Огляд RememBear

Запам’ятовування кожного пароля, який ви використовуєте в ці дні, – майже неможлива. На щастя, менеджери паролів або програми, які зберігають ваші паролі та автоматично вставляють їх на веб-сайти для вас, спрощують процес.


Один з найновіших варіантів на ринку, RememBear, походить від тієї самої девелоперської компанії, яка пропонує TunnelBear VPN. Зважаючи на те, що у вас є велика кількість альтернативних варіантів, таких як менеджер паролів Google, вбудований у Chrome, Apple Keychain, LastPass, 1Password та багато інших, головне питання полягає в наступному: Is RememBear менеджер паролів вартий вашого часу?

Підсумок огляду RememBear

Грізлі зазвичай трохи лякають. RememBear? Не так багато. Менеджер паролів TunnelBear, що надається, присвячує основи, хоча є деякі помітні функції, які, можливо, бажають користувачі високого рівня, які ще не вийдуть зі сплячки. Але хоча ця програма проста у використанні, її найважливіша функція зачинена за платною стіною, яку багато безкоштовних опцій не дають, при цьому вона отримує ту ж ціну, що і опції з більш високим рівнем живлення, які пропонують більше можливостей за ціну.

НАЙКРАЩА ЗНИЖКА: Економте 42% на 3-річному плані.

Огляд і функції RememBear

Якщо ви шукаєте повнофункціональний менеджер паролів, RememBear чи не так?. Це не означає, що в цьому менеджері паролів відсутні функції. Насправді, RememBear має всі необхідні основні вимоги для середнього споживача, включаючи безпечне зберігання паролів, можливість імпортувати паролі з популярних веб-браузерів, можливість працювати як цифровий гаманець для ваших кредитних карток, а також синхронізувати на декількох пристроях. Але якщо ви продаєте професійний інструмент, який включає в себе розширені функції, такі як двофакторна автентифікація (наприклад, через YubiKey), вам краще послужити лідери ринку, такі як LastPass.

Якщо ви хочете отримати хороший додаток з аналогічною ознакою до менеджерів паролів Google Chrome або Mozilla Firefox або до вашої Apple Keychain, RememBear пропонує помітне поліпшення в порівнянні з цими основними параметрами.

Ось що RememBear може зробити для вас:

 • Керуйте паролями для всіх облікових записів вашого веб-сайту
 • Імпортуйте свої попередні паролі з популярних веб-переглядачів, таких як Firefox, Google Chrome та деяких його конкурентів, включаючи 1Password та LastPass
 • Зберігати та вводити інформацію про кредитні картки на веб-сайтах
 • Встановіть як плагін браузера для Firefox, Chrome або Safari
 • Встановіть як окремий додаток для пристроїв Windows, MacOS, iOS та Android
 • Зберігати та вводити інформацію про кредитні картки на веб-сайтах
 • Створюйте та зберігайте захищені нотатки
 • Резервне копіювання даних
 • Головний пароль для всіх облікових записів
 • Шифрування паролів AES-256
 • Генератор паролів
 • Швидкий пошук входів, інформації про цифровий гаманець та захищені нотатки через плагін браузера
 • Використання збереженої інформації в плагіні як функція швидкої закладки
 • Швидкий плагін і блокування додатків для спільних комп’ютерів
 • Комплект резервного копіювання для відновлення рахунку

Як бачите, перелік функцій, які постачаються разом із RememBear, далеко не мізерний. Насправді ви можете зробити набагато більше, ніж у RememBear, ніж у Apple Keychain або вбудованих менеджерів паролів для Google Chrome, Firefox чи будь-якого іншого веб-браузера. Зважаючи на те, що ви можете використовувати пам’ять на кількох пристроях, браузерах та операційних системах, це великий крок над тими, що часто використовуються.

Ціноутворення

Як і у більшості менеджерів паролів, RememBear нібито безкоштовний. Однак є улов. Все, що постачається з RememBear, можна безкоштовно використовувати протягом 30 днів після реєстрації. Після цього вас заблокують одні з найважливіших особливостей: синхронізація.

Преміум-рахунок коштує $ 36 / рік. RememBear рекламує свою послугу за 3 долари на місяць, щоб полегшити шок наклейки, але компанія здає рахунки лише щороку. Якщо ви не заплатите за премію, ви не зможете синхронізувати свої паролі, нотатки та інформацію про кредитну карту на кількох пристроях. Ще можна використання RememBear на різних пристроях. Однак будь-які зміни збережених паролів або інформації в гаманці не оновлюватимуться на кожному пристрої. Відсутність резервного копіювання та синхронізації означає, що всі ваші дані RememBear зберігаються лише локально, і ви не зможете отримати його назад, якщо втратите його.

Для порівняння, це не так з Google, Firefox або Apple Keychain, усі вони пропонують резервні копії та синхронізацію безкоштовно, але не пропонують додаткових послуг або функцій.

Підписка на RememBear

The процес реєстрації для RememBear – це швидко та ефективно. Крім того, якщо ви не знайомі з компанією mamabear RememBear, TunnelBear, ви можете здивуватись тим, наскільки вигадливою є послуга з моменту початку процедури реєстрації..

Огляд RememBear

Після завантаження програмного забезпечення вам потрібно прийняти умови використання. RememBear дає змогу стверджувати, що ваші дані захищені для вас та вас самих. Або, як пояснює політика конфіденційності,

“Ми створили RememBear таким чином, що ми не маємо доступу до вмісту вашого RememBear. Ця угода не дає нам жодних прав на ваш RememBear. “

запам'ятати огляд

Після того, як ви пройдете загальний процес встановлення, вам потрібно буде створити свій обліковий запис. Це передбачає надання RememBear електронної адреси та пароля. Додаток оцінить ваш пароль, але це не завадить вам використовувати слабкий.

Після успішного створення облікового запису вам буде надана інформація про “резервний набір”. Це ключ, який вам знадобиться для відновлення облікового запису, якщо ви забудете головний пароль. В першу чергу він складається з ключа пристрою. Ви можете роздрукувати цю інформацію, записати її або зберегти у захищеному файлі.

Останній крок до початкових налаштувань – імпорт ваших даних з Chrome або Firefox. Якщо у вас немає таких, ви можете швидко рухатися далі. У цьому випадку вам потрібно лише натиснути веб-переглядач, з якого ви імпортуєте.

запам'ятати огляд

Звідти ви можете окремо вибрати, які паролі ви хочете передати. Після завершення процесу імпорту RememBear “нагородить” вас досягненням, подібним до того, що ви можете розблокувати у відеоігри.

запам'ятати огляд

На даний момент RememBear ефективно налаштовано, але ви не зможете реально використовувати його на комп’ютері, поки не завантажите додаток на свої пристрої або не встановите плагін у веб-переглядачі Chrome, Firefox або Safari..

запам'ятати огляд

Після встановлення плагіна браузера RememBear вважатиме вашу установку завершеною. З цього моменту ви можете приступити до тонкої настройки свого досвіду за допомогою декількох додаткових функцій, які пропонує RememBear.

Огляд основних функцій RememBear

TunnelBear вбудовує свою особистість у брендинг протягом усього цього продукту, тому ви відчуєте приємне враження, навіть якщо сам продукт залишає бажати кращого для споживачів енергії. Але, як було сказано раніше, якщо вам не потрібні складні функції, але ви хочете щось більше, ніж те, що надають вбудовані менеджери паролів браузера, ви, ймовірно, вважаєте, що RememBear є суттєвим оновленням, хоча ви можете знайти це значення в модернізація вкрай обмежена, не платячи за преміальну версію

Додавання паролів

Існує три способи додавання паролів до “Your RememBear”, як компанія посилається на нього. Перший, імпорт із Chrome або Firefox (або Safari для користувачів Mac), є частиною процесу налаштування..

Форми для входу

Другий метод – збереження паролів через плагін браузера RememBear, коли з’явиться запит. Як і в більшості інших менеджерів паролів або плагінів на основі браузера, коли ви вперше вводите інформацію про вхід на веб-сайт або вводите новий пароль на сайт, де попередня інформація про вхід була збережена в менеджері паролів, вас запитають, чи хочете ви зберегти інформацію для входу.

Якщо плагін RememBear працює зі сторінкою входу на веб-сайт, ви побачите символ ведмедя поруч із ім’ям користувача у формі для входу..

запам'ятати огляд

Щойно ви введете своє ім’я користувача та пароль, RememBear генерує спливаюче вікно, вказуючи, що для збереження інформації для входу потрібно спершу ввести головний пароль..

запам'ятати огляд

Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «Запам’ятати», щоб зберегти нову інформацію облікового запису до свого рахунку RememBear.

запам'ятати огляд

Після збереження будь-які зміни, такі як різні імена користувачів або паролі, реєструють запит на оновлення або збереження нової інформації.

запам'ятати огляд

Крім того, ви можете також використовувати генератор паролів RememBear, коли ви створюєте облікові записи та зберігаєте паролі вперше. Просто натисніть на символ ведмедя в полі для входу, а потім натисніть на Генератор паролів.

запам'ятати огляд

Зауважте, що в деяких випадках RememBear не збереже пароль, якщо ви вперше створюєте обліковий запис на веб-сайті. Наприклад, під час запуску тесту на Dropbox я виявив, що RememBear не видав запит на збереження або оновлення будь-якої інформації про вхід під час створення. Однак він виконував функцію збереження пароля разом із Yahoo.com на сторінці створення облікових записів.

У випадках, коли пам’ять не зберігає інформацію про вхід на сторінку створення облікового запису, вам потрібно буде зберегти свій пароль та ім’я користувача в RememBear після виходу та повернення на веб-сайт або введення інформації вручну в додатку RememBear.

Ручне введення

Третій спосіб додавання паролів – через ручне введення. Це можна зробити, відкривши додаток RememBear, натиснувши на Додати новий кнопку внизу вікна, а потім увімкніть Вхід.

запам'ятати огляд

Якщо ви додаєте паролі вручну, вам може знадобитися також натиснути кнопку синхронізації вручну, щоб ваші нові паролі були доступними на ваших пристроях. Для цього перейдіть у додаток RememBear або плагін браузера, а потім натисніть «Синхронізувати» внизу.

запам'ятати огляд

Введення збереженої інформації для входу

Коли ви готові увійти на веб-сайт, ви можете скористатися програмою RememBear, щоб швидко вставити інформацію про своє ім’я користувача та пароль. Для цього натисніть на символ ведмедя у формі для входу (як правило, у поле ім’я користувача), а потім виберіть правильну інформацію облікового запису. Якщо ви хочете отримати більше інформації про обліковий запис, натисніть на “Я” Натисніть кнопку, щоб отримати докладніші відомості, включаючи будь-які нотатки, які ви могли залишити для цього облікового запису в додатку RememBear.

Те саме справедливо, якщо ви підключили мобільний пристрій. Після надання програми RememBear автозаповнення та дозволу на “малювання” (малюнок дозволяє додатку RememBear працювати над іншими програмами), ви можете натиснути значок RememBear на екрані та автозаповнювати після натискання інформації для входу, яку ви хочете використовувати..

Якщо у вас є кілька паролів / облікових записів для одного веб-сайту, всі вони будуть вказані під час входу. Ви можете залишити нотатки, якщо імена користувачів занадто схожі.

Резервні копії та синхронізація (ТОЛЬКО ПРЕМІЮ)

Однією з найкращих особливостей будь-якого менеджера паролів є резервне копіювання даних та синхронізація на різних пристроях. Саме це дозволяє вам брати з собою, наприклад, усі паролі Apple Keychain або Google, збережені на різних пристроях. З Apple і Google ви можете це зробити, не платячи. З RememBear? Не так багато.

Резервне копіювання та синхронізація даних працює так само, як і з іншими менеджерами паролів. Щойно ви зберігаєте пароль, він створює резервну копію на хмарних серверах RememBear, і коли ви ввійдете в додаток RememBear на іншому пристрої, всі ваші паролі, імена користувачів та інші збережені дані будуть готові і чекають вас.

Ви отримуєте все це безкоштовно протягом перших 30 днів, коли використовуєте RememBear. Після цього, як було сказано раніше, починається схема ціноутворення, і ви не отримаєте резервного копіювання чи синхронізації без оплати. Це означає, що кожен окремий пристрій, який ви використовуєте в RememBear, не отримуватиме збережені паролі та ім’я користувача та оновлення на інших пристроях. Ця платня робить RememBear дійсно жорстким продажем для пересічного користувача з кількома пристроями.

Інші важливі особливості

Ми перерахували повний список функцій RememBear вгорі, але більшість з них працює у фоновому режимі або найкраще досвід з перших рук.

Наприклад, генератор паролів надзвичайно корисний і працює з простим механізмом слайдера. Він також дозволяє вибирати між символом або паролем, що передається на словах, що є рідкістю.

Автономні програми добре працювали в нашому тестуванні. Мобільні програми легко синхронізувати з вашим обліковим записом за допомогою QR-коду, який надає RememBear на екрані синхронізації настільного додатка.

Функція блокування відрізняється тим, що вона дозволяє швидко заблокувати ваш менеджер RememBear, не даючи іншим на комп’ютері отримати доступ до вашого облікового запису RememBear без головного пароля. Це функція, яка наразі відсутня в таких альтернативах, як LastPass, що вимагає ручного виходу, а не функції швидкого блокування, або менеджера Chrome від Google, який настільки повністю інтегрований у ваші інші облікові записи Google, що вихід із веб-переглядача означає вимкнення. ви не маєте інших служб Google, а також менеджера паролів.

Якщо ви використовуєте RememBear?

RememBear ні в якому разі не розбиває цвіль зі своїм продуктом, що може розглядатися як хороша чи погана річ, залежно від ваших потреб. Його простий набір функцій робить його майже на одному рівні з багатьма безкоштовними варіантами, які споживачі вже використовують.

Добре

Важко винуватить RememBear за його унікальний брендинг. Весь досвід його використання – це ліги від задушливого, загального підходу, який застосовує кожен інший менеджер паролів. Це лише розширення тієї самої особистості, яку надає TunnelBear VPN, але це все ще вітальне доповнення – і навіть можна вважати «особливістю», якщо потрібно враховувати, що користувач переживає функцію.

Швидка інтеграція з мобільними додатками є надійною, але додавання та керування вашими паролями та інформацією про кредитну карту залишає мало для чого скарги.

Функція швидкого блокування – корисний варіант безпеки. Можливість швидкого доступу до сторінок для входу через плагін браузера, безумовно, допомагає в тих ситуаціях, коли у вас немає цих сторінок, уже закладених у закладки чи збережених.

Погане

Блокування однієї з найкращих та найважливіших особливостей (резервне копіювання та синхронізація даних) за платною стіною – це величезна помилка. Без синхронізації чи резервного копіювання даних важко зрозуміти, чому більшість користувачів знайдуть цінність у RememBear. Крім того, загальна відсутність багатьох можливостей RememBear за межами можливостей, які вже доступні у вільних опціях, значно знижує її життєздатність як альтернативу.

Також у цього менеджера є досить значне занепокоєння щодо безпеки щодо тривалості сесії додатка веб-переглядача.

Якщо ви закриєте веб-переглядач Chrome, Google автоматично вийде з вашого облікового запису. RememBear, однак, не вийде із системи. Це означає, що якщо ви ділитесь комп’ютером, хтось міг би вальсувати прямо до ваших облікових записів, у яких не встановлено двофакторну автентифікацію. RememBear не надає ніякої інформації про те, як довго триває кожна сесія за допомогою свого плагіна. Для порівняння, сеанси LastPass тривають 2 тижні, поки ви вручну не вийдете з системи або не зміните налаштування в плагіні веб-переглядача.

RememBear не пропонує ніяких коригувань в налаштуваннях для цього, що робить це дуже великим питанням безпеки. Функція ручного блокування є гарним доповненням, але вона вимагає від користувачів пам’ятати про використання функції блокування для початку. Довіряючи користувачам нести відповідальність за свої дані, надсилає гарне повідомлення, але реальність полягає в тому, що більшість користувачів не такі обережні.

Вдячно, RememBear виходить з програми та сеансів плагінів, коли ви виходите з облікового запису операційної системи або скидаєте свій комп’ютер. Отже, якщо ви ділитесь комп’ютером, вам потрібно буде вручну заблокувати обліковий запис RememBear або вийти зі свого облікового запису Windows або MacOS на комп’ютері.

(Для користувачів мобільних додатків ви можете легко закрити сеанс програми RememBear, закривши програму повністю вручну або коли телефон перезавантажиться. У цей момент для його використання знову знадобиться головний пароль.)

Вирок

Входження TunnelBear на ринок менеджера паролів є захоплюючим, навіть якщо компанія стикається з важкою боротьбою, щоб довести, що продукт RememBear корисніший, ніж його більш популярні (і часто безкоштовні) конкуренти.

Як продукт, орієнтований на споживача, RememBear може легко конкурувати з менеджером паролів Google і навіть Apple Keychain, тим більше, що він пропонує більшість однакових функцій та додає продукту більш персоналізований та жартівливий характер. І якщо ви хочете безперешкодно переходити між пристроями Apple, Android та Windows, RememBear дозволить вам це зробити – за 36 доларів США на рік. Однак блокування функції резервного копіювання та синхронізації за платною стіною знижує її корисність у порівнянні з Keychain або менеджером паролів Google, і для багатьох споживачів може знизити корисність її рівня майже до нуля.

Хоча деякі з його конкурентів, як LastPass, використовують той самий підхід “синхронізація декількох пристроїв за платною стіною”, вони також пропонують більше функцій. І якщо порівнювати з LastPass, який також коштує 36 доларів на рік та пропонує більше функцій, можна постаратися знайти конкурентну перевагу RememBear.

Вам потрібен менеджер паролів?

Бути веб-користувачем сьогодні важко, не маючи облікових записів на десятках веб-сайтів. Багато прихильників Інтернету і навіть більшість фахівців з безпеки звертаються до простого використання одних і тих же паролів на різних веб-сайтах, що, як вважають більшість експертів з безпеки, є досить поганою ідеєю.

Альтернативою повторного використання паролів є, звичайно, створення різних паролів для веб-сайтів, які ви використовуєте, та використання двофакторної автентифікації, коли вона доступна. Але, маючи стільки паролів, щоб перемкнути, менеджери паролів стали майже важливим інструментом, і багато хто зараз переповнюють ринок і відчайдушно просять вас довірити їм свій дорогоцінний рядок літер, цифр та символів.

З точки зору безпеки, більшість менеджерів паролів є досить захищеними та дійсно більш безпечними, ніж багато альтернативних методів керування паролями. Стандарти шифрування запобігають жорстокому злому резервних копій паролів вашого менеджера до хмари, в той час як більшість служб менеджера паролів використовують хешовані паролі, щоб хакерам було неможливо отримати будь-яку корисну інформацію, навіть якщо хак не стався.

Все, що сказано, немає чіткого відповіді “так” чи “немає” потреба менеджер паролів. Однак менеджери паролів пропонують порівняльну перевагу безпеки для простого повторного використання одного і того ж пароля для всіх ваших облікових записів, оскільки для того, щоб знищити вас, потрібен лише один злом облікового запису. Менеджери також забезпечують важливий фактор простоти використання, що значно зменшує напругу спроб запам’ятати кілька паролів, особливо якщо ви намагаєтесь використовувати більш безпечні паролі.

НАЙКРАЩА ЗНИЖКА: Економте 42% на 3-річному плані.

Відвідайте RememBear

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map