Palieciet savienoti un neierobežoti, atrodoties ārzemēs

Darījumu braucieni nozīmē, ka jūs strādājat. Un mūsdienās nav daudz profesionāļu, kuri varētu labi strādāt bez piekļuves internetam.

Problēma ir droša, droša interneta savienojuma atrašana valstī, kuru jūs vēl nepazīstat. Ne tikai galapunkta pilsētā un viesnīcā, bet arī pa ceļam uz turieni un atpakaļ.

Šeit ir dažas izplatītas savienojuma problēmas, ar kurām saskaras katrs biznesa ceļotājs, un to risināšanas iespējas.

Doties tiešsaistē 40 000 pēdu attālumā

Lidojumi var būt ilgi un garlaicīgi, īpaši, ja ceļojat uz citu kontinentu. Jūs varētu atrasties lidmašīnā astoņas vai vairāk stundas – lai jūs varētu arī kādu darbu paveikt.

Izvēlieties aviokompāniju, kas nodrošina Wi-Fi lidojuma laikā. Lielākā daļa amerikāņu aviosabiedrību to piedāvā vietējos lidojumos, un arvien vairāk aviosabiedrību tagad to piedāvā arī starptautiskos maršrutos. Pārbaudiet aviokompāniju vietnes, lai uzzinātu, kuras un atcerieties izmantot VPN, lai nodrošinātu savienojumu.

Savienojumi ārvalstu lidostās

Ja jums ir savienojošs lidojums, jūs, iespējams, gaidīsit vismaz pāris stundas svešā lidostā. Jo vairāk darba šeit paveiks, jo vairāk vēlāk varēsit atpūsties, vai ne?

Gandrīz katrā starptautiskajā lidostā ir pieejams maksas Wi-Fi pakalpojums, ar kuru varat izveidot savienojumu. Daži piedāvā ikmēneša plānus biežiem biznesa ceļotājiem, kas ļauj jums izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu karstajiem punktiem par aptuveni 10 USD. Tātad jūs varat vienreiz maksāt par Wi-Fi, ko varat izmantot ceļā uz turieni un atpakaļ.

Sabiedriskā Wi-Fi bīstamība

Protams, publiskais Wi-Fi nav ideāls izmantošanai uzņēmējdarbībā. It īpaši, ja sūtāt un saņemat konfidenciālus dokumentus.

Publiskie Wi-Fi tīkli ir pazīstami ar sliktu drošību. Citi lietotāji var nolaupīt jūsu pārlūkošanas sesijas un redzēt, ko jūs darāt, vai arī pats Wi-Fi pakalpojumu sniedzējs var snaust jūsu darbības.

Kā biznesa ceļotājam noteikti jāapsver iespēja izmantot VPN, lai šifrētu interneta trafiku un neļautu izspiegot. Īpaši svešās zemēs, un, lietojot tīklus, jūs nevarat īsti uzticēties.

Dārgas datu viesabonēšanas maksas

Kad esat beidzot sasniedzis galamērķi, varat izmantot sava mobilā tīkla datu viesabonēšanas pakalpojumu, lai izveidotu savienojumu ar internetu – un, iespējams, par to maksājat. Varat arī paļauties uz savas viesnīcas Wi-Fi, taču jūs, iespējams, tur nebūsit tik bieži.

Lēts un ērts veids, kā uzturēties tiešsaistē ārzemēs, ir iegūt vietējo priekšapmaksas SIM karti. Daudzās valstīs šīs SIM ir viegli iegādājamas. Eiropā jūs bieži varat iegūt 1 GB mobilo datu par mazāk nekā 20 ASV dolāriem. Cenas un pakalpojumi acīmredzami ļoti atšķiras dažādās valstīs.

Tālruņa un datora savienošana

Ko darīt, ja vēlaties izmantot gan savu viedtālruni, gan datoru, bet atrodaties vietā, kur vienlaikus varat savienot tikai vienu ierīci – piemēram, ar dažiem maksas Wi-Fi pakalpojumiem?

Šādās situācijās vienmēr pievienojiet tālruni. Pēc tam varat izmantot iPhone personīgo karsto punktu vai ierīces, kurās darbojas operētājsistēma Android v2.2 vai jaunāka, lai piesietu datoru tam pašam savienojumam. Divi savienojumi par viena cenu!

Konfidenciālu failu drošība

Neatkarīgi no tā, kāda veida savienojumu jums izdodas atrast biznesa ceļojumos, jums tas tiešām ir jāuztur drošībā. Šņorēšana ir neaizsargāta ne tikai uz Wi-Fi – 3G un 4G ir arī drošības caurumi.

Izmantojiet VPN tālrunī, planšetdatorā un datorā. Cerams, ka jūsu uzņēmumam ir savs VPN. Bet ja nē, izvēlieties tādu, kas ir ātrs, izmantojot jaunāko 256 bitu šifrēšanu, kas datorā un tālrunī nodrošina lietotnes. Tas ir vienīgais veids, kā uzzināt, vai šādi paliek jūsu konfidenciālie dokumenti.

Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos mūsu interneta privātuma ceļvežos

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map