Встановлення Kodi Bob Unleashed Addon: Це безпечно? Які альтернативи?

Думаєте про встановлення додатка Kodi Bob Unleashed? Ми розберемо, що таке аддон Боб Unleashed, якщо вам потрібно скористатися ним, а також погляньте на кілька чудових альтернатив.

bob unleashed bob необмежений bob kodi надбудова

Kodi відомий тим, що популярний медіаплеєр з відкритим кодом, встановлений багатьма, служить заміною кабелю і є головним джерелом розваг. Застосовується на великій кількості пристроїв, таких як Amazon Fire TV, Roku, iPhone, Mac, Windows та інших пристроях, Kodi використовується як центр розваг для всіляких медіа. Kodi має різні функції та інтерфейс, призначений для підтримки трансляції музики, фільмів та телешоу. Звичайно, потужність Kodi отримується від встановлених користувачем додатків, які надають різні форми вмісту відповідно до вподобань користувача..

Хоча багато доповнень можна вибрати за допомогою офіційного сховища Kodi, деякі користувачі вибирають сторонні додатки. Одним з особливо популярних сторонніх додатків є Боб, який передає останні фільми та телевізійні шоу для користувачів. На жаль, більшість вмісту, який Боб передає, несанкціоновано. У Bob немає жодного вмісту, але він посилається безпосередньо на неофіційні потоки.

У цьому посібнику ми ознайомимо вас з тим, що таке Bob, і пояснимо більш докладно, як працює надбудова Bob та деякі проблеми, які слід пам’ятати, включаючи огляд проблем конфіденційності, пов’язаних з Бобом та іншими додатками Kodi.. 

Закон про передачу неофіційного вмісту змінюється залежно від місця проживання, що робить трансляцію несанкціонованого вмісту величезним ризиком. Зважаючи на це, важливо зрозуміти ризики, пов’язані з використанням додатків Kodi, таких як Bob, розуміючи, як вони працюють.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Часто сторонні додатки не ретельно перевіряються так само, як офіційні додатки. Тому використання сторонніх додатків, як правило, підвищує ризик і збільшує шанси нарватися на зламані версії. Додатки, встановлені через сховище, можна навіть оновити без вашого відома.

Тим не менш, офіційні додатки також стикаються з ризиком викрадення. Тому жоден користувач не є абсолютно безпечним, навіть якщо він дотримується офіційного сховища. Щоб залишатися в безпеці від цих загроз, найкраще завантажити та встановити VPN або віртуальну приватну мережу, яка допоможе захистити вашу особистість, зберегти ваші дані та активність анонімними, обійти блокування вмісту на основі вашого географічного місця та запобігти значному кількість ризиків, пов’язаних з обома типами додатків Kodi.

Незалежно від того, використовуєте ви законні додатки Kodi чи ні, постачальники послуг Інтернету часто намагаються зменшити швидкість онлайн-трансляції відео. Отримання VPN допоможе запобігти вашому Інтернет-провайдеру відстежувати вхідні та вихідні дані, а також усуває загрозу припинення швидкості відео в Інтернеті, у тому числі для законної потокової діяльності.

Одна з віртуальних приватних мереж, яку ми рекомендуємо, – це IPVanish, який є одним з найпопулярніших VPN серед користувачів Kodi. IPVanish зберігає активність користувачів невизначним, легко запобігає провайдеру бачити те, що ви передаєте, і допомагає запобігти атакам “людиною в середині” та іншим викраданням і шпигунством в Інтернеті. Хоча всі VPN сповільнюють ваше інтернет-з’єднання, IPVanish є одним з найшвидших, тому він не зіпсує вам перегляд, адже він навіть може допомогти вирішити деякі загальні проблеми буферування Kodi..

УВАГА ЧИТАТИ: Економте до 60% на планах IPVanish.

Отримання VPN допоможе захистити вас під час використання додатків Kodi (як офіційних, так і інших). Це також забезпечить приватність усіх ваших заходів Kodi. Якщо ваша конфіденційність підтримується через VPN, ваша потокова діяльність Kodi не транслюватиметься та не буде видимою для будь-яких осіб, які можуть захотіти викрасти ваші дані. IPVanish є або найкращою рекомендацією, проте існує безліч хороших VPN для Kodi.

Що є додатком Bob Unleashed Kodi?

bob unleashed bob необмежений bob kodi надбудова

Боб – одне з найпопулярніших сторонніх додатків, вибране користувачами для трансляції останніх телепередач, фільмів та контенту в прямому ефірі. Нещодавно команда розробників NoobsandNerds випустила оновлену версію Боба, відому як Боб Unleashed. Незалежно від того, якою версією цього додатка ви користуєтеся, Боб функціонує, отримуючи свої матеріали з різних сайтів потокового передавання. Потім додаток пропонує користувачам категорії вмісту, що дозволяє користувачеві вибрати, яку категорію вони цікавлять. Звідти користувачі можуть вибрати посилання для потокового перегляду, щоб переглянути вміст, який вони хочуть переглядати..

Доступний у сторонньому сховищі під назвою “noobsandnerds”, Боб виступає як загальний постачальник для своїх підкатегорій, що називаються списками відтворення, які містять фактичний вміст, який ви можете передавати. Значна частина вмісту, доступного на Бобі, походить з піратських потокових сайтів. Оскільки Боб виступає центром для списків відтворення, які надають вміст, кожен плейлист відповідає за складання списку вмісту для передачі, який часто надходить із несанкціонованих джерел.

Ваші шанси на трансляцію піратського вмісту високі, навіть якщо ви цього не намагаєтесь зробити. На Бобі майже немає легальних джерел потокового вмісту. Через те, що Боб дозволяє кожному плейлисту надсилати вміст з піратських сайтів, ми не вважаємо, що користувачам Kodi безпечно встановлювати або використовувати Bob.

Натомість ми радимо перевірити наші альтернативи Бобу нижче для тих, хто шукає безпечніші способи перегляду потоків теле- і кінофільму.

Найкращі альтернативи допоміжних програм Bob Kodi

Ми радимо не вдаватися до Боба і рекомендуємо вибрати одну з цих чудових юридичних альтернатив.

USTVNow

kodi_ustvnow_install bob kodi надбудова

Додаток USTVNow – це законний додаток, знайдений в Офіційному сховищі Kodi, який надає своїм користувачам пряму трансляцію та вміст за запитом. Спочатку створений для військовослужбовців США та американців, які проживають за кордоном, цей додаток дозволяє кожному зареєструватися на його службу та додатково не потребує підтвердження вашого місцезнаходження.

За допомогою цього додатку ви можете безкоштовно отримати доступ до кількох звичайних каналів OTA (наприклад, NBC, CBS та FOX). За 19 доларів на місяць ви можете отримати понад 25 каналів, включений варіант DVR. USTVNow навіть дозволяє орендувати фільми, що робить його гарною альтернативою для потокового трансляції на відміну від Боба.

Ознайомтеся з нашим посібником із встановлення USTVNow тут. 

BBC iPlayer

iplayer bob kodi надбудова

Завдяки BBC iPlayer користувачі можуть вибирати широкий вибір телевізійних програм та фільмів і навіть слухати радіоконтент. Це доповнення є законним і доступне для встановлення через офіційний сховище додатків Kodi. Одна з найприємніших речей про BBC iPlayer від Kodi – це те, що вам завжди нададуть найкращу якість передачі, що робить його чудовою альтернативою Бобу. Цей додаток доступний лише у Великобританії та вимагає дійсної телевізійної ліцензії. Якщо ви є подорожуючим жителем Великобританії або проживаєте за кордоном, але у вас є ліцензія на телебачення, ви все одно можете отримати доступ до iPlayer BBC просто за допомогою VPN та підключення до сервера у Великобританії..

Перегляньте наш посібник із iPlayer BBC тут.

FilmOn.TV

Додаток filmon bob kodi

FilmOn.TV – це відома потокова добавка, яка юридично надає користувачам живий потоковий контент. Доступний в Офіційному сховищі Kodi, надбудова розбита на різні категорії (характерні для певної країни), такі як канадське телебачення в прямому ефірі, Великобританія, французька, італійська, російська, індійська, угорська, латиноамериканська та інші країни. Є також окремі розділи для спорту, документальних фільмів, фільмів, музики, покупок тощо, що робить його чудовою альтернативою Бобу.

У телевізійному розділі Великобританії в прямому ефірі є понад 40 прямих каналів для перегляду. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати надбудову, але якщо ви хочете, щоб додаток включав додаткові канали преміум-класу, вам доведеться створити обліковий запис з платними рахунками. Зверніть увагу, що безкоштовні канали протестовані лише з США, тому для доступу до безкоштовних каналів користувачам Великобританії може знадобитися використовувати VPN..

Огляд доповнень та конфіденційність додатка Bob Kodi

Через його надзвичайну популярність важливо зрозуміти, як працює надбудова Bob і знати, які ризики пов’язані з цим. Боб – це доповнення для перегляду фільмів, телевізорів та прямих трансляцій, яке забезпечує більшу частину вмісту за допомогою піратських потоків.

Коли ви використовуєте Боба, ви ризикуєте передавати піратський вміст, можливо, без вашого відома. Є мало законних телепередач та фільмів, які можна знайти на Боба. У кожному із списків відтворення Боба є численні заголовки. Більшість з них є піратськими, а в деяких країнах навіть незаконними.

З Боб, маючи можливість вибору з декількох списків відтворення, можна обмежити пошук лише легальними назвами, які можна передавати в потоковому режимі. Однак у цьому відношенні кількість назв, які ви зможете законно передати, обмежена через те, що більшість вмісту, наданого Боб, є поточним або новим, і, швидше за все, жоден не має права на потокове передавання..

Майте на увазі, що наші побоювання щодо використання Боба виходять за рамки захисту особистості під час трансляції піратських фільмів або телепередач. Bob, як і будь-який інший додаток Kodi, постачається через третіх сторін, які можуть отримати доступ до вашої потокової активності і, що ще гірше, вашого жорсткого диска. Додатки Kodi зазвичай завантажуються з незахищених HTTP-серверів, і, на жаль, більшість контенту на Бобі також не захищені.

Деякі сторонні додатки в минулому навіть були викрадені власними творцями, щоб їх використовувати як зловмисне програмне забезпечення. Доповнення Bob Kodi також може бути викрадено або його творцями, або сторонніми сторонами, особливо якщо ви знайдете його в іншому місці завантаження, крім сховища noobsandnerds. Вони можуть просто завантажити змінену версію надбудови на нове місце, продати додаток для користувачів Kodi, а потім використовувати цю версію додатка, щоб шпигувати за діяльністю користувача. Ці викрадення посередників траплялися з надбудовами Kodi в минулому, тому ми рекомендуємо використовувати VPN та звернутися до офіційних альтернативних додатків замість сторонніх додатків, таких як Bob.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me