Antivīrusu atsauksmes: vai Kaspersky un Norton Internet Security jūs tiešām aizsargā?

Ne tik sen tika domāts par muļķi, ka jūsu datorā nav trešo pušu pretvīrusu programmatūras. Tas bija laiks, kad operētājsistēmām, piemēram, Windows, bija sava pretvīrusu aizsardzība, pirms ugunsmūri tika iebūvēti gandrīz katrā tīkla ierīcē … un pirms VPN drošība kļuva pieejama ikvienam..


Toreizējos interneta drošības panākumus izdarīja Nortons un Kasperskis, un viņi joprojām ir divi no mūsdienās populārākajiem premium klases komplektiem. Bet cik labi Nortons un Kaspersky jūs aizsargā?

Kas atrodas lodziņā?

Norton Security un Kaspersky Internet Security lielākoties ir līdzīgas paketes, izņemot dažas nelielas funkcijas, kas ir unikālas katram. Abas iekļauj:

 • Pretvīrusu līdzekļi kas skenē vietējos un tiešsaistes failus, lai atklātu draudus
 • “Droša tīmekļa” brīdinājumi pret potenciāli nedrošām vietnēm un lejupielādēm
 • Divvirzienu ugunsmūri kas paredzēts, lai novērstu ielaušanos mājas tīklos
 • Pretpikšķerēšanas tehnoloģija kas bloķē zināmās krāpnieciskās vietnes
 • Vecāku kontrole kas paredzēts bērnu aizsardzībai no nepiemērotiem tiešsaistes materiāliem

Gan Norton, gan Kaspersky ir saņēmuši labvēlīgus pārskatus no lielajām datoru vietnēm, un abiem ir aptuveni tāda pati cena par gada licenci.

Tas viss izklausās lieliski, bet vai tas nozīmē, ka Kaspersky un Norton nodrošinās jums nepieciešamo interneta drošības aizsardzību? Apskatīsim dažus plusus un mīnusus.

Labi: jaunākās definīcijas

Visu laiku parādās jauni draudi tiešsaistē. Agrāk mums bija sirdsdarbs un Shellshock Bash kļūda. Lai aizsargātu jūs, jebkurš tiešsaistes drošības pakalpojums ir pastāvīgi jāatjaunina ar jaunāko problēmu risinājumiem.

Ja jūsu gada licence būs samaksāta, Norton un Kaspersky jūs atjauninās ar jaunākajām definīcijām. Zināmi vīrusi un ļaunprātīga programmatūra tiek atklāta, pirms tie jūs notriec, un visi jūsu sistēmā atrastie tiek noņemti.

Slikti: neaizsargātības brīži

Nortons un Kaspersky abi ātri cīnās ar jauniem draudiem, taču tie joprojām ir reaģējoši risinājumi. Kad draudi kļūst zināmi, izstrādātāji izveido labojumu, un pēc tam tiek izlaists programmatūras atjauninājums.

Tomēr starp draudu parādīšanos un jūsu aizsardzības atjaunināšanu vienmēr būs ievainojamības periods. Kamēr nav zināmi un nav novērsti draudi, Kaspersky un Norton nevar jums palīdzēt.

Labi: drošāka pārlūkošana

Kaspersky un Norton izmanto aktīvāku pieeju drošai tīmekļa pārlūkošanai. Mēs bieži domājam par pārlūkprogrammām kā mūsu logu internetā – mēs varam apskatīt jebkuru vietni, kuru vēlamies, bet viņi mūs neredz.

Diemžēl tas tā nav. Ļaunprātīgas un uzlauztas vietnes var inficēt jūsu datoru ar ļaunprātīgu programmatūru. Trojas zirgi maskējas kā video atskaņotāju lejupielādes, kuras kaitīgās vietnes apgalvo, ka jums ir jālejuplādē, lai skatītos šo jauko kaķu video. Saīsinātās saites aizved jūs uz tumšām vietām, kur jūs nekad neesat vēlējies doties. Saraksts turpinās.

Kaspersky un Norton jūsu pārlūkprogrammā integrē funkcijas, kas brīdina jūs par šīm briesmām. Abi uzņēmumi uztur milzīgu kaitīgo vietņu datu bāzi un paziņo jums, kad jūs to apmeklēsit.

Ņemiet vērā, ka pretvīrusu programmatūra šifrē vai anonimizē jūsu interneta savienojumu. Ja vēlaties šifrēt un anonimizēt savu interneta savienojumu, jums būs jāizmanto VPN.

Slikti: datora palēnināšanās

Visas šīs pārlūkprogrammas saites pārbaudes negatīvās puses ir nepieciešamā skaitļošanas jauda un joslas platums. Īpaši vecākās sistēmās Norton un Kaspersky patiešām var palēnināt lietas darbību.

Jaudu palielina arī ne tikai tīmekļa drošības funkcijas. Lifehacker.com Nortonu kopumā sauca par “ļoti lēnu un uzpūstu”.

Vai tas nozīmē, ka programmas jūs neaizsargā? Nē. Bet vai tas ietekmē to, cik noderīgi tie ir, aizsargājot jūs? Diemžēl jā..

Labi: aptver pirmās nepieciešamības lietas

Vismaz izmantojot Norton un Kaspersky, vienā lodziņā jūs saņemat plašu drošības funkciju klāstu. Kā minēts iepriekš, jūs saņemat pretvīrusu aizsardzību, ugunsmūri, anti-phishing funkcijas un daudz ko citu.

Ir tikai viena instalācija, un iestatījumi ir pietiekami viegli, lai visi tos saprastu. Tātad, ja jūs meklējat vieglu un visaptverošu drošības risinājumu, Norton un Kaspersky labi aptver lielāko daļu būtisko.

Slikti: galvenās funkcijas bez maksas ir pieejamas citur

Tomēr jāapzinās, ka Norton un Kaspersky nav vienīgie uzņēmumi, kuri pamana, ka šīs funkcijas ir ļoti svarīgas.

Jaunā Windows 10 komplektācijā ietilpst ugunsmūris, ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīks un bieži veicami drošības atjauninājumi. Apple OS X piedāvā gandrīz visu to pašu. Viss bez papildu maksas. Tā kā šīs funkcijas ir neatņemamas jūsu operētājsistēmai, tās ir mazāk izsalkušas nekā Nortons un Kaspersky.

Šīs iebūvētās funkcijas nenodrošina tādu pašu aizsardzības līmeni kā Norton un Kaspersky, taču tās noteikti ir iespēja tiem, kas vēlas ietaupīt naudu. Ir arī dažas bezmaksas iespējas, kuras vērts apsvērt.

Galu galā, labākais risinājums datora tīrīšanai apvieno programmatūras risinājumus un veselais saprāts. Neklikšķināšana uz aizdomīgām saitēm un programmatūras atjaunināšana var ievērojami palīdzēt uzturēt tīru mašīnu.

Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos ExpressVPN interneta privātuma ceļvežos

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map