektīvās sirdsapziņas. Tad peļņa.

Bet nē. Ak nē, nē, nē. Tas nav tas, kas notiek. Pavisam.

Internets nosauc laivu

2017. gadā Apvienotās Karalistes Dabiskās vides pētījumu padome (NERC) uzsāka tiešsaistes aptauju, lai atrastu jaunā polārpētījumu kuģa 288 miljonu ASV dolāru vārdu..

NERC, iespējams, cerēja uz grandiozu, saprātīgu vārdu, piemēram, RRS karaliene Elizabete II vai RRS Stefans Frīds. Muļķi!

Internets tomēr nevēlējās būt saprātīgs, un kolektīvi nolēma, ka laiva būtu jāsauc par Boaty McBoatface.

Diemžēl NERC spoilsports pārņēma aptauju (kāpēc gan tādu veikt?) Un nosauca laivu RRS sers Deivids Attenboro.

Tomēr nebaidieties! Pateicībā Boaty, kāds nekad nebija, Zviedrijas pilsētas Stokholma un Gēteborga nosauca jaunu vilcienu Trainy McTrainface.

Internets nosauc vaļu

Kā daļu no plāna informētībai par vaļiem, kurus apdraud Japānas Zivsaimniecības aģentūra, Greenpeace rīkoja tiešsaistes aptauju, lai nosauktu kuprītis vaļu, kuru viņi varētu izsekot, izmantojot satelīta tagu.

Greenpeace balsošanai pieņēma 30 vārdus, galvenais no tiem bija Splashy Pants kungs. Vai jums ir kādas idejas par to, kas notika tālāk? Tieši tā, notika internets.

Splashy Pants kungs, cita starpā, piesaistīja 4chan, BoingBoing, Reddit un Digg uzmanību, un iepriekš minēto vietņu locekļi piedalījās balsošanā.

Splashy Pants balsu daļa ātri sasniedza 75% – mazāk nekā dienā. Reddit kļuva tik ieguldīti, viņi pat uz laiku nomainīja savu logotipu, lai attēlotu Splashy Pants kungu.

Tomēr bija laimīgas beigas. Neskatoties uz sākotnējo nevēlēšanos, Greenpeace apskāva vārdu (vai jūs skatāties NERC?). Un papildu publicitātes bija pietiekami, lai pārliecinātu Japānas valdību atteikties no viņu plāna vaļu medībās.

Internets nobalsoja par 39 gadus vecā vīrieša tikšanos ar Teiloru Sviftu

Kad Bostonas radio konkursā bija iespēja tikties ar Teiloru Sviftu, 39 gadus vecais Čārlzs Z nolēma.

Lielākā daļa darbu bija, kā jūs varat iedomāties, pusaudžu fanu godināšana. Uzminiet, kurš internets vēlējās uzvarēt?

39 gadus vecs vīrietis uzvar konkursā, lai tiktos ar Teiloru Sviftu.

Čārlzs Z sacīja žurnālam GQ:

“Vienā brīdī līderu sarakstā bija 50 laimīgas 13 gadus vecas meitenes, pēc tam manā vannas istabā ir attēls ar mani, badastērgu.”

Internets nerūp Limp Bizkit

2011. gadā Teksasas pilsētas Ostinas pilsoņi nobalsoja par pilsētas Cieto atkritumu atkritumu departamenta pārdēvēšanu par Humanitāro un mākslas zinātņu biedrību Fred Durst.

Vārds ieguva gandrīz 30 000 balsu, un tam pat bija Freda Dursta svētība. Bet, neraugoties uz aptaujas papildināšanu, pilsēta izlēma par uzvarētāju un tā vietā devās kopā ar Austin Resource Recovery. Booooooring.

Internets ļoti mīl kartupeļu salātus

Tomēr tas nav tikai to aptauju nosaukšana, kuras aizkavēsies internets.

Kādu dienu Zack “Danger” Brown ieguva tieksmi pēc kartupeļu salātiem, tāpēc viņš sāka Kickstarter, lai savāktu 10 USD, kas nepieciešami sastāvdaļām.

“Būtībā es gatavoju tikai kartupeļu salātus,” viņš paskaidroja savā līdzekļu vākšanas lapā. “Es vēl neesmu izlēmis, kāda veida.” Sadaļā “Riski un izaicinājumi” viņš rakstīja: “Tas varētu nebūt tik labi. Tie ir mani pirmie kartupeļu salāti. ”

Kaut kā Zaka kartupeļu salāti kļuva vīrusu vīrieši, un viņam izdevās nopelnīt vairāk nekā 55 000 USD.

Pilnīgs ārprāts.

Zaks izmantoja visu papildu naudu, lai savās dzimtajā pilsētā rīkotu publisku ballīti ar nosaukumu PotatoStock. Protams, viņš pasākumā gatavoja daudz kartupeļu salātu un ziedoja ieņēmumus labdarības organizācijām, kas Ohaio apkaro badu.

Labi spēlēts, Zack.

Internetam nav vienalga, ko jūs domājat, ka hashtag saka

# Džonijs5

Sūzenas Boilas PR aģentūra nolēma rīkot ballīti, lai atzīmētu savu jauno albumu. Pietiekami vienkārši, jūs domājat: Sūzena. Albums. Ballīte.

Jautrība sākās, kad PR aģentūra reklamēšanai izveidoja nevainīgu čivināt ar hashtag:

#Susanalbumparty

Un tas ir tad, kad internets pamanīja.

Kopsavilkums: Internets ir smieklīgs

Kāds ceļojums. 101 ziņa! Mans mīļākais, iespējams, bija laiks, kad mans emuārs par surogātpastu Google atzīmēja kā surogātpastu. Vai arī tad, kad es papildināju Google klasifikāciju ar absolūti nemeklēto “Lou Reed VPN”. Arī aprīļa muļķu ziņas bija jautras..

Patiesībā, kad es pirmo reizi ierados ExpressVPN, es domāju, ka VPN ir tieši tas, kā es brīvdienās vēroju iPlayer. Bet tagad es bez tāda savienojuma nevarētu izveidot savienojumu – tur ir ārprāts.

Vai jums ir pasakas par interneta idiotismu? Vai ir kādi krekeri, kurus esmu palaidis garām sarakstā? Es labprāt tos dzirdētu, tāpēc, lūdzu, dalieties ar saviem stāstiem komentāros zemāk!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me