Встановлення додатка Pro Sport Kodi? Це безпечно? Чи є кращі альтернативи?

Pro Sport Kodi addon

Шукаєте інформацію про додаток Pro Sport Kodi? У цьому творі ми пояснимо, що таке додаток Pro Sport, як він працює і чи варто вашому часу.

Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом, що робить створення власної системи домашнього кінотеатру дуже простою. Він безкоштовний і може бути встановлений на широкому спектрі популярних пристроїв, включаючи ПК з ОС Windows, Mac та Linux, Android, iPhone, Roku, Nvidia Shield, Raspberry Pi, флеш-накопичувач USB, Amazon Fire TV і Firestick.

У цій статті ми розглянемо сторонне доповнення під назвою Pro Sport. Він збирає посилання на живі спортивні змагання в одному місці для полегшення доступу. Ми будемо вивчати функціональність цього додатка та вирішувати деякі проблеми конфіденційності, якими поділяються всі офіційні та сторонні додатки Kodi..

Хоча Kodi є повністю законним, деякі сторонні додатки надають необмежений доступ до ліцензованого контенту. Ми закликаємо користувачів Kodi шукати офіційні джерела, де це можливо, і досліджувати потокові закони своєї країни, перш ніж намагатися використовувати Kodi для цієї мети.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Найкращі доповнення Kodi Sports

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж звертатися до будь-якого додатка, потоку чи сховища Kodi.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі користувачі Kodi використовують віртуальні приватні мережі (VPN), щоб приховати нелегітимну трансляцію від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак, існує багато способів, коли хтось може отримати вигоду від використання VPN, навіть якщо вони передаються лише з офіційних джерел.

VPN шифрує ваш мережевий трафік, роблячи його марним для сторонніх спостерігачів. Це не тільки зупиняє ваш Інтернет-провайдер від затримки вашого зв’язку, але також може запобігати більшості атак “Людина в середині”, тим самим підвищуючи безпеку вашої системи.

Усі VPN спричиняють деяку втрату швидкості у вашому з’єднанні, хоча деякі мають лише мінімальний вплив. Оскільки потокове відео вимагає швидкого, стабільного з’єднання, вибір правильної VPN дуже важливий. Також деякі постачальники VPN ведуть журнали вашої історії трафіку. Це може бути прив’язане до вас і видаляє всю анонімність, отриману за допомогою VPN.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Він пропонує стабільне з’єднання з серверами в десятках країн і не зберігає журналів вашого інтернет-трафіку. Це також одне з найбільш портативних VPN, із спеціалізованими програмами для Android, iOS та Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: економте 60% на щорічному плані IPVanish тут. IPVanish має семиденну гарантію повернення грошей і її можна спробувати без ризику.

Що таке добавка Kodi Pro Sport?

Меню додатка Pro Sport Kodi

Продовження Pro Sport додає посилання на живі змагання з баскетболу, хокею, футболу та бейсболу. Він викреслює посилання на ці ігри з Reddit і збирає їх в одному місці для легшого доступу. Однак, оскільки ці посилання часто знімаються в середині гри, немає гарантії, що Pro Sport буде надійним джерелом.

Найбільша проблема цього аддона полягає в тому, що жодна його посилання не є з офіційних джерел. Це означає, що, переглядаючи ігри через Pro Sport, ви не будете підтримувати спортсменів чи телерадіокомпаній. Це може підвищити ціни на передплату для законних глядачів і зменшити ймовірність того, що таке покриття буде доступне в майбутньому.

Pro Sport має дуже базовий вибір налаштувань. Вони дозволяють увійти в Reddit та змінити спосіб відображення списків. Ви також можете шукати або посилатись у додаткових підреєстраціях, але це не дає нічого законним глядачам.

Цікаво, що лише три з чотирьох видів спорту в архіві, причому бейсбол помітно відсутній. Зрозуміло, що цей аддон орієнтований насамперед на людей, які не шукають офіційних джерел, що шкода, оскільки законні спортивні адони часто охоплюють лише один вид спорту. Якби Pro Sport використовував офіційні джерела, це могло б стати спортивно-орієнтованою альтернативою додатку PlayOn.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або використовувати додаток Pro Sports.

Альтернативи додатку Pro Sport

Хоча Pro Sport не обслуговує користувачів Kodi, які шукають офіційні джерела, існує багато альтернатив. Нижче ви знайдете кілька відмінних спортивних доповнень, які можна використовувати для підтримки команд та мереж, які роблять цей вміст можливим.

Sportsnet Now

Офіційний Sportsnet Now Kodi addon

Sportsnet Now – канадська послуга потокового передачі спорту. Він коштує $ 24,99 на місяць, але входить у комплект кабельних пакетів. Вміст Sportsnet Now можна переглядати безпосередньо в Коді за допомогою офіційного додатка Sportsnet Now.

Цей аддоновий регіон блокує свій вміст, тому для перегляду вам потрібно буде підключитися до канадського сервера. Також деякі ігри мають додаткові обмеження. Для їх перегляду вам знадобиться сервер у районі, з якого знаходиться одна з команд. Наприклад, для перегляду Topleo Maple Leafs грає, вам знадобиться сервер у Торонто чи околицях.

Додаток Sportsnet Now доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

MLB.TV

MLB на Kodi MLB.tv

Додаток MLB.TV Kodi дозволяє вам переглядати основні моменти та резюме головних ігор цієї бейсбольної ліги цього сезону. Користувачі, які мають передплату, також можуть переглядати всі ігри та їх стислі версії.

Потоки MLB.TV доступні у високій чіткості, а аддон досить добре організований. Ви можете переглядати їх одночасно або шукати ігри в певну дату, хоча немає можливості шукати певну команду.

Додаток MLB.TV доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Пропуск Ліги НБА

Ліга НБА Пас Коді аддон

Аддон Ліги НБА додає повністю ліцензований баскетбол в прямому ефірі на Коді. Існує невеликий вибір безкоштовного для перегляду вмісту, але для більшості вам знадобиться підписка на NBA League Pass. Доступно кілька планів підписки, і є менш дорогим для людей, зацікавлених лише в одній конкретній команді.

Цей аддон структурований досить добре, з простою компонуванням меню. Ви навіть можете вибрати свою улюблену команду з баскетболу в меню налаштувань, а їхні ігри відображатимуться в окремій папці, доступній на головній сторінці.

Додаток на Лігу НБА доступний в офіційному сховищі аддонів Коді.

NBC Sports Live Extra

NBC Sports Live Extra Kodi addon

NBC Sports Live Extra – це офіційний додаток, який надає вам доступ до широкого спектру видів спорту, включаючи деякі з менш поширених трансляцій, таких як NASCAR та їзда на велосипеді. Для перегляду повних матчів потрібна підписка на NBC Sports Gold, але основні моменти можна переглянути безкоштовно.

NBC доступний лише в США, тому для перегляду вам доведеться підключитися до одного з американських серверів VPN. Ви можете показувати лише вміст, який безкоштовно переглядати, і навіть вибирати, які види спорту відображатимуться, що робить його одним із найбільш настроюваних спортивних доповнень.

NBC Sports Live Extra addon доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

NFL Game Pass

Гра NFL Pass Pass Коді аддон

Якщо ви зацікавлені у футболі, то доповнення NFL Game Pass – це чудовий вибір. Він пропонує кілька різних пакетів підписки і навіть постачається безкоштовною семиденною пробною версією, щоб ви могли побачити, чи сподобалось вам це перед тим, як здійснити.

Цей додаток дозволяє переглядати ігри в повну довжину з матчів цього сезону в НФЛ високої чіткості. На жаль, потрібен логін, перш ніж ви зможете ввести аддон, і немає вільного вмісту.

Додаток NFL Game Pass доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

NHL TV

NHL TV Kodi addon

NHL.TV Kodi addon дуже схожий на MLB.TV, але з хокейним покриттям замість бейсболу. Він був створений тим самим розробником і розділяє ті ж параметри організаційної структури меню.

Як і у випадку з MLB-аддоном, NHL TV надає обмежений вибір безкоштовного контенту, але приходить в свою власну з членством у NHL TV. Це коштує $ 19,99 на місяць і відкриває можливість перегляду матчів у повному обсязі.

Додаток NHL TV доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Огляд та проблеми конфіденційності

Хоча додаток Pro Sport здається привабливим на перший погляд, він не використовує офіційні джерела і не може гарантувати, що посилання, які він викреслює, залишатимуться в Інтернеті. На відміну від цього, офіційні додатки, про які ми розповідали вище, надають надійні, якісні потоки, часто безкоштовно.

Крім того, оскільки Pro Sport є стороннім адоном, навряд чи він буде пройшов тестування настільки ретельно під час розробки, як офіційний додаток. Це означає, що, ймовірно, є більше невловимих уразливостей, які зловмисник може використати для отримання доступу до вашої системи та приватної інформації.

Що стосується спорту, то існує стільки законних варіантів, що не має сенсу використовувати сторонні доповнення. Вони мають більший ризик, забезпечують менш надійні трансляції та не надають ніякої підтримки спортсменам чи телекомпаніям, які роблять це можливим покриттям.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me