Vimeo Kodi addon: Як його встановити і дивитися Vimeo на Kodi

Вімео Коді аддон

Якщо ви любите дивитися документальні фільми, анімацію, музичні відео та інші високоякісні відео, Vimeo – це чудове місце для їх пошуку. Але як ви можете дивитися вміст Vimeo на Kodi?

У цій статті буде пояснено, як дивитися Vimeo на Kodi за допомогою додатка Vimeo Kodi. Він також запропонує додаткові додатки Kodi, які пропонують схожий вміст на Vimeo.

Що таке Коді?

Kodi – це програмне забезпечення для медіаплеєра від фонду Kodi. Його можна встановити на Apple TV, Amazon Fire TV, Nvidia Shield, мобільні пристрої Android або iOS, а також на комп’ютерах Windows, Mac або Linux. Він дозволяє користувачам відтворювати відео чи музику, що зберігаються на пристрої або передаються з будь-якого місця в Інтернеті.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Дивись також: Найкращі 112 кодіадонів

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Щоразу, коли ви передаєте відео в Інтернеті, ви завжди повинні використовувати віртуальну приватну мережу (VPN) для захисту своєї конфіденційності. Якщо ваш Інтернет-провайдер знає, що ви передаєте потокове відео, це може зменшити вашу швидкість, щоб зберегти пропускну здатність в мережі. Це може спричинити буфер ваших відео. Ця буферизація є особливо проблемою для HD, 4K та інших високоякісних форматів відео, знайдених на Vimeo.

Крім того, веб-сайти, що передають відео, можуть перешкоджати перегляду певного вмісту, якщо вони знають ваше місцезнаходження. VPN забороняє потокові сайти знати цю інформацію. VPN також можуть допомогти захистити вас від хакерських атак з боку людини.

Не всі VPN корисні для користувачів потокового відео. Більшість не має додатків для Amazon Fire Stick та інших популярних телевізійних пристроїв. Багато хто веде журнали діяльності користувачів, створюючи ризик конфіденційності. Хоча всі VPN будуть дещо уповільнити вашу швидкість, деякі настільки повільні, що викликають буферизацію при потоковому перегляді відео високої чіткості.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. У ньому понад 1000 серверів VPN, що дає вам більше можливостей для забезпечення високої швидкості та обмеження буферизації. Під час нашого тестування ми виявили, що воно без проблем передає відео 1080p. Він також має вбудовані програми як для Amazon Fire TV, так і для пристроїв Nvidia Shield. IPVanish не зберігає журналів. Таким чином, користувачам не потрібно турбуватися про те, щоб їх приватні онлайн-дії розкривались третім сторонам. Хоча IPVanish є нашою головною рекомендацією, див. Наш кращий VPN для Kodi, якщо ви хочете більш широкий вибір.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як встановити Vimeo Kodi addon

Аддон Vimeo Kodi є частиною офіційного сховища аддонів Kodi. Щоб встановити його, виконайте наступні дії:

У головному меню Kodi натисніть кнопку аддони

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

Виберіть завантажити

завантажити коді аддонс

Виберіть відеододатки

Kodi завантажує відеододатки

Виберіть Vimeo. Це відкриє вікно інформації аддона

Виберіть Vimeo

Клацніть встановити. Аддон Vimeo Kodi повинен встановитись протягом декількох секунд

встановити Vimeo

встановлено vimeo

Як використовувати аддон Vimeo Kodi

Після встановлення Vimeo ви можете налаштувати його, клацнувши правою кнопкою миші на Addon і вибравши налаштування. Це дозволить вам ввести ім’я користувача та пароль свого облікового запису. Після цього ви зможете перезапустити відео там, де ви зупинилися після зупинки. Однак для перегляду відео вам не потрібно входити або навіть мати обліковий запис.

Меню налаштувань дозволяє також змінити роздільну здатність відео. Якщо у вас повільне підключення до Інтернету, вам потрібно зменшити це число до 480p або нижче, щоб зменшити буферизацію. В іншому випадку зберігайте це за замовчуванням 1080p для максимальної якості.

Під налаштуваннями якості відео є варіанти показу / не показ фанарту, збільшення чи зменшення кількості елементів, відображених під час пошуку, та збільшення чи зменшення кількості пошукових запитів, збережених в історії пошуку. Більшість користувачів захочуть зберегти параметри за замовчуванням для цих записів, але ви повинні знати їх, якщо вам потрібно буде їх змінити в майбутньому.

Налаштування Kodi Vimeo

Додаткові параметри відображаються, якщо натиснути кнопку «розширений» у лівій частині екрана. Це дозволяє перемикати чи показувати ім’я каналу в описах та збільшувати чи зменшувати розмір кешу.

Після налаштування додатка натисніть кнопку ОК, щоб повернутися до свого списку додатків. Звідти натисніть на додаток Vimeo, щоб відкрити його головне меню. Якщо ви не ввели своє ім’я користувача та пароль на екрані налаштувань, ви можете повернутися туди, щоб це зробити, натиснувши кнопку увійти.

В іншому випадку натисніть показаний для перегляду категорій відео, вибраних командою Vimeo або пошук шукати певний тип вмісту.

Головне меню Vimeo Kodi

Вімео показав

Аддон Vimeo Kodi за замовчуванням заощаджує до 10 пошукових запитів, що дозволяє легко використовувати аддон знову і знову, щоб знайти потрібний вам вміст.

Пошук Vimeo

Це все, що стосується використання добавки Vimeo Kodi.

Інші добавки Kodi, які доповнюють Vimeo

Якщо вам подобається вміст від Vimeo, ви можете також ознайомитися з цими іншими аддонами Kodi. Усі ці доповнення пропонують аналогічний вміст Vimeo і є частиною офіційного сховища Kodi addon.

PBS Think TV

PBS ThinkTV Kodi addon

PBS Think TV пропонує документальні фільми, що висвітлюють мистецтво та музику, культуру, природу та інші сюжети, всі вони створені американською суспільною радіомовною корпорацією. Багато відео з високою роздільною здатністю, 720p – це найпоширеніший формат.

Пов’язана стаття: Кращі адоні Коді для перегляду документальних фільмів

Відео New York Times

Відео Коді від Нью-Йорк Таймс

Відео New York Times Videos Kodi addon надає вам доступ до короткометражних фільмів, створених New York Times. У цих фільмах обговорюється широкий спектр тем, серед яких бізнес, культура, технології, стиль, подорожі та багато інших. Хоча деякі з цих відеозаписів включені в розділ “Популярні” додатку Vimeo Kodi, додаток New York Times Videos надає вам доступ до ще більше вмісту від цієї великої видавничої компанії.

Дивись також: Кращі новини Коді аддони

YouTube

Додаток YouTube Kodi

Хоча YouTube часто розглядається як місце для розваг, а не мистецтва, на ньому також є багато якісних короткометражних фільмів та пов’язаних з мистецтвом документальних фільмів. Їх можна знайти на каналі Vimeo YouTube та інших каналах YouTube, таких як Sundance Institute, No Film School, ARRI Channel, Independent FilmMakers тощо.

Додаток YouTube Kodi має функції, подібні до Vimeo, включаючи функцію входу та історію пошуку. Крім того, перегляд YouTube через Kodi відфільтрує багато рекламних ресурсів YouTube.

Детальніше: Як встановити та використовувати додаток YouTube Kodi

Сподіваємось, вам сподобався цей посібник із перегляду Vimeo на Kodi. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про перегляд найкращих відео на Kodi, ознайомтеся з іншими нашими статтями на цю тему, серед яких найкращі коді-доповнення для телебачення в прямому ефірі, як дивитися аніме на Kodi та як встановити FilmRise Коді адон, серед багатьох інших.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me