Wolfpack Kodi Addon, ось що це таке і для чого слід використовувати ці альтернативи

Вас цікавить додаток Wolfpack Kodi? Ця стаття стосуватиметься не лише того, що є адоном Wolfpack, а й того, як він працює, та його функціональності. Ми розглянемо деякі проблеми з Wolfpack та запропонуємо альтернативи, які, на нашу думку, зроблять кращу роботу.

Волдпак Коді аддон

Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення, яке дозволяє створити власну систему домашнього кінотеатру. Це дуже портативний і може бути встановлений на широкому спектрі платформ, включаючи iPhone, Amazon Firestick і Fire TV.

У цій статті буде вивчено функції та параметри налаштування, які пропонує доповнення Wolfpack, а також його бібліотеку вмісту. Ми також висвітлимо деякі проблеми конфіденційності, якими поділяються усі офіційні та сторонні кодони.

Kodi законно використовувати, оскільки він не включає власний вміст. Втім, є доповнення, які надають доступ до вмісту, захищеного авторським правом, і не всі вони мають дозвіл власника авторських прав. З цієї причини ми радимо нашим читачам бути чіткішими щодо встановлених ними адонів і, коли це можливо, шукати офіційні джерела.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

На жаль, багато користувачів Kodi встановлюють програмне забезпечення віртуальної приватної мережі (VPN) для приховування неліцензованого потоку від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Незважаючи на це, VPN мають багато що запропонувати навіть людям, які передають лише з офіційних джерел.

VPN працюють за допомогою шифрування мережевого трафіку користувача. Це допомагає запобігти атакам “людина-в-середині” і зупиняє ваш провайдер від продажу ваших даних третім сторонам або припинення з’єднання на основі історії перегляду..

Отримання анонімності в Інтернеті передбачає незначні перешкоди. Кожен VPN матиме деякий вплив на швидкість перегляду, але деякі мають більший вплив, ніж інші, і можуть сповільнити ваше сканування до сканування. Крім того, деякі постачальники VPN ведуть докладний журнал вашої діяльності і, таким чином, взагалі не забезпечують особливого захисту.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це VPN, який не зберігає журналів трафіку, і його можна встановити майже на кожному популярному пристрої, включаючи Amazon Firestick. Ще краще, що IPVanish має мінімальний вплив на швидкість перегляду та забезпечує стабільне з’єднання з серверами більш ніж у 50 країнах.

УВАГА ЧИТАТИ: економте 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Що таке аддон Вольдпака Коді?

Меню доповнення Wolfpack Kodi

Аддон Wolfpack Kodi будує свою медіатеку, викреслюючи посилання з кількох неофіційних джерел і збираючи їх в одному місці. Це ще один сторонній додаток “все в одному”, схожий на Вихід або Заповіт. Однак у Wolfpack є кілька кричущих проблем, які роблять його не тільки поганою заміною кабельного пакету, але і поганим загальним доповненням.

Вовкпак дуже погано організований. Наприклад, відкривши папку фільмів, користувачі повинні вибрати постачальника, потім підкатегорію і, нарешті, вибрати фільм, який вони хотіли б переглянути. Оскільки папки часто погано позначені, фактично майже варто повністю ігнорувати структуру папок і використовувати лише функцію пошуку.

Це приводить нас до найбільшої проблеми аддона Волкпака: його медіа. Кожен заголовок займає до 30 секунд, щоб знайти посилання. Вони, в свою чергу, потребують декількох секунд для завантаження, якщо вони взагалі завантажуються. Ми перевірили десять найменувань навмання і виявили, що лише двоє повернули робоче відео. Це не проблема з однією конкретною категорією. Це впливає на все, від фільмів на замовлення до потокових трансляцій. Насправді єдиними послідовно працюючими потоками є публічно доступні на YouTube. Тут виникає питання: навіщо взагалі турбуватися про встановлення Wolfpack?

Найкраща альтернатива Wolfpack: Snagfilms

Незважаючи на те, що Wolfpack не використовує офіційні джерела, є багато доповнень. Ці доповнення пропонують бібліотеки вмісту однакового розміру, і багато з них є абсолютно безкоштовними у використанні. Однак серед цих альтернатив один аддон стоїть над рештою.

Snagfilms

SnagFilms Коді аддон

Додаток Snagfilms Kodi містить понад 5000 безкоштовних для перегляду фільмів та телепередач. Медіатека Snagfilms згрупована за категоріями, і переважна більшість із них доступна у роздільній здатності 720p.

Хоча більшість наявного вмісту є відносно мало відомим, Snagfilms має розділ, присвячений тим, хто виграв нагороди, а також включає культові класичні фільми, такі як Істота з Чорної Лагуни. Також Snagfilms має одну з найкращих документальних колекцій будь-якого популярного офіційного додатку.

Snagfilms Kodi addon menu

Цей додаток не може бути налаштовано жодним чином, і немає способу пошуку певного заголовка. Це справді випадок “те, що ти бачиш, те, що отримуєш”. Веб-версія Snagfilms покладається на рекламу, щоб отримати прибуток, але вони відсутні в додатку Kodi. Враховуючи це, відсутність підтримки 1080p здається меншою проблемою.

Однією з найкращих речей щодо цього додатка є те, як швидко завантажуються заголовки. Зазвичай потрібно зачекати декілька секунд до початку відео. Крім того, на відміну від багатьох інших сторонніх конкурентів, ми ще не знайшли посилання, яке не працює.

Snagfilms можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Додаткові альтернативи Wolfpack

Хочете розширити кількість доступного вмісту? Наступні адони також є фантастичною альтернативою адону Вольдпака.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

Усі знають про YouTube, але він має більше розважальної цінності, ніж багато хто розуміє. Наприклад, більшість посилань на музику та фільми Wolfpack надходять безпосередньо з YouTube. Коли ви вважаєте, що YouTube пропонує все більшу бібліотеку вмісту, на яку потрібно переглядати тисячі років, стає зрозуміло, що це більше, ніж просто платформа для обміну відео з котами.

Додаток Kodi YouTube підтримує більшість функціональних можливостей версії браузера, але також полегшує його перегляд за допомогою пульта дистанційного керування. Користувачі все ще можуть оцінювати відео, шукати вміст та переглядати створені списки відтворення, а також із новим акцентом на трансляцію відео в прямому ефірі, YouTube майже зростав досить потужним, щоб повністю замінити кабельне телебачення.

Додаток YouTube можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

iPlayer WWW

BBC iPlayer Kodi addon

Незважаючи на всі свої сильні сторони, YouTube зараз не пропонує телевізійні шоу. Одним із додатків, який, однак, є iPlayer WWW.

iPlayer WWW – офіційний додаток для потокової платформи iPlayer BBC. Він забезпечує доступ до сотень нещодавно випущених телешоу, а також до десятків прямих телевізійних каналів BBC. Важливо зазначити, що на відміну від будь-якої іншої потокової платформи, для перегляду вмісту за запитом за допомогою iPlayer потрібна ліцензія на телевізор.

Також область BBC блокує свій вміст. Це означає, що глядачам, розташованим за межами Великобританії, доведеться підключити свою VPN до британського сервера, перш ніж вони зможуть переглядати що-небудь.

Додаток iPlayer WWW можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Вістер

Як встановити додаток Viewster Kodi

Аддон Viewster пропонує великий вибір фільмів, телевізійних шоу та аніме. Особливо цікаво те, що, хоча Crunchyroll надає обмежений безкоштовний доступ, користувачі Viewster можуть переглядати повні сезони нещодавно випущених шоу, наприклад Haikyuu!! без виплати ні цента.

Однак є компроміс. Viewster надає вміст лише у 540p, що лише трохи вище, ніж стандартна роздільна здатність. Зауваживши, у нього дуже добре організована бібліотека контенту, і категорії поділяються на фільми та телешоу для зручного перегляду.

Viewster не вимагає від своїх користувачів реєстрації та не блокує її вміст. Це робить його одним з найпростіших аддонів для встановлення та використання. Завдяки простоті використання та збору відомих назв, це чудова альтернатива Wolfpack.

Аддон Viewster можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

PlayOn Browser

Playon Kodi addon

Браузер PlayOn – це доповнення, яке дозволяє користувачам підключати облікові записи з декількох популярних потокових платформ. Потім вміст цих облікових записів накопичується в одному місці для легшого доступу. Однією з найбільших переваг браузера PlayOn є те, що він підтримує інтеграцію Netflix, Hulu та Amazon Prime Video, жоден з яких не має офіційного додатка Kodi.

Цей додаток потребує використання облікового запису PlayOn. Безкоштовне членство доступне, але вони дозволяють користувачам передавати лише з обмеженої кількості заданих джерел. За $ 2,50 на місяць користувачі можуть підключати облікові записи для більш популярних потокових платформ, а також отримувати доступ до функцій DVR.

Браузер PlayOn можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Попередження про справу: Спробуйте PlayOn безкоштовно тут.

Розширення використання Kodi

Офіційне сховище Kodi містить численні доповнення, які не лише забезпечують відео більш високої якості, ніж Wolfpack, але й пропонують більшу кількість контенту. Незалежно від того, чи шукаєте ви фільми, спорт чи телебачення в прямому ефірі, є кращі, повністю законні доповнення.

Kodi не обмежується настільним комп’ютером. У нас є путівники по його використанню на всьому, від Roku до LibreELEC, до простої USB-флешки. Ще краще, оскільки Kodi працює аналогічно на всіх платформах, виправити будь-які проблеми, які можуть виникнути, порівняно легко. Переносність та простота використання Kodi робить його одним із найбільш універсальних пакетів медіацентрів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me