Kā neatgriezeniski izdzēst savu Pokémon Go kontu

Pāriet pāri, Candy Crush: Pokémon Go ir oficiāli mobilo spēļu karalis. Tā kā vairāk nekā 20 miljoni lietotāju ir tikai ASV, netrūkst Pokémon pasniedzēju, lai nogādātu viņus visus.

Tiem, kas uztraucas, ka Pokémon Go apdraud viņu privātumu internetā, šī rokasgrāmata jums parādīs kā noņemt savu Pokémon Go profilu.

Piezīme: Noņemot profilu, jūs zaudēsit visus spēles datus, kas saistīti ar jūsu spēles kontu. Profila dzēšanas pieprasījumi ir neatgriezeniski, tāpēc pirms turpināt!

Pāriet uz…

Pokémon Go un jūsu privātums
Kā noņemt savu Pokémon Go profilu
Dariet vairāk, lai aizsargātu interneta privātumu

Pokémon Go un jūsu privātums

Pirms iziet no visa, kas jums ir pieejams, jums vajadzētu uzzināt par informācijas veidiem, ko Pokémon Go no jums apkopo. Tie ietver:

  • Pamatinformācija par kontu: savu vārdu, dzimšanas dienu un savu Pokémon Trainer Club e-pastu, Google e-pasta adresi vai Facebook e-pasta adresi. Ja veidojat kontu bērnam, Pokémon GO apkopos iepriekš minēto informāciju arī bērna lietotājam.
  • Lietošanas informācija: sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas var tikt izmantotas, lai jūs identificētu un uzraudzītu, kā jūs izmantojat Pokémon GO. Bez Niantic (Pokémon GO izstrādātāji) trešās puses, kas sadarbojas ar Niantic, arī jūsu ierīcē var ievietot sīkfailus.
  • Informācija par ierīci: Niantic var izmantot “ierīces identifikatorus”, lai uzzinātu par ierīces tipu un ierīces iestatījumiem, kurus izmantojat, lai piekļūtu spēlei.
  • Informācija par atrašanās vietu: spēlējot Pokémon GO, jūsu lietotājvārds un fiziskās atrašanās vietas dati tiks apkopoti un saglabāti.

Kā Pokémon GO izmanto manu informāciju?

Pēc jūsu informācijas apkopošanas Niantic var to paturēt un dalīties ar šādām pusēm:

  • Pokémon uzņēmums: jebkura informācija, kuru jūs kopīgojat, reģistrējoties / spēlējot Pokémon GO, var tikt nodota TPC. Niantic neatbild par to, ko TPC dara ar jūsu informāciju.
  • Trešās puses: Niantic sadarbojas ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, lai parādītu jums Pokémon GO. Jebkuru informāciju, kuru kopīgojat spēles laikā, var nodot šiem uzņēmumiem izpētes un analīzes vajadzībām.
  • Citi uzņēmumi: ja Niantic iesaistās biznesa darījumos un / vai to iegūst cits uzņēmums, jūsu informācija var tikt atklāta vai nodota darījuma ietvaros.
  • Juridiskās iestādes: Niantic var atklāt informāciju, ko tas no jums savāc, kad tas likumīgi nepieciešams izmeklēšanas vajadzībām.

Vai es varu atteikties no informācijas apmaiņas Pokémon GO?

Ja vēlaties izbaudīt visas Pokémon GO funkcijas, jums būs jāpiekrīt dalīties iepriekš uzskaitītajā informācijā.

Tomēr jūs varat iesniegt informācijas modifikācijas / dzēšanas pieprasījumu vai atteikties no informācijas apmaiņas par sevi vai savu pilnvaroto bērnu, rakstot uz e-pastu [email protected]

Vai Pokémon GO ir droši spēlēt?

Pokémon GO ir daudz jautrības, un to var spēlēt, ja lietotāji ir modri. Pat tad lietotājiem ir jāapzinās milzīgais informācijas daudzums, kas tiek savākts, spēlējot spēli.

Piemēram, ir bijuši gadījumi, kad spēlētāji tiek aplaupīti ar laupītājiem, kuri izliekas, ka piedāvā retu Pokémon. Šīs fiziskās briesmas vienmēr ir iespējamas, spēlējot spēli, kurā tiek apkopota un kopīgota jūsu atrašanās vietas informācija.

Paturot to prātā, izvairieties spēlēt tikai spēli, vienmēr esiet noguris no apkārtnes un apsveriet iespēju izmantot pseidonīmu informāciju savam spēles kontam. Neatsakieties no veselā saprāta … pat ja jums priekšā ir Charizard!

Kā noņemt savu Pokémon Go profilu

1. darbība: Piekļūstiet Pokémon Go profila dzēšanas pieprasījuma veidlapai oficiālajā Pokémon Go atbalsta vietnē.

2. darbība: Aizpildiet visus jautājumus un atzīmējiet visas rūtiņas, kas apzīmētas ar sarkanu zvaigznīti (*). Šie ir obligāti jautājumi par jūsu konta informāciju.

aizpildiet profila dzēšanas veidlapu

3. darbība: Ja dzēšat kontu kādai, kas jaunāka par 13 gadiem, atzīmējiet izvēles rūtiņu zem Atlasiet, vai jūs iesniedzat šo pieprasījumu bērna vārdā, kas jaunāks par 13 gadiem.

atzīmējiet šo izvēles rūtiņu līdz 13 gadu vecumam

4. darbība: Pirms veidlapas iesniegšanas atzīmējiet izvēles rūtiņu zem Lūdzu, pārbaudiet, vai esat cilvēks. Neļaujiet Pokémonam izdzēst jūsu kontu jūsu vietā!

noklikšķiniet uz lodziņa, lai pārliecinātos, ka esat cilvēks

5. darbība: Sist Iesniegt. Jūsu profila dzēšanas pieprasījums tiks iesniegts un pārskatīts.

Dariet vairāk, lai aizsargātu interneta privātumu

Tagad, kad vairs neesat vietnē Pokémon Go, ko vēl jūs varat darīt, lai uzlabotu savu interneta privātumu? Šeit ir norādītas dažas darbības, kuras varat veikt.

  1. Izmantojiet ExpressVPN. Kamēr tiek apturēta Google Web darbība & Lietotņu vēsture neļauj Google vākt datus par jums, tas neliedz jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot, ko jūs darāt tiešsaistē, un, iespējams, dalīties tajā ar korporācijām un valdībām. Lai paslēptu tiešsaistes aktivitātes no sava ISP, izmantojiet tādu VPN kā ExpressVPN.
  2. Izmantojiet Tor pārlūku. Tor slēpj jūsu atrašanās vietu un tiešsaistes aktivitātes no visiem, kas veic tīkla uzraudzību vai trafika analīzi, tāpēc jūsu darbības internetā ir grūti izsekot jums. Tā ir viena no jūsu labākajām likmēm par anonimitātes uzturēšanu tiešsaistē. Lai palielinātu Tor efektivitāti, noteikti izlasiet šos padomus: Vēlaties, lai Tor patiešām darbotos?

Droša pārlūkošana visiem!

Vai vēlaties vairāk palīdzēt, lai netraucētu jūsu tiešsaistes dzīvei? Iepazīstieties ar ExpressVPN ceļvežiem vietnē:

> Notiek Chrome paplašinājumu dzēšana

> Dropbox dzēšana

> Jūsu Facebook konta dzēšana

> Facebook Messenger dzēšana

> Dzēšot Find My iPhone, Find My iPad un Find my Mac

> Tiek dzēsts jūsu Gmail konts

> Notiek Google vēstures dzēšana

> Notiek Google fotoattēlu dzēšana

> Cietā diska pārlūkošanas vēstures dzēšana

> Jūsu Instagram konta dzēšana

> Internet Explorer vēstures dzēšana

> Notiek Safari dzēšana

> Snapchat konta dzēšana

> Tinder konta dzēšana

> Jūsu Twitter konta dzēšana

> Vietnes WhatsApp Messenger dzēšana

> Yahoo Mail konta dzēšana

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me