4 veidi, kā CIP šobrīd var jums uzlauzt

Ilustrēts vīrietis tranšejā mēdz aplūkot internetu.


Pirms pieciem gadiem Edvards Snowdens atklāja, ka NSA plaši vāc informāciju par pilsoņiem visā pasaulē. Tagad ir skaidrs, ka privātums vairs nav tiesības, kuras mēs varam uzskatīt par pašsaprotamām.

Turklāt jaunākā informācija, ko WikiLeaks dalījās ar CIP veikto hakeru un spiegošanu, uzsver nepatīkamu faktu: jūs varat spiegot jebkurā brīdī. Lai arī tiesībaizsardzības iestādēm vajadzētu iemācīties mīlēt šifrēšanu, ir skaidrs, ka CIP ir noteikusi spiegošanu un uzlaušanas interesējošos mērķus..

Šeit ir četri veidi, kā CIP hakeri varētu vērst jūs pret jums, lai kur jūs atrastos.

1. Viedtālruņu uzlaušana: viedtālruņa pārvēršana par kļūdu

CIP mobilo ierīču filiāle ir izvēlējusies viedtālruņus kā veidu, kā izspiegot lietotājus, kuri nenojauš. Neatkarīgi no tā, vai esat iPhone vai Android lietotājs, CIP ir izstrādājis resursus, kas var piekļūt teksta un audio sakariem tieši tālrunī, pirms tie tiek šifrēti jūsu iecienītajā tērzēšanas lietotnē..

Turklāt uzlauztajiem tālruņiem var dot norādījumu nodot jūsu atrašanās vietu un aktivizēt kameras un mikrofonus, kas neuzkrītoši pārvērš jūsu tālruni par CIP kļūdu.

2. Smart TV spiegošana: Spiegošana caur jūsu TV

Mēs visi esam pieraduši skatīties cilvēkus televizorā. Diemžēl tagad CIP, iespējams, vēroja jūs caur jūsu. Kā vēsta WikiLeaks, CIP ir izstrādājusi programmu ar nosaukumu Weeping Angel, kas uzraudzības režīmā var ievietot viedo televizoru. Raudoša eņģeļa uzbrukuma laikā televizors parādīsies izslēgts, taču tas slepeni ierakstīs audio un nosūtīs to uz CIP serveriem.

3. Datorurķēšana: datora inficēšana ar NSA tehnoloģiju

Ļaunprātīgu programmatūru izmanto ne tikai apņēmīgi noziedznieki, kas vēlas no jums iegūt naudu. WikiLeaks ziņoja par būtiskiem CIP centieniem inficēt un kontrolēt datorus, potenciāli sabojājot kompaktdiskus, DVD un USB atmiņas kartes. Turklāt WikiLeaks ziņo, ka CIP ir attīstījis iespējas ne tikai iefiltrēties sistēmās, bet arī palikt neatklātām inficētajās ierīcēs..

4. Carjacking: Automašīnas vadīšana uz ceļa

Vienkārši, ka CIP, iespējams, var uzlauzt moderno transportlīdzekļu vadības sistēmas. Tas ne tikai ļauj viņiem zināt, kur atrodaties un kurp dodaties, bet arī dod viņiem iespēju veikt gandrīz nenosakāmas slepkavības..

Kā pasargāt sevi no CIP spiegošanas un uzlaušanas

Patiesība ir tāda, ka CIP un citas izlūkošanas aģentūras visā pasaulē pastiprina centienus uzraudzīt uztvertos interešu mērķus un iejaukties tajos. Lai pasargātu sevi no CIP uzlaušanas:

 1. Bieži atjauniniet savu ierīču drošības iestatījumus
 2. Nelietojiet nešifrētus saziņas rīkus / ierīces
 3. Nekad neatstājiet ierīces bez uzraudzības
 4. Izpildiet šos padomus par interneta privātumu

Atcerieties: neatkarīgi no tā, ko izvēlas CIP un citas uzraudzības grupas, pilnvaras palikt anonīmām paliek jums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map