Labākais veids, kā nodrošināt jūsu Apple ierīces

Interneta drošība vairs nav tikai jūsu darbvirsmai. Lielākā daļa Apple lietotāju vāc, glabā un pārsūta datus ar vairākām ierīcēm, īpaši ar iPhone, iPad un iPod Touch. Par laimi ExpressVPN ir lietotnes, kas aizsargā savienojumu starp visām šīm ierīcēm un pārējo internetu, taču ir noderīgi veikt dažus papildu trikus, lai aizsargātu šos Apple produktus un tajos esošos personiskos datus..

Lasiet tālāk sniegto rokasgrāmatu par Apple ierīču nostiprināšanu.

Apple ir dabūjis jums muguru

Ja esat Apple klients, lielākā daļa datu drošības ir paveikta jūsu labā. Apple privātuma politika ir nepārspējama, nopelnot tai 5 no 5 zvaigznēm EZF ikgadējā filmā Who Has Your Back? Ziņot. Apple ir ļoti skaidrs, cik tālu tas nonāks, izpildot tiesībaizsardzības pieprasījumus par klienta datiem, un ir izteikts izteikumā, noraidot valdības aizdomas par saviem produktiem.

Turklāt jaunākajās iOS ierīču versijās noklusējuma saziņas lietotnes (iMessage un FaceTime), kā arī rezerves lietotne iCloud pēc noklusējuma šifrē visus datus no viena gala līdz otram. Tas Apple ierīcēm nodrošina cienījamu bāzes drošības līmeni tieši ārpus ierīces.

Tomēr zemāk ir daži vienkārši padomi, kā vēl vairāk uzlabot savu mobilo drošību.

Iestatiet piekļuves kodu

Tas varētu šķist acīmredzams, taču, runājot par digitālo drošību, to ir viegli aizmirst: dažreiz vienkāršākais veids, kā kāds nozagt datus no jūsu tālruņa, ir burtiski nozagt jūsu tālruni. Paroles koda iestatīšana rūpējas par to, pieprasot ievadīt četrciparu ciparu kodu, lai piekļūtu ierīcei (vai, ja vēlaties, garāku ciparu kodu vai burtu un ciparu kodu vai pat pirksta nospiedumu ar Touch ID)..

Bet vairums cilvēku nezina, ka kopš operētājsistēmas iOS 8 piekļuves koda iestatīšana automātiski šifrē arī visus datus jūsu ierīcē. Tas nozīmē, ka pat tad, ja kāds mēģina apiet kodu, fiziski sagraujot atvērto tālruni, lai piekļūtu tā atmiņai, tajā esošie dati joprojām nebūtu lasāmi *. Labākā daļa? Šifrēšanas atslēga ir matemātiski piesaistīta piekļuves kodam, kuru zina tikai jūs, tas nozīmē, ka pat Apple to nevar uzlauzt. Tātad, ja jūsu iPhone kaut kādā veidā nonāk valdības rokās un viņi vēršas pie Apple ar garantiju atšifrēt jūsu tālruni, Apple to nevarēja izpildīt pat tad, ja viņi to vēlētos. Tas nav politisks jautājums; tas vienkārši nav iespējams skaitļošanas ziņā.

* Vai vēlaties šo funkcionalitāti Mac datorā vai klēpjdatorā? Izmantojiet FileVault.

Izmantojiet divpakāpju verifikāciju

Divpakāpju verifikācija ir lielisks drošības rīks, ko nodrošina tādi pakalpojumi kā Google un Dropbox, un to varat iegūt arī tādiem Apple pakalpojumiem kā iCloud un iTunes. Lai to lietotu, reģistrējiet tālruni (vai citu uzticamu ierīci) savā Apple ID. Kad jūs piesakāties, izmantojot šo Apple ID, jums tiks lūgts ievadīt paroli un SMS verifikācijas kodu, lai iegūtu piekļuvi. Tas nozīmē, ka pat tad, ja uzbrucējs ir nozadzis jūsu Apple ID paroli, viņš joprojām nevarēs piekļūt jūsu iCloud datiem vai iegādāties iTunes saturu, ja vien viņi arī nav fiziski nozaguši jūsu tālruni un nozaguši piekļuves kodu, kuru iestatījāt iepriekšējā solī. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai atturētu visus, bet visvairāk motivētos datu zagļus.

Šifrējiet iTunes dublējumus

Ja jums iTunes ir personīgs saturs un jūs to dublējat, izmantojot iCloud, šie dati jau ir šifrēti ar vismaz 128 AES šifrēšanu (piezīme: iegādātais saturs nav šifrēts). Bet tas, ko jūs, iespējams, nezināt, ir tas, ka varat iestatīt iTunes šifrēt vietējo kopiju arī iPhone, iPod vai iPad. Lai to izdarītu, pievienojiet ierīci datoram un dublēšanas preferenču rūtī atlasiet “Šifrēt iPhone / iPad / iPod dublējumu”..

Izmantojiet Find My iPhone / iPad

Atrodi manu iPhone ir vēl viens lielisks drošības rīks jūsu iOS ierīcei. Tas ir neticami noderīgi, ja ierīce tiek nozaudēta vai nozagta. Lai to izmantotu, vienkārši pierakstieties iCloud no cita datora. Ja jūsu mājā kāda ierīce ir vienkārši pazudusi, varat piespiest ierīci atskaņot skaņu, lai to izsekotu. Ja ierīce tiek pazaudēta vai nozagta, varat nozagto ierīci atrast kartē, bloķēt vai attālināti izdzēst. Pat ja jūsu ierīce ir izslēgta vai nav pievienota, viss, ko veicat no Atrodi manu iPhone, stāsies spēkā nākamajā reizē, kad ierīce būs tiešsaistē.

Runājot par datu dzēšanu mobilajās ierīcēs *, tas nav slikts pirmais solis, ja drīz plānojat pārdot vai atdot savu iPhone, iPod vai iPad. Izpildiet šo rokasgrāmatu, lai noslauktu datus no ierīces, pirms tie atstāj jūsu rokas.

* Lai droši izdzēstu datus no sava Mac darbvirsmas vai klēpjdatora, izmantojiet opciju “Droša tukša miskaste”. Pretstatā “Empty Trash”, kas vienkārši apzīmē apgabalu, kurā tiek glabāti jūsu dati, ir pieejams lietošanai, “Secure Empty Trash” faktiski raksta nejaušus datus visā apgabalā, lai novērstu datu atjaunošanu. Ja vēlaties vēl lielāku aizsardzību, Disk Utility (iebūvēta lietotne Mac datorā) var pārrakstīt atmiņas saturu līdz 7 reizēm.

Pārvaldiet savu privātumu

Kā minēts iepriekš, Apple apbrīnojamā drošības informācija nozīmē, ka jūsu iPhone, iPod iekārtas mūzikas atskaņošanas ierīces, iPad un Mac datori pēc noklusējuma ir pietiekami aizsargāti, taču, ja jūs kādreiz uztrauc dati, kurus jūsu ierīce varētu sūtīt uz iCloud, iTunes vai no tām, jebkuru citu tālruņa lietotni, izlasiet Apple ceļvedi, lai uzzinātu vairāk par to, kā pārvaldīt savus konfidencialitātes iestatījumus.

Vairāk tiešsaistes privātuma ceļvežu no ExpressVPN lasiet šeit

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me