ExpressVPN i Dynabook (wcześniej Toshiba) ogłaszają globalne partnerstwo

Logo ExpressVPN i Dynabook symbolizujące nowe partnerstwo


Z przyjemnością ogłaszamy nasze globalne partnerstwo z Dynabook (wcześniej komputer PC firmy Toshiba) w celu zapewnienia użytkownikom Dynabook niezbędnej ochrony internetowej.

W ramach naszej współpracy Dynabook będzie wstępnie instalować ExpressVPN na wszystkich nowych i przyszłych komputerach Dynabook, zaczynając od nowej wersji Satellite Pro L50, która została uruchomiona w grudniu 2019 r. Użytkownicy otrzymają również bezpłatną 30-dniową wersję próbną naszej nagradzanej usługi, zapewniając im kluczowe bezpieczeństwo i ochronę prywatności od razu po wyjęciu z pudełka. Partnerstwo obejmie w przyszłości dodatkowe modele.

To strategiczne partnerstwo to pierwszy raz, kiedy Dynabook współpracuje z dostawcą VPN. Pomożemy klientom Dynabook na całym świecie zabezpieczyć ich ruch internetowy i ochronić ich aktywność online przed wścibskimi oczami. Za pomocą jednego kliknięcia ExpressVPN zapewnia użytkownikom spokój ducha, zwłaszcza gdy korzystają oni z publicznych hotspotów Wi-Fi, takich jak lotniska, hotele, miejsca do pracy i inne. Dzięki ExpressVPN klienci Dynabook mogą również cieszyć się wszystkimi ulubionymi treściami w dowolnym miejscu i czasie.

Laptop Dynabook z preinstalowanym programem ExpressVPNExpressVPN zostanie domyślnie przypięty do paska zadań, a także dostępny z menu Start.

„Sieci VPN stały się niezbędnym narzędziem zapewniającym prywatność i bezpieczeństwo w Internecie, dlatego cieszymy się, że dzięki temu partnerstwu możemy zapewnić użytkownikom bezpieczniejsze korzystanie z sieci” – powiedział Damian Jaume, prezes Dynabook EMEA. „Zdecydowaliśmy się na współpracę z ExpressVPN, ponieważ są one absolutnie niespotykane w branży, jeśli chodzi o najnowocześniejsze zabezpieczenia, superszybkie prędkości połączeń na całym świecie i łatwość użytkowania. Dzielą nasze głębokie zaangażowanie w tworzenie bezpiecznego i otwartego internetu ”.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Dynabook, aby zapewnić swoim klientom większą prywatność, bezpieczeństwo i wolność w Internecie”, powiedział Harold Li, wiceprezes ExpressVPN. „To dla nas ogromnie satysfakcjonujące, że VPN nie są już tylko narzędziami dla ekspertów ds. Cyberbezpieczeństwa, ale że firmy i osoby prywatne uznają ich znaczenie dla wszystkich użytkowników Internetu”.

Dynabook wyznaczył ExpressVPN jako oficjalnego partnera VPN po rygorystycznym procesie selekcji. Zespół Dynabook przeprowadził dokładne testy naszego oprogramowania i rozważył wiele czynników, w tym jego bezpieczeństwo, niezawodność, szybkość, łatwość użycia, politykę prywatności, architekturę zaplecza i więcej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map