Kā darbojas viedā atrašanās vieta?

ExpressVPN’s Viedā atrašanās vieta funkcija automātiski izvēlas jums labāko VPN atrašanās vietu. Viedās atrašanās vietas algoritms sarindo VPN atrašanās vietas, izmantojot anonīmus rādītājus, piemēram, lejupielādes ātrumu, latentumu un attālumu.


Piezīme: Viedo atrašanās vietu nav iespējams “atspējot”. Lai izveidotu savienojumu ar citu atrašanās vietu, vienkārši rīkojieties šādi.

Kam vajadzētu izmantot viedo atrašanās vietu?

Ja ātra savienojuma izveidošana un pārlūkošana ar vislabāko ātrumu ir jūsu galvenās prioritātes, viedā atrašanās vieta ieteiks jums atrašanās vietu.

Ja jums nav priekšroka tam, ar kuru serveri izveidosit savienojumu, pēc noklusējuma apsveriet iespēju Lietot viedo atrašanās vietu.

Kā izveidot savienojumu ar viedo atrašanās vietu

Lai izveidotu savienojumu, izmantojot viedo atrašanās vietu Windows, Mac, Android vai iOS lietotnēs, vienkārši noklikšķiniet vai pieskarieties Poga VPN ON.

Noklikšķiniet, lai Mac datorā izveidotu savienojumu ar ExpressVPN.

Lai izveidotu savienojumu, izmantojot viedo atrašanās vietu lietotnē Linux, ievadiet expressvpn connect smart

smart-connect

Maršrutētāju lietotnē ExpressVPN jūs pēc noklusējuma būsit izveidojis savienojumu ar viedo atrašanās vietu.

Ir savienota maršrutētāja lietotne ExpressVPN.

Izveidojiet savienojumu ar citu servera atrašanās vietu

Ja vēlaties izveidot savienojumu ar citām vietām, varat atvērt arī ieteikto atrašanās vietu sarakstu.

 • Windows, Mac, Android vai iOS lietotnēs: atlasiet IZVĒLĒTIES VIETU > Ieteicams cilne > veiciet dubultklikšķi uz jūsu izvēlētās vietas. Varat arī pārlūkot visas atrašanās vietas vai meklēt noteiktu atrašanās vietu, ar kuru izveidot savienojumu.
 • Lietotnē Linux: ievadiet expressvpn sarakstu un izvēlieties vienu no vietām, kuras ieteicamas ar burtu “Y”. Pēc tam ievadiet expressvpn connect [atrašanās vietas nosaukums], lai izveidotu savienojumu ar ieteikto atrašanās vietu. Varat arī izmantot šo komandu, lai izveidotu savienojumu ar izvēlēto atrašanās vietu.
 • Maršrutētāju lietotnei ExpressVPN: dodieties uz vietni maršrutētāja lietotnes administratora panelis, atlasiet atrašanās vietu, kas norādīta galvenajā VPN cilni, lai izveidotu savienojumu ar to. Jūs varat arī izvēlēties Visas atrašanās vietas vai meklējiet noteiktu atrašanās vietu, ar kuru izveidot savienojumu.

Ja iepriekš esat izveidojis savienojumu ar citu servera atrašanās vietu, varat atgriezties viedajā vietā, atlasot atzīmēto vietu Viedā atrašanās vieta.

Noklikšķiniet uz Viedā atrašanās vieta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map