4 labākie šifrēto e-pasta pakalpojumu sniedzēji papildu drošībai

šifrēti e-pasta pakalpojumi

Iespējams, Gmail ir pasaulē populārākais e-pasta pakalpojums, taču tas nenozīmē, ka tas ir visdrošākais. Faktiski uzņēmumam Google ir atļauts regulāri lasīt lietotāju ziņojumus, lai labāk rādītu viņu reklāmas. Lai gan kopš tā laika tiek uzskatīts, ka prakse ir pārtraukta, ar bažām rada bažas tikai tas, ka Google vispirms varēja lasīt jūsu it kā drošos ziņojumus..

Par laimi, šodien bez lielajām trim ir arī citas e-pasta iespējas.

Ko šifrēšana nozīmē e-pasta ziņā??

Runājot par šifrētiem e-pastiem, ir svarīgi atcerēties, ka ne visi pakalpojumi tiek radīti vienādi: Daži pakalpojumu sniedzēji e-pastus glabā veidā, kam nav viegli piekļūt, savukārt citi piedāvā pašiznīcinošus ziņojumus, kas izdzēsīs jūsu ierakstus..

Bet visdrošākais e-pasta satura slēpšanas veids ir to šifrēšana ar PGP, lai nodrošinātu labu privātumu. Arī daži e-pasta pakalpojumu sniedzēji to atvieglo, lai gan pastāv bažas par PGP atslēgas atstāšanu vietnē ar drošību.

Tomēr, tā kā mēs sūtām ziņojumus no viena adresāta otram, metadati vienmēr tiek atstāti novārtā, un, ja saņēmējs izmanto nešifrētu ziņojumapmaiņas pakalpojumu, tas izdzēsīs visas privātuma aizsardzības, kuras, jūsuprāt, jums ir.

Ir svarīgi zināt, kā darbojas jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs un kā tas darbojas ar ārējiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem.

ExpressVPN ieteikumi drošiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem

Ja meklējat drošāku un drošāku e-pasta pakalpojumu sniedzēju, izpētiet ExpressVPN populārākos ieteikumus. Katru pakalpojumu piedāvājot bezmaksas versiju, varat izmēģināt tos visus, pirms izlemjat, kurš no jums der.

1. ProtonMail

2013. gadā izstrādātajam ProtonMail ir sena un cienījama pieredze, nodrošinot lietotājiem likumīgu šifrētu un anonīmu ziņojumapmaiņas pakalpojumu.

ProtonMail, kura galvenā mītne atrodas Šveicē, šodien, iespējams, ir visuzticamākais e-pasta pakalpojumu sniedzējs. Atšķirībā no ASV balstītiem e-pasta pakalpojumiem, piemēram, Gmail un Outlook, kuri bieži vien ir spiesti apmainīt slepenus dokumentus, ProtonMail nav šādu pienākumu, un tāpēc tā ir gudrāka izvēle cilvēkiem, kuri var uztraukties par potenciāli sensitīvu dokumentu nosūtīšanu tiešsaistē.

Kā drošs ziņojumapmaiņas pakalpojums tas ir otrais.

Iespējas:

 • 100% atvērtā koda
 • Piedāvā pilnīgu šifrēšanu, divu faktoru autentifikāciju un pašiznīcinošus ziņojumus
 • Īpašas mobilās lietotnes operētājsistēmām Android un iOS
 • Ļauj failu lielumu līdz 25 MB un bezmaksas pasta krātuvi līdz 500 MB
 • Dažādas cenu noteikšanas iespējas, taču lielākajai daļai var pietikt ar bezmaksas versiju

Grunts līnija:

Ja jums rūp jūsu privātums (un mēs domājam, ka jūs to darāt – galu galā jūs lasāt šo rakstu), tad ProtonMail ir zelta standarta šifrēta e-pasta platforma. ProtonMail dalībnieki ar iespēju izveidot pašiznīcinošus ziņojumus var sūtīt šifrētus ziņojumus jebkuram adresātam neatkarīgi no tā, kuru e-pasta pakalpojumu viņi izmanto.

Izmantojot ērti lietojamo saskarni, izturīgus šifrēšanas protokolus un īpašas mobilās lietotnes, tas noteikti ir labības krēms.

* Uzziniet vairāk par ProtonMail.

2. CounterMail

Izmantojot vairāk nekā 4000 dažādu veidu PGP šifrēšanas atslēgas, CounterMail ir spēks, ar kuru jārēķinās. Paša pakalpojuma galvenā mītne atrodas Zviedrijā, nodrošinot privātā sektora aizsardzību.

CounterMail izmanto arī pilnīgu šifrēšanu un ir viens no vienīgajiem zināmajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā savu drošās USB atslēgas iespēju, kas padara to par lielisku izvēli cilvēkiem, kas nepārtraukti sūta drošus ziņojumus, atrodoties ceļā..

Iespējas:

 • Pilnīgi anonīms e-pasta pakalpojums
 • Galvenā mītne atrodas Zviedrijā
 • Lai aizsargātu jūsu ziņojumus, izmanto OpenPGP ar 4 096 dažādām šifrēšanas atslēgām
 • Ietver Linux, Mac, Android un iOS atbalstu
 • Vienas nedēļas bezmaksas izmēģinājums ar abonēšanas plāniem, sākot no 6,33 USD mēnesī

Grunts līnija:

Patiess šifrēšanas protokolu spēkrats, CounterMail ir lielisks pakalpojums, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta lietotāju privātumam. Pati vietne var izskatīties kā kaut kas tieši no Windows 95, taču pakalpojums ir augstākās klases.

Kaut arī CounterMail piedāvā vienas nedēļas bezmaksas izmēģinājumu, abonēšanas plāni sākas ar aptuveni 6 USD mēnesī -, padarot to par visdārgāko e-pasta iespēju šajā sarakstā.

* Uzziniet vairāk par CounterMail.

3. Pasta žogs

Pēc Snowden atklāsmju atklāšanas Mailfence ir vēl viens e-pasta pakalpojums, kas piedāvā šifrētus ziņojumus, īpašu uzmanību pievēršot lietotāju privātumam. Izmantojot OpenPGP, šis pakalpojums nodrošina, ka ziņojumus var lasīt tikai sūtītājs un saņēmējs.

Atšķirībā no citiem šifrētiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, tam ir arī virkne citu funkciju, tostarp digitālie paraksti, iebūvētie kalendāri un citas.

Iespējas:

 • Galvenā mītne atrodas Beļģijā
 • Izmanto divu faktoru autentifikāciju un automātiski atrod un bloķē surogātpastu
 • Piedāvā ļoti pielāgojamus e-pasta iestatījumus
 • Ļauj lietotājiem importēt savu informāciju no Outlook un Gmail
 • 10 MB pievienošanas ierobežojums ar 500 MB bezmaksas krātuves

Pasta žogs

Grunts līnija:

Mailfence ir neticami spēcīga un daudzpusīga e-pasta platforma, kas 15% no gada ieņēmumiem ziedo Elektronisko robežu fondam. Tas nozīmē, ka bezmaksas versija lielākajai daļai lietotāju parasti piedāvā vairāk nekā pietiekami daudz krātuves un iespēju.

Diemžēl Malifence nepiedāvā īpašas mobilās lietotnes kopš šī raksta publicēšanas, kas padara to ievērojami mazāk praktisku nekā citi saraksta pakalpojumi. Tas arī ļauj lietotājiem sūtīt šifrētus ziņojumus tikai cilvēkiem, kuri arī izmanto Mailfence vai OpenPGP, kas dažiem lietotājiem padara to nedaudz mazāk pieejamu.

* Uzziniet vairāk par Mailfence.

4. Tutanota

Vēl viens lielisks atvērtā koda e-pasta pakalpojums Tutanota izmanto pilnīgu šifrēšanu, lai jūsu korespondence būtu droša.

Atšķirībā no citiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem, tas arī automātiski šifrē visus ienākošos un izejošos ziņojumus neatkarīgi no tā, kuru e-pasta pakalpojumu saņēmējs izmanto – lieliska funkcija, ja rakstāt kādu personu ārpus sava zināmā tīkla. Tomēr uzņēmuma galvenā mītne atrodas Vācijā, kas var vai nevar izcelt dažus sarkanos karogus.

Iespējas:

 • Pilnīgi atvērts avots un visos ziņojumos izmanto šifrēšanu no vienas puses uz otru
 • Piedāvā īpašas lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Nodrošina lietotājiem, kas nav Tutanota lietotāji, drošu saiti šifrētu ziņojumu lasīšanai
 • Ļauj līdz 1 GB bezmaksas krātuves; neierobežotas uzglabāšanas izmaksas ir 1 eiro mēnesī

Tutanota

Grunts līnija:

Tutanota ir populārs pakalpojums ar vairāk nekā diviem miljoniem aktīvu lietotāju, kam ir īpaša darbība. Tas nozīmē, ka pakalpojums šobrīd neatbalsta PGP šifrēšanu, kas automātiski to notriec uz dažiem piespraudēm.

Kā cienīgs sāncensis ir bezmaksas drošas ziņojumapmaiņas pakalpojums ar īpašām lietotnēm un spēja nosūtīt drošus ziņojumus adresātiem ārpus Tutanota tīkla..

* Uzziniet vairāk par Tutanota.

Neaizmirstiet savu VPN!

Mēs ceram, ka šis saraksts palīdzēs sašaurināt meklēšanu. Lai gan katrai e-pasta opcijai ir savi plusi un mīnusi, jūs vienmēr varat atjaunināt privātuma saglabāšanu, vienmēr uzturot savu VPN..

Ja izmantojat (vai esat izmantojis) kādu no iepriekš uzskaitītajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, zemāk atstājiet komentāru ar saviem viedokļiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me