Огляд Crashplan

Ось що ви не побачите у більшості онлайн-постачальників резервних копій: Crashplan є абсолютно безкоштовним у використанні, якщо у вас є власний накопичувач – локальні накопичувачі, зовнішні жорсткі диски та навіть комп’ютери друзів – і вам потрібно платити лише, якщо ви хочете створити резервну копію. ваші дані на хмарних серверах компанії. Незалежно від того, чи шукаєте ви швидкого та інтуїтивного рішення резервного копіювання підключення чи відтворення або хочете налаштувати та налаштувати кожну останню деталь завантаження, Crashplan досягає ідеального балансу між простотою та керуванням.
додаток на робочий стіл аварійного плану


Особливості, простір та ціни

Неограниченное хмарне зберігання на одному комп’ютері Mac, Windows або Linux починається від 60 доларів на рік (38,80 GBP) або 5,99 долара (3,88 GBP) на місяць. Для сімейного плану 150 доларів на рік (97,04 GBP) або 13,99 долара (9,05 GBP) на місяць дозволять створити резервну копію максимум 10 комп’ютерів. Crashplan пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, якщо ви хочете спробувати хмарне сховище, не потрібна кредитна картка.

Безкоштовна версія (не безкоштовна пробна версія) дозволяє використовувати Crashplan для резервного копіювання комп’ютера на власні пристрої зберігання даних, але не на сервери Crashplan. Він оснащений 128-бітним шифруванням файлів, автоматичним резервним копіюванням щоденно та навіть базовою підтримкою клієнтів у вигляді системи подання квитків.

Платні користувачі, включаючи тих, хто проходить 30-денну безкоштовну пробну версію, отримують 448-бітне шифрування файлів, постійне резервне копіювання та обслуговування клієнтів по телефону. Платна підписка також дозволяє використовувати мобільний додаток Crashplan, з якого ви можете переглядати та завантажувати файли із резервної копії на свій смартфон.

Усі розміри та типи файлів – це чесна гра, включаючи відео, але Crashplan каже, що він не створений для резервного копіювання системних та прикладних файлів. Це означає, що повне відновлення системи насправді не є варіантом.

Можливість створювати резервну копію ваших файлів у будь-якому місці, яке ви хочете, є ключовим диференціатором, який дійсно відрізняє Crashplan. Якщо ви хочете створити резервну копію своїх файлів на комп’ютері друга чи просто у запасних, які ви постійно лежите в будинку, просто підключіться до Інтернету та введіть шестизначний код вихідного комп’ютера в налаштуваннях Crashplan на цільовий комп’ютер. Ви можете попросити вашого друга додати код електронною поштою. Обидві сторони можуть вказати, коли відбувається резервне копіювання та де вони зберігаються. Оскільки дані шифруються перед виходом з оригінального комп’ютера, ваші друзі все ще не можуть отримати доступ до ваших файлів.

Хоча ви можете створювати резервні копії на комп’ютерах друзів, помітно відсутня будь-яка функція спільного використання файлів. Crashplan не дозволяє користувачам надсилати загальнодоступні посилання для завантаження, а також приватно ділитися файлами за допомогою електронної пошти та соціальних мереж

Видалені файли та попередні версії можуть бути відновлені до тих пір, поки ви користуєтесь послугою. Crashplan дозволяє вам вказати, як часто архівувати попередню версію залежно від того, скільки років файл. Наприклад, якщо документу менше ніж тиждень, створюйте резервні копії кожні 15 хвилин. Якщо до одного року, створюйте резервну копію іншої версії раз на тиждень. Видалені файли на локальному диску за замовчуванням ніколи не видаляються із резервної копії хмари, але ви можете встановити його назавжди для видалення після зазначеного періоду.

Це рівень деталізації, який ви часто не бачите у Інтернет-постачальників резервних копій, настільки, що часто здається непотрібним. Наприклад, чи мені колись дійсно потрібно буде вимкнути шифрування чи дедуплікацію? У будь-якому випадку, досить просто уникнути меню налаштувань і просто запустити за замовчуванням.

Файли певного розміру чи розширення можна відфільтрувати з резервної копії, заощадивши час та пропускну здатність. Ви можете призупинити резервні копії з системного трея або встановити час, коли Crashplan автоматично зупиняється, коли вам потрібна пропускна здатність найбільше. Crashplan також дозволяє користувачеві налаштувати, яку потужність процесора потрібно використовувати, коли комп’ютер активний та коли він працює в режимі очікування. Усі файли стискаються перед завантаженням, і Crashplan є одним з найшвидших сервісів резервного копіювання споживачів.

Безпека

Вільний рівень Crashplan використовує 128-бітове шифрування для захисту даних, тоді як платний план обробляє їх до 448-бітової Blowfish. Більшість конкурентів Crashplan вибирають швидкість стандарту шифрування AES, а не старіння Blowfish, але 448-бітний Blowfish все ще настільки ж безпечний, як 256-бітний AES для більшості цілей. Більшість хакерів і криптографів сьогодні націлені на AES більше, ніж Blowfish. Усі дані спочатку шифруються на локальній машині, потім захищаються SSL при передачі до кінцевого пункту призначення.

Crashplan також дозволяє користувачеві вибирати ключ зашифрування за замовчуванням або встановити спеціальний. Якщо встановити власний приватний ключ, це означає, що навіть Crashplan не може розшифрувати ваші дані, що корисно, якщо ви переживаєте за хакерів чи державних снайперів. Будьте обережні, що якщо ви втратите або забудете свій ключ, ви ніколи не зможете розшифрувати свої дані, і резервна копія буде ефективно втрачена назавжди.

Приватні центри обробки даних Crashplan розташовані у США, Японії, Ірландії, Австралії та Сінгапурі. Ви не можете вибрати, в якій країні зберігатимуться ваші дані, але, швидше за все, вони будуть передані географічно на найближчий сервер. Останні зміни в політиці Безпечного порту впливають на те, як працює передача даних між ЄС та США на момент написання, тому користувачі в постраждалих країнах повинні знати про будь-які можливі наслідки.

Інтерфейс

відновлення робочого столу аварійного плануНастільний комп’ютер Crashplan, ймовірно, не виграє жодної нагороди дизайну, але інтуїтивно зрозуміло та легко знайти свій шлях. Вкладка “Резервне копіювання” – це проста інформаційна панель, де відображаються хід резервного копіювання, пункти призначення, файли, які створюються в резервному режимі, та будь-які вхідні резервні копії друзів Вкладка відновлення – це простий провідник файлів з функцією пошуку. На жаль, у ньому не відображаються попередні перегляди зображень чи відео, тому ви просто повинні знати, що шукаєте за назвою файлу та іншими метаданими. Кожен файл має додаткове дерево файлів, яке випадає, щоб показати вам попередні версії, доступні для резервного копіювання. Вкладка налаштувань включає всі ті згадані раніше зміни, а історія веде журнал резервного копіювання. На вкладці Друзі ви керуєте, на чиїх комп’ютерах ви створюєте резервну копію, і навпаки. Нарешті, у пунктах призначення ви керуєте, де зберігаються резервні копії.

відновлення веб-плану аварійного плану

Веб-додаток є досить мінімальним, по суті, просто провідником файлів, що дозволяє завантажувати папки-блискавки з резервної копії до 250 МБ з будь-якого місця. Тут ви також можете керувати пунктами призначення, друзями та налаштуваннями рахунків / рахунків.

мобільний додаток аварійного плану

Мобільний додаток, доступний на Android та iOS, є однією з найбільших помилок для Crashplan. Доступ до програми отримують лише платні користувачі, але безкоштовні користувачі багато чого не пропускають. Ви можете переглядати та завантажувати файли з резервної копії комп’ютера на телефон, але це стосується цього. Він не створить резервну копію нічого на вашому телефоні. У ньому також відсутня функція пошуку і, як і настільний додаток, не відображається попередній перегляд або ескізи фотографій чи відео.

Обслуговування клієнтів

Веб-сайт Crashplan пропонує ґрунтовну базу знань, документацію та форуми користувачів. Користувачі безкоштовного рівня можуть подавати квитки на веб-сайті та відповідати на свої запитання електронною поштою. Персонал повільно реагував на квиток, який ми подали під час тестування, але користувачі, які платять, можуть зателефонувати з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00. Центральний час США. Внутрішні дзвінки зсередини США безкоштовні, але міжнародні дзвінки можуть вимагати додаткових витрат.

Протягом нашого тестування Crashplan не надіслав жодного небажаного електронного листа. Додаток не домагається користувачів рекламними оновленнями чи іншими рекламними оголошеннями. Після реєстрації Crashplan обіцяє не сутеніти вашу електронну пошту перед спамерами, і сервіс здається повністю позбавленим прихованих платежів та додаткових витрат.

Якщо ви вирішите скасувати свій обліковий запис, Crashplan гарантує, що він поверне вам гроші за всі невикористані місяці, які залишилися у вашому плані. Просто не забудьте скасувати будь-які активні підписки, перш ніж остаточно видалити свій акаунт. Для цього потрібно всього кілька хвилин. Додаток для настільних комп’ютерів не постачається з видаленням Windows, але це досить просто, щоб позбутися за допомогою утиліти Додати або видалити програми.

Crashplan впевнено приваблює багато користувачів, які хочуть використовувати його надійний вільний рівень. Індивідуальний план вдається залишатися конкурентоспроможним з необмеженим сховищем, міцною безпекою та високим ступенем контролю. Але найбільша цінність Крашплана припадає на його сімейний план. Якщо ви можете скреслити кількох друзів або членів сім’ї, щоб розділити вартість між 10 комп’ютерами, Crashplan – це явна угода.

Якщо ви можете не помітити посередній мобільний додаток і відсутність варіантів спільного доступу, Crashplan – це один із найбільш добре оброблених варіантів резервного копіювання на ринку, який має деякі унікальні функції для завантаження..

Відвідайте Crashplan

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map