Як налаштувати та використовувати Dashlane Manager Manager

Ви читали наш огляд менеджера паролів Dashlane?

Хочете дізнатися більше про те, як працює програма та як її легко встановити?

Якщо так, це, як вказувати, пояснить усе, що вам потрібно знати.

Початок роботи з Dashlane простий; Ви починаєте свою поїздку на офіційному веб-сайті, де потім потрібно натиснути на кнопку (її виразно, ви не можете пропустити її), яка говорить: “Добери Dashlane – це безкоштовно”

Потім запустіть майстра встановлення, щоб розпочати роботу.

Запустити інсталятор

Посидьте певний час, коли завантажуються потрібні файли.

Сидіти тісно

А потім створити новий рахунок.

Створити-рахунок

У рамках цього процесу вам потрібно буде ввести свою електронну адресу та вибрати головний пароль.

Dashlane диктує кілька термінів, щоб забезпечити належний захист вашого пароля, і слід зазначити, що цей основний обліковий запис для входу не зберігається ніде – якщо ви його забудете, ви втратите доступ до всіх своїх інших паролів.

Майстер-пароль

Далі вам буде запропоновано інтегрувати Dashlane у свій веб-переглядач.

Програма виявить ваш браузер за замовчуванням (Chrome у моєму випадку) та продовжить відповідний процес.

Інтеграція з браузером

Вас запитають, чи бажаєте ви додати відповідне розширення.

Скажіть “так”, натиснувши “Додати розширення”.

Add-Dashlane

А тепер ви зробили, і саме час почати використовувати новий менеджер паролів.

Використання Dashlane

Після завершення налаштування основна програма запуститься на екран пароля.

Ви можете тут же побачити кілька збережених сайтів / паролів, якщо раніше ви дозволили веб-переглядачу зберігати їх від вашого імені.

З цього моменту ви можете або зберегти додаткові паролі вручну, або імпортувати їх з кількох різних типів файлів, включаючи власні файли CSV або від інших менеджерів паролів.

Після того, як ви заповнили ваші паролі будь-яким способом, який ви вибрали, ви отримаєте простий спосіб отримати доступ до них та керувати ними з боку основного клієнта..

Натиснувши на будь-яку з них, ви побачите накладку з двома параметрами – клацніть ліворуч, щоб направити (і автоматично увійти) на відповідний сайт. Клацніть праворуч, щоб отримати можливість редагувати ваш пароль, скопіювати його (або ваше ім’я користувача) або видалити серед інших варіантів.

Паролі

Окрім збереження паролів, клієнт також може захищати нотатки, реквізити платіжної картки та особисту інформацію типу, що зазвичай вимагається на всіх тих веб-сайтах, на які ви підписуєтесь. Ви також можете натиснути на вкладку “Ідентифікатори”, щоб зберігати інформацію, знайдену на вашій посвідченні особи, посвідченні водія або паспорті.

Після того, як ви заповнили Dashlane усіма потрібними паролями та іншими деталями, ви можете скористатися дуже цікавою функцією, яку він називає на панелі безпеки, системою балів, яка надає детальний аналіз усіх ваших даних для входу..

Він підкаже, чи вибрані вами паролі слабкі, копії тих, які ви вже використовуєте, залишаються незмінними протягом тривалого періоду часу, або навіть, чи використовуються вони на веб-сайті, який, як відомо, був порушений..

Якщо якісь проблеми помічені, ви можете замінити порушені паролі туди, а потім.

Оцінка безпеки

Як ми закінчимось цим, як керуватися, я сподіваюся, що наразі без відповіді є лише одне питання, а саме, чи правильний для вас цей менеджер паролів.

Щоб дізнатися це, перегляньте наш огляд Dashlane зараз.

Якщо ви хочете дізнатись ще про Dashlane, будь ласка, запитайте нас у розділі коментарів нижче.

Можливо, вам також сподобаються менеджери паролівКак використовувати менеджер паролів KeePassПерекладачі паролівПочаток роботи з 1Password

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me