Огляд Dashlane

Як я вже згадував у своєму недавньому огляді та як керувати паролем KeePass, кожен, хто використовує паролі в Інтернеті, повинен переконатися, що вони використовують інший для кожного відвідуваного ними сайту.

Звичайно, у міру збільшення кількості паролів, які потрібно запам’ятати, збільшується і спокуса повторно використовувати їх або полегшити їх запам’ятовування.

Жоден із цих двох варіантів, звичайно, не чудовий, і саме тут входить менеджер паролів, який дозволяє створювати складні паролі для всіх своїх облікових записів в Інтернеті, пам’ятаючи лише один головний пароль.

Один з варіантів зробити саме це – Dashlane, який випускається у двох різних версіях – той, який є безкоштовним, і той (версія Premium), який не є.

Це безкоштовна версія, яку ми розглянемо тут.

Починаємо

Огляд Dashlane

Той факт, що Dashlane – це платний менеджер паролів, який також пропонує більш легку, безкоштовну версію, дає йому одну одразу помітну перевагу перед альтернативами з відкритим кодом – його інтерфейс. Сказати, що його легше встановити, зрозуміти та використовувати, ніж деякі інші безкоштовні менеджери паролів, було б щось занижене.

Також є ще один бонус, який можна отримати від використання продукту, який набагато стрункіший, ніж у конкурентів – він має набагато ширший діапазон сумісності, як з точки зору операційної системи, з якою він може бути використаний (Windows, OS X, iOS та Android) для інтеграції в браузер (Chrome, Safari, Firefox та Microsoft, які ніхто ніколи не використовує).

Це означає, що майже кожен може підібрати цю програму та використовувати її для збереження паролів на всіх своїх машинах та між браузерами – наскільки це зручно?

Безпека та конфіденційність

Само собою зрозуміло, що ключові речі, які ви хочете знати про Dashlane, – це наскільки це безпечно і чи поважає він вашу конфіденційність.

І відповіді на ці запитання, на жаль, не зовсім те, що ви, можливо, хочете почути.

З точки зору безпеки, я вважаю, що все добре – відсутність програми з відкритим кодом має багато переваг, але це також означає, що неможливо переглянути код, щоб перевірити, чи всі бази охоплені.

Dashlane каже, що використовується сильне шифрування AES-256, використовуючи криптографічний ключ, який він зберігає в оперативній пам’яті, щоб забезпечити простий доступ. Цей ключ генерується з вашого головного пароля за допомогою хеш-функції OpenSSL PKCS5_PBKDF2_HMAC_SHA1, яка потім солиться за допомогою 10 000 ітерацій.

Те, що ваш головний пароль не зберігається на серверах Dashlane, є проблемою, якщо ви його забули, але в іншому випадку це дуже безпечна практика, оскільки це означає, що він ніколи не може стати жертвою порушення в кінці компанії.

Спілкування між додатком та серверами компанії відбувається через HTTPS, що, знову ж таки, є хорошим знаком.

У процесі роботи Dashlane дуже добре збирає паролі, автоматично входить у вас на збережені сайти та заповнює веб-форми, хоча, з останнього, мій досвід навчив мене, що завжди здається, що принаймні одне поле, з яким воно буде боротися, часто для причини, які не є очевидними.

Можливість додавати екстрений контакт, який може отримати доступ до ваших паролів, може бути корисним, якщо ви станете недієздатним (або ще гірше), але вам, звичайно, потрібно буде забезпечити надання цього привілею тому, кому ви повністю довіряєте..

Те, що Dashlane надсилає повідомлення електронною поштою, коли новий пристрій намагається з’єднатися з вашим обліковим записом, також є хорошою функцією.

Але є одна проблема, яка полягає в політиці конфіденційності компанії.

У тексті образи йдеться:

“Ми збираємо технічні дані та дані щодо використання, щоб проаналізувати ефективність нашого продукту для вас та покращити якість Dashlane. Ці дані (анонімно) повністю анонімізовані, за винятком статі, року народження та поштового індексу, і НЕ БУДУТЬ ЯКЩО-небудь пов’язаним з вашими особистими особистими даними – навіть не електронною адресою, яку ви зареєстрували у нас. “

На перший погляд ви можете не думати, що це велика справа – збір даних анонімний – але подивіться ще раз: компанія збирає вашу стать, рік народження та поштовий індекс. Маючи навіть обмежену кількість інформації, визначити свою особу не особливо важко для тих, хто має у своєму розпорядженні час – або обчислювальні можливості.

Набагато краще, я б подумав, щоб зробити такий збір даних варіантом, з якого користувачі продукту можуть увімкнути або вимкнути його.

Висновок

В цілому Dashlane – це якісний менеджер паролів.

Це простий в установці і навіть простіше у використанні. Ця програма, безумовно, хороший вибір для тих, хто може злякатися від очевидної складності альтернатив з відкритим кодом.

Однак у нього є кілька негативних моментів, особливо з точки зору звичок збирання даних.

Те, що добре

  • Чудовий, простий у користуванні інтерфейс
  • Має всі функції, які ви могли б побачити в диспетчері паролів, і панель безпеки особливо корисна
  • Використовує сильне шифрування
  • Можна встановлювати та використовувати в різних операційних системах та браузерах
  • Інтернет-розділ довідки із зображенням, справді корисний
  • Можливість додавати екстрений контакт може бути дуже корисною функцією для деяких людей
  • Незбереження головного пароля добре з точки зору безпеки

Що не так гаряче

  • Деякі розділи політики конфіденційності змушують мене в першу чергу задавати питання, які не мали б потребувати
  • Підтримка електронної пошти, хоча і хороша, не особливо швидка

В цілому, Dashlane – це хороший менеджер якості паролів. Насправді це був перший, який я коли-небудь використовував, і я дотримувався цього протягом декількох років, поки я навмисне не вирішив перевірити конкуренцію заради неї.

Його простота використання дійсно сподобається дуже широкій аудиторії, і я не можу придумати будь-який рівень можливостей, який би намагався встановити та потім використовувати його.

Чи варто вам дотримуватися безкоштовної версії, яку переглянуто тут, або платити за платну версію за $ 39,99 на рік – складний питання, на який слід відповісти..

Передача готівки не купує у вас більше функцій, але дозволяє використовувати один і той же рахунок на більш ніж одному пристрої. Якщо ви один користувач настільних комп’ютерів, безкоштовна версія, ймовірно, зробить це. Якщо ви справжній технолог, як я, із машинами по всьому будинку, не кажучи вже про декілька мобільних пристроїв, можливо, вам доведеться відкрити свій гаманець, щоб повною мірою скористатися функціями Dashlane.

Відвідайте Дашлан

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me