Kā noņemt reklāmprogrammatūru

Adware nav būtībā slikts. Visa programmatūra ar iegultu reklāmu būtībā ir reklāmprogrammatūra. Tas ietver daudzas likumīgas un noderīgas programmas, kuras finansē reklāmas un kuras tāpēc var brīvi izmantot.


Diemžēl ne visi reklāmprogrammatūra ir tik draudzīga. Daļa ļaunprātīgas programmatūras pārpludina datora ekrānu ar nevēlamiem uznirstošajiem logiem. Citas bezmaksas lietojumprogrammas un tiešsaistes pakalpojumi jūs vienkārši kaitina ar pārāk daudzām reklāmām.

Protams, jūs vēlaties atbrīvoties no šādiem invazīviem atkritumiem. Šeit ir daži padomi, kā rīkoties ar dažāda veida ļaunprātīgām un kaitinošām reklāmprogrammatūrām.

Ja reklāmprogrammatūra ir ļaunprātīga programmatūra

Visbīstamākā reklāmprogrammatūra ir tāda veida, kas neko nedara, bet uz darbvirsmas rāda nebeidzamas uznirstošās reklāmas. Tā būtībā ir ļaunprātīga programmatūra. Daļa šīs reklāmprogrammatūras, kas pazīstama kā spiegprogrammatūra, arī nozog jūsu datus un nosūta tos trešai pusei.

Jūsu dators, iespējams, ir inficēts ar šāda veida reklāmprogrammatūru, ja:

 • Uznirstošie logi parādās, kad pat neesat sācis programmu. Reklāmprogrammatūra darbojas fonā no palaišanas brīža.
 • Reklāmas ir paredzētas pieaugušo vietnēm un citām apšaubāmām reklāmām. Dažas ļaunprātīgas reklāmprogrammatūras arī reklamē likumīgus produktus.
 • Jūs neesat pārliecināts, kā programma nokļuva jūsu datorā. Ļaunprātīga programmatūra un spiegprogrammatūra bieži tiek izplatīta caur Trojas zirgiem, pārlūkprogrammu ievainojamībām, krāpnieciskām lejupielādēm un citiem nožēlojamiem līdzekļiem.

Kā noņemt ļaunprātīgu reklāmprogrammatūru

Tā kā ļaunprātīga reklāmprogrammatūra ir paredzēta, lai atrastu ceļu uz datoru un tur paliktu, lēnām dzenot pakaļ riekstiem, tā noņemšana ne vienmēr ir vienkārša. Programma, iespējams, izmantos rootkit tehnoloģijas, lai paslēptu savus failus un aktivitātes. Tātad, tas nav tikai programmas atinstalēšana, izmantojot Windows vadības paneli, vai tās atmešana operētājsistēmā OS X.

Par laimi, ir daudz citu iespēju, kā noņemt un aizsargāties pret reklāmprogrammatūru.

Jūsu OS rīki – Mūsdienās ļaunprātīga programmatūra ir tik izplatīts drauds, ka lielākajām operētājsistēmām ir savi iebūvētie noņemšanas rīki. Windows piedāvā “Ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku”, kas skenē un noņem zināmo reklāmprogrammatūru. Mac OS X automātiski skenē arī lejupielādes un karantīnā zināmos draudus. Pārliecinieties, vai jūsu sistēma ir atjaunināta, pretējā gadījumā šie rīki nedarbosies pareizi.

Trešās puses drošības programmatūra – Populāros drošības un pretvīrusu komplektos, piemēram, Norton, Kaspersky un McAfee, visos iekļauti reklāmprogrammatūru atklāšanas un noņemšanas rīki. Vēlreiz pārliecinieties, vai šīs programmas ir atjauninātas ar jaunākajām definīcijām. Ja domājat, ka jūsu dators ir inficēts, palaidiet skenēšanu. Jūs varat arī apskatīt labākās bezmaksas pretvīrusu iespējas.

Reklāmprogrammatūru noņemšanas rīki – Ir pieejams arī milzīgs programmu klāsts lejupielādēšanai, kas ir īpaši paredzētas reklāmprogrammatūru noņemšanai. Pats labākais, ka daudzas no šīm programmām ir bezmaksas. Starp populāriem bezmaksas rīkiem ir Spybot meklēšana & Iznīcini, Combofix un HijackThis.

Vispirms pārbaudiet noņemšanas rīka reputāciju

Vienkārši pārliecinieties, ka izmantojat cienījamu reklāmprogrammatūru noņemšanas rīku. Ļaunprātīga programmatūra bieži tiek slēpta kā bezmaksas lejupielāde, kas apgalvo, ka piedāvā jums bezmaksas vīrusu skenēšanu vai reklāmprogrammatūru noņemšanas rīku. Šīs negodīgās drošības programmatūras lejupielādes faktiski inficēs jūsu datoru ar vairāk ļaunprātīgas programmatūras.

Pirms lejupielādējat programmas, par kurām vēl nekad neesat dzirdējis, pārbaudiet atsauksmes iecienītajā tehnoloģiju pārskatu vietnē. Jūs iegūsit daudz labāku priekšstatu par to, kuri rīki ir jūsu laika vērts.

Neļaujiet sevi apmānīt

Tas attiecas arī uz programmu lejupielādi kopumā. Labākais veids, kā palikt bez reklāmprogrammatūras, ir izvairīties no inficēšanās.

 • Pirms to lejupielādes izpētiet jauno programmu reputāciju
 • Esiet piesardzīgs, lejupielādējot kaut ko no nepazīstamām vietnēm un failu koplietošanas pakalpojumiem
 • Instalējiet drošības programmatūru, kas automātiski skenē jaunus failus reklāmprogrammatūrai un citām infekcijām, ja vēlaties būt īpaši piesardzīgs

Balsojiet ar kājām par likumīgu reklāmprogrammatūru

Visbeidzot, ļaunprātīga reklāmprogrammatūra nav vienīgais, kas var kaitināt. Kad reāla programma vai tiešsaistes pakalpojums bombardē jūs ar pārāk daudz sludinājumu, vienkārši noņemiet to vai pārtrauciet to lietot. Daudzos gadījumos, jauninot uz programmatūras premium versiju, reklāmas tiks noņemtas.

Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos ExpressVPN interneta privātuma ceļvežos

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map