Огляд липкого пароля Premium

Sticky Password Premium, як і інші менеджери паролів, – це спеціалізована програма, призначена для зберігання всіх ваших паролів в одній централізованій та зашифрованій базі даних.

Знову ж таки, як і велика частина конкуренції, вона пропонує можливість автоматично входити на веб-сайти, зберігати нові дані для входу, коли створюються нові облікові записи, інтеграція браузера та власний генератор паролів.

Але чи корисне це??

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 50% на Sticky Password

Огляд

Sticky Password Premium пропонує безліч функцій, включаючи сильне шифрування (AES-256), один головний пароль і – дуже корисно – можливість синхронізації паролів на декількох пристроях.

Встановіть липкий пароль

Крім того, цей менеджер паролів також пропонує корисні функції, такі як можливість створювати захищені нагадування та закладки веб-сторінок із декількох браузерів (Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Thunderbird) в одному місці.

Він підтримується на багатьох платформах, включаючи Windows, MacOS, iOS та Android. За наявності пристроїв можна використовувати для підтримки програми їх функції біометричної аутентифікації.

Преміум-версію Sticky Password потрібно придбати – перевага, як кажуть деякі, оскільки це може гарантувати кращу підтримку – хоча 50% економія наразі доступна.

Починаємо

Зручно, Sticky Password Premium робить початковий налаштування вітерця за допомогою майстра, який допомагає налаштувати деякі основні налаштування.

У рамках цього процесу налаштування вам буде запропоновано ввійти з наявним обліковим записом Sticky – якщо у вас є такий – або створити новий обліковий запис, ввівши свою електронну адресу та вибравши відповідний складний пароль..

Липкий пароль

Вам також буде запропоновано ввімкнути хмарне синхронізацію разом із шифруванням усіх даних, синхронізованих із хмарними серверами компанії..

Після запуску ви можете перейти прямо або скористатися інтегрованим підручником Sticky Password Premium, який охоплює основні функціональні частини програми.

Особливості

Коли я вибираю менеджер паролів, його головне призначення – це в основному все, що мені цікаво, але деякі люди вкладають багато додаткових функцій, якими користуються деякі компанії..

У цьому відношенні, Stick Password Premium є середнім за рівнем кількості додаткових функцій, які він надає.

Більшість додаткових функціональних можливостей є значною частиною – вона автоматично пропонує зберегти нові облікові дані для входу, автоматичний вхід для існуючих облікових записів або через додаток, або безпосередньо через ваш браузер та різні групи існуючих облікових записів.

Ви також можете призначити браузер за замовчуванням, який буде використовуватись під час відкриття кожного з ваших онлайн-акаунтів, і ви можете вибрати дату закінчення терміну дії призначеного пароля, якщо потрібно.

Інтеграція браузера з липким паролем

Цей менеджер паролів дозволяє зберігати особисті дані, що в основному означає, що він виступає в ролі онлайн-заповнювача форми, вставляючи своє ім’я, електронну пошту, адресу тощо, що може бути зручним збереженням часу..

Синхронізація – це точно зручна функція, що дозволяє синхронізувати паролі на всіх своїх пристроях через Wi-Fi або хмарні сервери компанії. Ця функція дозволяє створювати резервні копії паролів, закладок, захищених нагадувань тощо. Щоб зробити цю процедуру більш безпечною, вам надається можливість використовувати одноразовий PIN-код для перевірки нових пристроїв під час додавання їх до пулу.

Як уже згадувалося раніше, програма дозволяє зберігати захищені нагадування, які можуть містити один із заданих варіантів, таких як реквізити банківського рахунку, або нові, відповідно до бажання вашого серця..

Вбудований менеджер паролів, безумовно, корисний – вкажіть потрібну вам довжину пароля, вони вписують символи, які слід включити або виключити, а потім сісти і переглядати, як програма пропонує щось підходяще. Кінцевий результат оцінюється за допомогою вимірювача міцності пароля – просто пам’ятайте, що не вкладайте в них занадто багато магазину і використовуйте їх лише як керівництво.

Нарешті, у вас є звичайні параметри бази даних – імпорт та експорт. Програма може отримувати дані від інших менеджерів паролів, таких як LastPass і Dashlane, але не завжди таким чином, що робить процес безпроблемним.

Інтерфейс

Sticky Password Premium представлений дійсно приємним інтерфейсом, який настільки ж розумний, як і невмілий.

Це дозволяє швидко та легко отримати доступ до основних функцій, таких як швидкий доступ до веб-сайтів, акаунтів, закладок, ідентифікаційних даних та нагадувань.

Стильний інтерфейс пароля

Кнопка “гамбургер” забезпечує простий доступ до налаштувань конфігурації та можливість імпорту та експорту даних, а також швидкий спосіб заблокувати програму.

Безпека та конфіденційність

Окрім очевидного зберігання паролів у зашифрованій базі даних та вимоги запам’ятати лише основні облікові дані автентифікації, Sticky Password Premium пропонує ще кілька функцій безпеки примітки..

Кілька прикладів включають можливість ігнорувати або довіряти веб-сайтам, створювати резервну копію бази даних паролів, автоматично видаляти скопійовані паролі з буфера обміну через певний час та швидкі та прості способи відкриття, закриття та блокування програми з робочого столу.

Ви також отримаєте можливість автоматично блокувати програму, коли заставка запускається, використовувати віртуальну клавіатуру, яка зірве клавіатуру, якщо вам не пошкодує мати її у вашій системі, і вибрати один із кількох різних типів механізмів аутентифікації, таких як пароль, через Bluetooth-пристрої тощо.

Висновок

Загалом, Sticky Password Premium – дуже хороший менеджер паролів. Використовуючи AES-256, він пропонує захищену базу даних паролів, що, безумовно, є основною метою такої програми.

Додаткові можливості не такі масштабні, як ті, які пропонують деякі змагання, але, тим не менше, чудові.

Інтерфейс зрозумілий і дуже простий для розуміння, що робить це дуже хорошим вибором для початківців користувачів менеджера паролів, а також тих, хто раніше використовував його.

Те, що добре

Окрім очевидного безпечного зберігання паролів, найкращі функції цієї програми – простий у користуванні інтерфейс та інтеграція браузера, що ви не знайдете у всіх менеджерах паролів.

Додатковими функціями, такими як доступ одним натисканням кнопки миші до облікових записів та захищених нагадувань тощо, можна керувати інтуїтивно та з мінімальною кількістю втручання користувачів..

Що не так гаряче

Sticky Password Premium пропонує можливість імпорту даних з інших менеджерів паролів, які ви, можливо, раніше використовували, що, звичайно, є зручною функцією. Однак спосіб його виконання часто не є достатньою для того, щоб сказати, що “робота виконана”, і тому потрібна неабияка прибирання та редагування після події. Це не сильно відрізняється від інших порівняних програм, щоб бути справедливими, але це те, що ви повинні знати.

Ще одне питання, з яким я стикався – нечасто, – це невдача належним чином відкрити веб-акаунт за посиланням у Sticky Password. Незначна проблема та проблема, що стосується лише Safari, я не надто досліджував це, тому не можу сказати, чи це проблема була моїм кінцем (я зараз використовую бета-версію MacOS Sierra) чи вказіть на більшу проблему з паролем сам менеджер.

Отже, в цілому, що я зробив із Sticky Password Premium?

Я був вражений.

Цей менеджер паролів – це приємна, чиста та проста у користуванні програма, яка пропонує хороший та безпечний досвід роботи з користувачем.

Той факт, що він пропонує 50% економію, переконає багатьох, що варто витратити трохи грошей на те, що є чудовим інструментом для безкоштовних альтернатив.

Відвідайте Sticky Password Premium

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me