Огляд резервної копії AOMEI

Популярний та надзвичайно корисний продукт для приватних та ділових клієнтів у Чехії, Гонконгу, Німеччині та майже в усьому світі, Backupper – це джерело резервного копіювання даних від технологічної компанії AOMEI.


Особливості, простір, ціна

Хоча кожен може використовувати стандарт Backupper Standard (це безкоштовно!), Ми взяли як безкоштовну, так і платну версію програми Backupper Professional для спіну. Заради автентичності та для того, щоб краще запропонувати справедливий огляд, ми протестували безкоштовну версію Standard спочатку перед тим, як спробувати платну версію Professional, щоб ми могли дати як похитнути, так і допомогти користувачам, які прагнуть зробити більш реалістичний перехід від безкоштовної до платної.

Спробуйте його БЕЗКОШТОВНО: Тут є безкоштовна пробна версія професійної версії

Ми не тестували версії AB Server або AB Technician, тому будь-які зауваження, які ми робимо щодо цих версій, ґрунтуються на особливостях кроссовера зі стандартною та професійною версіями.

По-перше, у Backupper є кілька помітних позитивів і негативів, які ми визнали гідними виділити прямо вперед:

Позитивів:

 • Безкоштовні оновлення на все життя
 • Низька ціна на професійну версію
 • Знижки на кілька ліцензій
 • 1 Ліцензія на професійну версію охоплює 2 окремих ПК
 • Безкоштовну версію можна використовувати в ділових цілях в обмеженій мірі

Мінуси:

 • Працює лише в Windows
 • Користувачі, які не працюють з бізнесом, не знайдуть великої користі для більшості функцій (навіть у безкоштовній версії)

Порівняння особливостей

Резервна копія AOMEI

Backupper Standard і Backupper Professional – це майже однакові програми. Майже. Обидва є багатими функціями, але насправді ви, швидше за все, не будете використовувати переважну більшість функцій, навіть якщо ви користувач живленням резервних даних. Це включає в себе багатофункціональну безкоштовну версію, яка має напрочуд велику кількість варіантів резервного копіювання. Швидше за все, ви ніколи не будете використовувати або навіть розуміти використання цієї функції, якщо ви не професіонал мережі та просто використовуєте AOMEI Backupper для регулярного та резервного використання персональних даних..

Навіть все-таки AOMEI значно збільшує те, що пропонують платні версії за безкоштовну програму. Ключова відмінність функцій між платними та безкоштовними опціями підкреслює той факт, що AOMEI Backupper – це програма резервного копіювання, пов’язана з бізнесом, від ствола до корми.

AOMEI Backupper Professional – це саме те, що: професійна програма, розроблена для професіоналів та підприємств. Підприємства знайдуть значну цінність у можливості резервного копіювання та відновлення на декількох пристроях по мережі, наприклад, що може знадобитися у випадку, якщо вам вдасться потрапити у програму викупу або потребувати екстреного резервного копіювання на декількох машинах під час відновлення після аварій. Тим часом безкоштовна стандартна версія все ще завантажена функціями, які ви, мабуть, ігноруєте як єдиний користувач, але включає всі основні функції резервного копіювання, які ви можете шукати.

Наступний (правда, довгий) список містить функції, які ви не знайдете у вільному стандарті AOMEI:

 • Немає налаштувань фільтру файлів (Неможливо виключити певні розширення файлів із резервного копіювання чи синхронізації) – це означає, що обмеження даних щодо резервного копіювання буде досягнуто набагато швидше
 • Неможливо редагувати розділи на диску (Це означає, що ви не можете налаштувати розмір розділу під час клонування диска або відновлення резервної копії даних)
 • Немає резервного копіювання / відновлення динамічних обсягів диска
 • Немає файлів / папок у режимі реального часу синхронізації з мережі або до NAS /

 • Не створюються резервні копії (Події – це вхід у систему, вихід із системи, запуск системи та відключення системи)
 • Немає інструменту для завантаження PXE
 • Немає схеми резервного копіювання (Дозволяє автоматично видаляти певні резервні зображення на основі встановлених критеріїв)
 • Жодних резервних копій об’єднання немає (Об’єднання дозволяє комбінувати повну резервну копію з подальшими додатковими резервними копіями, щоб зменшити зайву кількість резервних копій зображень) – знову, проблема економії місця
 • Немає утиліти командного рядка (Дозволяє виконувати резервні копії з командного рядка)
 • Немає універсального відновлення (Дозволяє відновити зображення на іншому комп’ютері з іншим обладнанням або перемістити операційну систему з фізичної на віртуальну машину)
 • Клон системи немаєНизький пріоритет для технічної підтримки
 • Режими надсилання повідомлень електронною поштою (SMTP) обмежено серверами Hotmail та Gmail

Цікаво, що безкоштовна версія постачається з інструментом завантаження PXE. Практично не корисний для більшості людей, інструмент завантаження PXE дозволяє користувачам завантажувати декілька комп’ютерів по мережі. Це важливий інструмент для бізнесу в сучасних бізнес-середовищах.

Маєте обмежений простір для резервного копіювання? Вам потрібно буде оновити

Резервна копія AOMEI

Як було сказано вище, ключові відмінності між Backupper Standard та платною версією Professional мають більше стосунок до інструментів, що стосуються мереж, для резервного копіювання даних, ніж будь-що інше. Однак найбільшим обмеженням для безкоштовних користувачів є управління сховищем. Багато функцій, недоступних для вільних користувачів, – це ті, що дозволяють краще використовувати простір для зберігання. Безкоштовні користувачі знайдуть свої резервні жорсткі диски та хмарні диски, які доволі швидко заповнюються до крайок, особливо при регулярно запланованих резервних копіях даних та цілому резервному копії системи..

Якщо у вас є майже необмежений обсяг пам’яті для резервного копіювання або вам потрібно створити резервну копію декількох ключових файлів, ви, ймовірно, знайдете безкоштовну версію дуже корисною. Однак якщо у вас є лише обмежений простір для виділення ваших резервних копій даних, AOMEI Backupper Professional буде необхідний.

Огляд резервної копії

Як було сказано раніше, стандарт Backupper може не мати стільки функцій, як платні версії AOMEI, але це, безумовно, не вистачає функціональності.

Дійсно, доступно набагато більше функцій, ніж вам може знадобитися, але тут зосереджені наступні варіанти резервного копіювання та відновлення:

 • Ціле резервне копіювання системи
 • Резервне копіювання жорсткого диска у файл зображення
 • Резервне копіювання розділів
 • Резервне копіювання даних у хмарне сховище
 • Одно- або декілька резервних копій файлів
 • Синхронізація файлів
 • Творець завантажувальних медіа (DVD, CD, USB-накопичувач)
 • Віртуальне дослідження резервного зображення
 • Злиття зображення
 • Інструмент завантаження PXE
 • Клонування диска та зображення
 • Резервне копіювання даних

Ми провели простий тест на функцію резервного копіювання даних для AOMEI Backupper Standard з акцентом на швидкість та ефективність. Цей тест повинен однаково застосовуватися до AOMEI Professional, оскільки базова програма однакова з кількома функціями, заблокованими для вільних користувачів.

Під час запуску резервного копіювання даних користувачі можуть налаштувати кілька різних налаштувань, щоб допомогти створити ефективніші резервні копії. Сюди входить можливість регулювання стиснення даних (більша компресія призводить до збільшення часу резервного копіювання, але економить місце для зберігання), розбиття зображень для великих зображень резервного копіювання, інтелектуальне резервне копіювання секторів (резервне копіювання лише використаних розділів файлової системи) та об’ємна тінь копія Microsoft Сервіс (VSS), який дозволяє продовжувати створення резервних копій, не перериваючи жодних поточних операцій.

У нашому першому тесті резервного копіювання було використано папку, що містить 64,5 Мб зображень із попередньо встановленими налаштуваннями резервного копіювання. Це резервне копіювання зайняло лише секунди.

Резервна копія AOMEI

Ми провели ще один тест, щоб визначити, як довго триватиме зображення резервної копії всієї системи Windows із встановленими попередньо налаштуваннями резервного копіювання. AOMEI Backupper спочатку підрахував, що для резервного копіювання всієї системи знадобиться 51 хвилина. Оцінка часу збилася швидко. Кінцевий результат зайняв лише 24 хвилини, щоб створити резервну копію всієї моєї системи Windows, створивши резервне зображення в 37 Гб.

Під час запуску резервних копій AOMEI автоматично встановлюється для максимальної ефективності роботи. Це включає “нормальне” стиснення та інтелектуальне резервне копіювання сектора. Під час третього тестування резервного копіювання ми ввімкнули резерви з високою компресією та інтелектуальними секторами, тобто Backupper зробив точне резервне копіювання тестової системи. Цей третій тест зайняв близько 45 хвилин, хороша швидкість навіть при сильному стисненні. Кінцеве зображення становило 74 ГБ.

Немає резервної копії хмар

Мабуть, найбільшим недоліком для AOMEI Backupper є відсутність включеної онлайн-резервної копії. Хоча AOMEI дозволяє створити резервну копію вашого жорсткого диска або файлів на різних варіантах хмарного резервного копіювання, компанія не пропонує власну службу резервного копіювання у хмарі. Для ефективного використання хмарного резервного копіювання діловим користувачам потрібно буде придбати окреме хмарне сховище.

Однак, резервне копіювання до хмари працює так само, як резервне копіювання до будь-якого іншого джерела. Створюючи резервну копію, користувачам просто потрібно буде забезпечити належну інсталяцію служби хмарного резервного копіювання у вашій системі за допомогою настільного додатка (наприклад, Microsoft Onedrive або Dropbox), а потім вибрати цю службу резервного копіювання при виборі місця резервного копіювання..

Результати резервного копіювання AOMEI

З нашого тестування, безкоштовна версія – це приємний, простий варіант резервного копіювання для всіх, кому потрібно стандартне резервне копіювання даних (наприклад, для всіх). Однак, якщо вам потрібно краще управління простором, вам потрібно буде оновити до версії Professional, особливо якщо ви плануєте стискати резервні копії. Ви не маєте такої кількості налаштувань, як можна, і з безкоштовною версією, і є багато технічних мум-джамбо, які заплутають навіть деяких досвідчених користувачів комп’ютерів. Однак багато цього досить просто ігнорувати і не потрібно, якщо вам це справді не потрібно.

Однак якщо ви дивитесь на AOMEI Backupper з точки зору бізнесу, інструмент PXE у поєднанні зі швидкими резервними копіями зробить Backupper чудовим варіантом для вашого бізнесу.

Якщо справа доходить до цього, у безкоштовній версії обмеження переважно полягають у економії місця. Якщо ви користуєтесь стандартом AOMEI, ви зможете робити якісне, швидке резервне копіювання даних, але ви досить швидко втратите місце, якщо не скористаєтеся стисканням даних найвищого рівня. Якщо ви ведете бізнес, відсутність хмарного резервного копіювання може обмежуватися певною мірою, але вивільняти, що ви не пов’язані з онлайн-резервними копіями однієї компанії. Ви можете «принести власну резервну копію», так би мовити, і підключити AOMEI Backupper до потрібної послуги хмарного зберігання.

Ціноутворення та купівля

Одне, що ми знайшли тут у Comparitech, – це те, що, здавалося б, добре програмне забезпечення може бути зруйноване грабіжницькими схемами ціноутворення. Ми розібралися в тому, як AOMEI продає своє програмне забезпечення з відмінними результатами.

Стандарт AOMEI (безкоштовна версія) можна легко та легко завантажувати без необхідності передавати особисту інформацію або вводити будь-яку інформацію кредитної картки. Це означає, що без жодних зусиль ви можете використовувати безкоштовну версію програмного забезпечення.

Якщо ви вирішили оновити програмне забезпечення, ви можете зробити це одним із двох способів. Ви можете вибрати оновлення з боку самого програмного забезпечення та придбати ліцензійний ключ, або перейти безпосередньо на веб-сайт та придбати від 1 до трьох ліцензій.

AOMEI автоматично на сторінці продукту встановлено “Пожиттєві безкоштовні оновлення”. Якщо ви не хочете цю опцію, вам потрібно буде зняти галочку в цьому полі. Пожиттєві безкоштовні оновлення знижують ціну з 49,95 до 39,95 дол. США для Професійної версії програмного забезпечення за одну ліцензію. Придбання декількох ліцензій приносить знижку на кожну ліцензію – до 27,97 дол. США за кожну ліцензію без довічного оновлення.

Коли ви готові придбати, екран оформлення замовлення не намагається завантажувати вас додатковими функціями, крім резервного компакт-диска за 9,95 долара. На відміну від деяких інших послуг, цей параметр не вибирається автоматично, і вам потрібно буде натиснути “додати в кошик”, щоб додати його до каси. AOMEI приймає оплату з PayPal, кредитної картки, банківського / банківського переказу, чеку / грошового переказу та замовлення на купівлю.

Нарешті, якщо ви хочете уникати спаму від маркетингових листів, скасувати вибір другий варіант внизу, перш ніж натиснути “Переглянути моє замовлення”. Враховуючи, що AOMEI також пропонує досить велику гарантію повернення грошей на 90 днів, ви можете придбати цю програму з певним ступенем комфорту.

Безпека

AOMEI Backupper не пропонує власний варіант хмарного резервного копіювання. Таким чином, рівень безпеки використання цієї опції залежить від того, яку хмарну службу ви вирішите підключити до своїх резервних копій в Інтернеті.

Ми надіслали AOMEI загальний запит через службу підтримки клієнтів про те, як компанія обробляє безпеку, як локально, так і через мережеві підключення до хмарних служб.

Інтерфейс

Резервна копія AOMEI

З іншого боку, AOMEI спрощує доступ до різних розділів резервного копіювання, які ви шукаєте.

На домашньому головному екрані програми ви побачите п’ять вкладок ліворуч: Головна, Резервне копіювання, Відновлення, Клон та утиліти.

“Домашня сторінка” – це місце, коли ви починаєте, коли програма завантажується та показує будь-які резервні копії, які ви виконували вручну або автоматично шляхом планування. Тут немає обмежень щодо кількості резервних копій, які можна перелічити тут, про які ми знаємо. Кожен ідентифікується за іменем, датою та часом резервного копіювання розпочато.

У розділі “Резервне копіювання” у вас є п’ять варіантів резервного копіювання даних: Система, Диск, Розділ, Файл та Синхронізація файлів.

Багато користувачів будуть ознайомлені з цілями різних варіантів резервного копіювання, але, можливо, вони не знайомі з “Синхронізацією файлів”. AOMEI Backupper дозволяє синхронізувати різні папки, що містять одні й ті самі документи, тим самим дозволяючи оновлювати ці документи однаково, гарантуючи, що якщо в одній папці будуть внесені зміни, інша папка буде оновлена. Ви можете синхронізувати файли локально або синхронізувати локально збережені резервні копії на хмарному диску.

AOMEI Backupper включає в себе досить стандартний варіант “Відновити”, який дозволяє фільтрувати лише відновлення системи замість резервного копіювання даних для окремих папок або розділів. Ви також можете виконати “Універсальне відновлення”, що дозволяє відновити резервну копію на новому комп’ютері з різним обладнанням. Універсальне відновлення доступне лише для тих, хто має Професійну або будь-яку іншу платну версію Backupper.

Якщо ви хочете “клонувати” вашу систему, ви можете зробити це на цій вкладці. Резервна копія дозволяє клонувати жорсткий диск з одного диска на інший, ціла система клонується на SSD або інші диски (тільки платна) або клон розділу.

Нарешті, Backupper включає в себе кілька варіантів на вкладці “Утиліти”, включаючи опцію перевірки цілісності зображення резервної копії даних, можливість створення завантажувального рятувального носія на DVD або USB-накопичувачі, можливість дослідження зображення у віртуальному. розділ, функція, яка дозволяє об’єднати кілька зображень в одне (платну версію), інструмент конфігурації імпорту / експорту, інструмент PXE (платний інструмент, який використовується в основному, якщо ви працюєте з декількома комп’ютерами в мережі), а також переглядач журналів. Ви можете перевірити докладнішу інформацію про те, чи сталася помилка під час резервного копіювання та відновлення.

Напрочуд великий обсяг того, що ви можете зробити з AOMEI Backupper, є стандартною з безкоштовною версією, тоді як платні версії програми відкривають все більш складні двері для тих, хто потребує більш професійних, ділових інструментів..

Обслуговування клієнтів

AOMEI пропонує чотири основні напрямки для контакту:

Документація, поширені запитання, форум та “Зв’яжіться з нами”, яка включає окремі варіанти підтримки електронної пошти щодо технічних питань, продажів, скарг та партнерів із продукту AOMEI..

Документація AOMEI досить обширна, охоплює велику кількість їхніх продуктів. Враховуючи, скільки саме шарів існує у AOMEI Backupper, ви можете виявити, що ви копаєтесь у розділі документації, якщо ви не знаєте, як використовувати певні функції, або навіть чому вам можуть знадобитися деякі з цих функцій. Документація для різних функцій добре продумана, із скріншотами, які допоможуть пройти користувачам у звичайних випадках використання.

Розділ “Поширені запитання” охоплює три категорії: “Поширені запитання щодо придбання”, “Технічні запитання” та “Оновлення продукту”. Як і в документації, кожна з них є дещо обширною, особливо в розділі Технічні запитання (FAQ). Насправді матеріал досить щільний, тому, якщо ви є новачком резервного копіювання даних, ви можете легко загубитися в технічному жаргоні.

AOMEI пропонує три методи форуму: на сайті, у Facebook та Twitter. Швидка перевірка показує, що AOMEI лише частково активний у Facebook, але досить активний у Twitter. Якщо ви шукаєте швидшого відповіді або взаємодії, скоріше за все, найкращим ставкою стане Twitter або форум на сайті. Обидва вони демонструють набагато більше активності та останні повідомлення та відповіді співробітників AOMEI.

Нарешті, якщо ви просто не можете отримати відповіді на свої запитання через FAQ, Базу знань або через соціальні медіа чи форуми, ви можете спробувати надіслати електронну пошту компанії безпосередньо. Зауважте, що AOMEI використовує градуйовану систему відповідей залежно від стану вашого клієнта. Безкоштовні користувачі отримують відповіді на свої запитання електронною поштою, але їм надається нижчий пріоритет порівняно з платними. Залежно від складності вашої проблеми, можливо, вам потрібна швидша допомога.

Остаточні думки про AOMEI Backupper

Якщо ви шукаєте просту програму резервного копіювання, AOMEI не стане вашим варіантом переходу. AOMEI, безумовно, може використовуватися для резервного копіювання даних, але функції програми оптимізовані для бізнесу. Відсутність включеної опції резервного копіювання у хмарі та неможливість обмеження розмірів резервного копіювання безкоштовною версією може бути відключенням і для окремих користувачів..

Однак якщо у вас є бізнес з можливістю зберігання хмарних даних або у вас є готове значне місце фізичного резервного копіювання, AOMEI Backupper – це безперечно потужний варіант. Хоча призначений для професійного використання фахівцями мережі та комп’ютерів, AOMEI може бути легко використаний будь-хто, хто бажає ігнорувати більш спеціалізовані варіанти. Сам безкоштовний інструмент є корисним завданням, тоді як ті, хто потребує економії простору параметрів налаштування за допомогою резервного копіювання, повинні рішуче враховувати AOMEI Professional.

Відвідайте AOMEI

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map