Огляд IBackup

IBackup – це хмарне резервне копіювання, яке в основному спрямоване на малий бізнес. Це не дуже і не зовсім те, що ви б називали багатим на функції, але те, що йому не вистачає в дзвіночках, якими він доповнює безпеку, місце для зберігання та функціональний рівень на підприємстві..


Особливості, простір та ціни

IBackup пропонує п’ять рівнів із щомісячною, річною та дворічною цінами. Основний сервіс дає вам 10 ГБ місця за 9,95 долара (6,40 GBP) на місяць, 99,50 долара (63,96 GBP) на рік або 149,25 долара (99,95 GBP) на два роки. Звідти ви можете оновити до 20 ГБ, 50 ГБ, 100 ГБ або 200 ГБ до 199,95 дол. США на місяць. За час написання документа IBackup пропонує акційну ціну, в якій клієнти можуть отримати в 50 разів більше місця за ту саму ціну на кожному рівні. Це 500 ГБ на найнижчому рівні та 10 ТБ на найвищому. Якщо ви розглядаєте можливість підписатися на IBackup, можливо, варто почекати, коли ця акція знову розгорнуться, хоча компанія не розголошує, коли ці акції відбудуться або вони повторяться взагалі.

Крім того, ви можете підписатися на один з дешевших планів IBackup та оновити, коли / коли відбудеться інша акція, оскільки оновлення кваліфікує вас за рекламною ціною. Безкоштовна 15-денна пробна версія з 50 Гб місця також доступна, але вона вимагає інформації про кредитну карту, тому не забудьте скасувати, якщо ви вирішите не продовжувати послугу.

В цілому, IBackup трохи дорожче середнього, але він не надто надмірний. Проблема виникає, коли ви переходите на виділений сховище. IBackup стягує 2 долари (1,29 GBP) за 1 Гб на місяць за надмірне використання.

Веб-додаток ibackup

Отже, що робить IBackup настільки хорошим для малого бізнесу? Однією з головних переваг є можливість створення підрахунків для співробітників для резервного копіювання їх жорстких дисків. Субрахунок схожий на звичайний акаунт IBackup, який ви можете створити для своїх партнерів, бізнес-відділів або особистих контактів, використовуючи простір свого облікового запису. Субрахунок може створювати резервні копії необмежених ПК, Маків та смартфонів (якщо, звичайно, ви залишаєтесь у межах вашої пам’яті). Адміністратор для кожного субрахунку може виділяти простір, контролювати діяльність та переглядати звіти про резервне копіювання з централізованої інформаційної панелі. Перші 10 субрахунків безкоштовні, і вони коштують 20 доларів (12,86 GBP) щороку після цього.

IBackup пропонує набір інших послуг, пристосованих для більш конкретних потреб. Резервні копії серверів дозволяють створювати резервні копії серверів MySQL, Exchange Brick Level, Oracle, Hyper-V, MS Exchange та MS SharePoint, а також резервні копії стану системи критичних компонентів, пов’язаних із системою. Видання DataCenter – це рішення для резервного копіювання на основі браузера для віддалених та локальних серверів Linux.

IBackup підтримує гібридні резервні копії, щоб ви могли одночасно створювати резервні копії даних як у хмарі, так і на локальному диску, внутрішній чи зовнішній. Якщо відновлення потрібно, але це займе занадто багато часу або завантаження з хмари неможливо іншим способом, IBackup надішле вам пошту фізичного пристрою зберігання протягом семи днів через свою послугу IBackup Express.

IBackup зберігає останні 10 версій всіх модифікованих файлів у резервній копії за замовчуванням. В якості бонусу ви можете навіть відновити останні 10 версій цілих папок на додаток до окремих файлів.

Решта функцій IBackup досить стандартні. Менші файли (до 500 МБ) можна створювати резервні копії постійно, але більші файли завантажуються в звичайно заплановані резервні копії. Ці резервні копії можуть бути налаштовані на щогодини або щодня.

Щоб заощадити місце у вашій хмарі, IBackup може здійснити «очищення архіву», що видаляє будь-які файли з резервної копії, яка більше не знаходиться на оригінальному комп’ютері. Це дає можливість співставити локальні дані “один на один” з резервними копіями. Ви можете налаштувати, який відсоток файлів враховувати для очищення, і періодично їх планувати.

Якщо мова йде про швидкість резервного копіювання, IBackup займає місце, якщо не на вершині. Це завдяки стисненню та покроковим резервним копіям. Компанія гарантує кращі показники “часто на рівні 30 відсотків або більше”, ніж конкуренція згідно “внутрішніх тестів”.

Під час завантаження деякі типи файлів стискаються за замовчуванням, прискорюючи швидкість резервного копіювання та економлячи місця в хмарі. Поступова резервна копія економить пропускну здатність, перевіряючи часову позначку всіх файлів у вибраних папках та лише оновлюючи змінити частини файлів, а не створювати резервні копії цілих файлів знову.

У кількох інших статтях в Інтернеті згадується відмітка електронної пошти, що підтримує IBackup, де користувач надсилає електронний лист із вкладеним файлом, і цей додаток автоматично завантажується в його хмару. Після трохи копання я фактично знайшов FAQ від IBackup, в якому пояснював, як це працює, але, здається, ця функція більше не підтримується (докладніше про цей невеликий дебаль в розділі обслуговування клієнтів).

Безпека

Функції конфіденційності та безпеки IBackup – це найкраще, про що ви могли розумно попросити, і вони добре підходять для корпоративних клієнтів. Усі перекази шифруються через SSL, той самий стандарт безпеки, який використовується фінансовими установами та основними веб-сайтами електронної комерції (коли ви використовуєте веб-сайт HTTPS, він, ймовірно, захищений SSL).

Щойно ваші дані в хмарі, 256-бітний AES шифрується, що так само добре, як і для резервного копіювання. IBackup пропонує два варіанти: скористатися ключем шифрування компанії або створити свій власний. Перше зручніше; вам нічого не потрібно зберігати чи запам’ятовувати. Однак ви будете використовувати той самий ключ шифрування, що і всі інші, хто обирає цю опцію. Якщо IBackup зламається, всі вразливі.

Другий і більш безпечний варіант – використовувати власний ключ шифрування. Це дозволяє вам контролювати власну безпеку. Навіть сам IBackup не може розшифрувати ваші файли, оскільки він не зберігає приватний ключ шифрування на своїх серверах. Однак будьте обережні. Після встановлення приватного ключа він ніколи не може бути змінений. Якщо ви втратите його, ваші резервні копії втрачені для вас назавжди. Якщо хтось його вкраде, IBackup не несе відповідальності.

Нарешті, материнська компанія, заснована в Каліфорнії, IBackup, володіє власними фізичними серверами. Він не орендує віртуальних або фізичних постачальників, таких як Amazon або Rackspace. Це додає шару конфіденційності та безпеки, не кажучи вже про знання місця зберігання ваших даних. Pro Softnet стверджує, що працює на 30 педабайтах серверного простору. Це також гарантує резервне географічне зберігання, що означає, що копії ваших даних зберігаються та захищаються у кількох фізичних місцях.

Інтерфейс

Інтерфейс IBackup на всіх платформах – браузері, мобільних додатках та настільних клієнтах – чистий, безглуздий і корисний. Він не збирається вигравати жодної нагороди дизайну, але це виконає роботу. Сервіс пропонує додатки для Windows, Mac, Linux, iOS, Android та Інтернету.

ibackup настільний додаток

Клієнт робочого столу оснащений п’ятьма вкладками: резервне копіювання, відновлення, планувальник, локальне резервне копіювання та резервне копіювання сервера. Браузер файлів дозволяє позначати файли та папки для резервного копіювання або відновлення вгорі, а внизу надається метадані та інформація про версію щодо того, що вибрано. Рядок пошуку вгорі дозволяє швидко знаходити шукані файли, але шукати можна лише за ім’ям та метаданими, а не вмістом файлу. Піктограми – це або файли, або папки, без інших графічних вказівок щодо того, що вони можуть містити. Немає ескізів фотографій та відеозаписів або попереднього перегляду текстових документів.

Після встановлення на робочий стіл спливаючі вікна з області сповіщень, що пригнічують користувача до оновлення, трапляються занадто часто. Електронні листи, які сповіщають користувача про успішно виконане резервне копіювання, також можуть отримати дратівливий характер, але їх можна, на щастя, вимкнути.

ibackup мобільний додаток

Мобільний додаток – це голі кістки. На екрані, що відкривається, користувач пропонує чотири варіанти: резервне копіювання, доступ та відновлення, ярлики та налаштування. Резервне копіювання дозволяє зберігати контакти, календарі, SMS, журнали викликів, додатки та медіа у хмарі. Автоматичне завантаження камери дозволяє створювати резервні копії фотографій та відеозаписів під час їх створення. На відміну від настільного клієнта, мобільний додаток дозволяє переглядати фотографії або з ескізами, або у форматі галереї. Навігація по файлах у їх оригінальній структурі файлів може викликати біль, але додавання ярликів робить цей процес менше клопоту..

Більше конкретних функцій не залишилося в мобільному додатку, як-от відновлення попередніх версій файлів та проведення очищення архівів. Оскільки IBackup в основному призначений для безпеки та відновлення, він не підтримує будь-яку синхронізацію в режимі реального часу.

IBackup може бути інтегровано з Microsoft Outlook для резервного копіювання електронних листів, але інші інтеграції додатків є рідкими, незважаючи на те, що пропонують API для розробників.

Загальнодоступними посиланнями на файли можна ділитися електронною поштою, Facebook та Twitter, але майте на увазі, що це призведе лише до того, що користувачі перейдуть на сторінку для завантаження та попереднього перегляду, і не будуть публічно публікувати медіа в соціальних мережах.

Підтримка клієнтів

IBackup може похвалитися безліччю методів для зв’язку. Продажі та технічна підтримка доступні як в США, так і за її межами по телефону, але лише між 6:00 та 18:00. Каліфорнійський час. Крім того, ви можете подати квиток або зв’язатися з підтримкою в режимі реального часу IBackup.

Я перевірив чат підтримки в реальному часі, і мені запропонували отримати представника протягом декількох секунд після відкриття вікна чату. На жаль, я вважав, що його знань сильно не вистачає. Як згадувалося вище, я читав в інших статтях про те, що IBackup підтримує відмову електронної пошти, в якій користувач надсилає електронний лист із вкладенням IBackup, і додаток завантажується у його сховище. Представник не мав поняття, про що я говорю, і наполягав на тому, що я намагаюся надіслати публічне посилання.

Через Google я знайшов сторінку поширених запитань на IBackup, в якій пояснюється, як користуватися видаленням електронної пошти. Коли я перевірив це, використовуючи кроки у FAQ, електронний лист просто відскочив. Здається, що IBackup колись може підтримувати відмову електронної пошти, але зараз вона не працює. Коли я надіслав службу підтримки відповіді на поширені запитання, він, здавалося, ігнорує її та дав мені більше інструкцій, як надіслати загальнодоступне посилання.

Це приводить мене до моєї наступної кайди з IBackup. Цей веб-сайт розсіяний і заплутаний для навігації. Мені пощастило з Google, ніж власний веб-сайт компанії при пошуку інформації. Застаріла інформація на сайті IBackup залишається активною та індексується Google, що ускладнює пошук по надійній допомозі.

Скасування видалення IBackup просте і займає менше п’яти хвилин. Однак навіть після запуску деінсталятора IBackup залишає хоча б один системний процес, що ускладнює видалення кількох залишкових файлів.

Відвідайте iBackUp

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map