Ви можете дивитися Bellator 223: Мусасі проти Ловато на Коді?

Ви можете дивитися Bellator 223 Мусасі проти Ловато на Коді

Чемпіонат світу середньої ваги є на лінії, але чи може відносний новачок Рефаель Ловото-молодший перемогти високо прикрашеного правлячого чемпіона Джерарда Мусасі? Ви хочете переглянути кожен біт цього бою. Bellator 223 відбудеться 22 червня на лондонській Арені SSE. Ви можете дивитися Bellator 223: Мусасі проти Ловато в Коді, як у США, так і за кордоном за допомогою VPN.

Важлива примітка. Ми рекомендуємо лише офіційні додатки Kodi нижче. Bellator пропонує лише обмежені трансляційні заходи, як правило, через послуги платного телебачення. Це може призвести до того, що деякі користувачі Kodi вдаються до піратських потоків із сторонніх аддонів Kodi. Однак ви можете отримати доступ до Bellator безкоштовно або за низькою ціною на Kodi, не використовуючи ненадійних адонів. У цьому посібнику ми вивчаємо всі ваші безкоштовні та недорогі варіанти, щоб отримати Bellator 223 на Kodi без ризиків щодо конфіденційності.

Якщо ви хочете подивитися Bellator 223 у Канаді, Великобританії чи деінде поза США, вам буде потрібно VPN. Ми пояснимо, як і які працюють.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як дивитися Bellator 223 на Kodi з VPN

Мешканці США передають Bellator 223 через DAZN або Paramount Network. На жаль, DAZN не має безкоштовної пробної версії в США. Однак, Paramount Network можна придбати за допомогою однієї з декількох сервісів потокового інтернет-телебачення, включаючи Sling TV, який має додаток Kodi.

Люди, що не входять до США, можуть мати змогу підписатись на DAZN та використовувати VPN, щоб отримати доступ до американської версії для Bellator 223. Крім того, ви зможете підписатися на Sling TV, перебуваючи за межами США, щоб отримати доступ до мережі Paramount і Bellator 223.

Щоб розпочати роботу з VPN, виконайте наступне:

 1. Підпишіться на надійну службу VPN. IPVanish – це наша рекомендована послуга для користувачів Kodi, але ви також можете спробувати: ExpressVPN, NordVPN або CyberGhost.
 2. Встановіть додаток VPN на вибраний вами пристрій. Вам потрібно встановити VPN на той самий пристрій, який ви плануєте використовувати для потокового передавання (ноутбук, робочий стіл, Amazon Firestick тощо). Зауважте, що наразі жодні VPN не працюють на пристроях Roku.
 3. Підключення до сервера VPN у США. Підключіться до будь-якого сервера, розташованого в США, перш ніж намагатися отримати доступ до обраної потокової служби.
 4. Встановіть свої додатки Kodi, увійдіть у свій потоковий обліковий запис та надсилайте Bellator 223.

Жоден аддіон Kodi не працює ідеально, і жодна VPN не буде ідеально працювати з кожним доповненням або потоковою службою. Ми не можемо гарантувати, що ви матимете доступ до DAZN US або Sling TV, перебуваючи за кордоном. З цієї причини рекомендуємо протестувати всі свої потокові та VPN параметри задовго до початку події 22 червня. На щастя, всі VPN, які ми рекомендуємо, мають гарантії повернення грошей.

Ви можете дивитися Bellator 223: Мусасі проти Ловато безкоштовно на Kodi, якщо ви використовуєте кілька основних джерел. Щоб отримати подію безкоштовно, потрібні будуть безкоштовні випробування. Усі потоки DAZN та Paramount Network є заблокованими в регіоні до США, тому для доступу за кордон потрібно буде VPN.

Як дивитися Bellator 223: Мусасі проти Ловато на Коді

Є два варіанти перегляду Bellator 223 на Kodi:

 • DAZN
 • Слінг-телевізор (Первинна мережа)

DAZN коштує $ 19,99 на місяць, якщо ви підписуєтесь у США. Якщо ви перебуваєте за межами США, ви можете зареєструватися до DAZN за допомогою безкоштовної пробної версії (від 7 до 30 днів, залежно від вашої країни). Люди, що не входять до США, можуть також отримати доступ до події Bellator 223 за допомогою VPN, підключеного до сервера США.

DAZN має дуже масштабне блокування VPN, але ми виявили, що деякі VPN працювали над тим, щоб обійти вміст у минулому. Однак гарантії немає, тому радимо протестувати параметри VPN, щоб перевірити, чи спрацює якийсь.

Телевізор Sling несе мережу Paramount в своїх потокових пакетах і пропонує безкоштовну пробну версію 7 днів. Якщо ви перебуваєте в США, Sling TV – найкращий варіант. Ви можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію, увійти через програми Kodi, щоб передати трансляцію події, а потім скасувати підписку..

Однак ті, хто не знаходиться в США, все ще можуть користуватися телевізором Sling. Зазвичай ви не можете отримати доступ до цієї послуги за межами США, оскільки для неї потрібен спосіб оплати в США. Однак якщо ви використовуєте подарункові картки з американською мовою від MyGiftCardSupply, можливо, ви зможете зареєструватися в акаунті (з активованим VPN) і все ще спостерігати за подією з-за кордону. Подарункові картки для телевізора «Слінг» доступні.

Зауважте, що якщо ви підписуєтесь на телевізор Sling з-за кордону, вам потрібно буде використовувати те саме розташування VPN-сервера під час створення облікового запису та потокового Bellator 223.

DAZN Kodi addon – Безкоштовна пробна версія доступна за межами США

DAZN коштує $ 19,99 на місяць у США. Вартість варіюється в інших країнах, але кожна країна, де доступний DAZN, має безкоштовну пробну версію на сім днів або на один місяць.

Ви знайдете аддон DAIN Kodi в офіційному сховищі Kodi addons.

Після створення акаунта DAZN та завантаження додатка введіть адресу електронної пошти та пароль у налаштування додатку Kodi, щоб отримати доступ до потокових трансляцій..

Sling TV Kodi addon – Безкоштовна пробна підписка (США)

Sling TV kodi bellator 223 mousasi vs. lovato

Ви можете отримати Paramount Network через Sling TV, підписавшись на Sling Blue або Sling Orange за допомогою пакету Comedy Extra addon.

Sling TV пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, але ви не отримаєте безкоштовну пробну версію, якщо зареєструєтесь із 40-відсотковою знижкою, яка зараз рекламується. Це означає, що якщо ви користуєтесь подарунковою карткою для реєстрації на Sling TV під час перебування за кордоном, ви можете також скористатися цією опцією, оскільки ви вже оплатили подарункову картку.

Додаток Sid TV Kodi доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Після створення облікового запису Sling TV ви можете ввести адресу електронної пошти та пароль у налаштуваннях додатка, а потім отримати доступ до події Bellator 223 в мережі Paramount.

Bellator 223: Карта бою та деталі події Мусасі проти Ловато

Bellator 223: Мусасі проти Ловато відбудеться 22 червня на SSE Arena у Лондоні. Попередня подія починається о 18:30 за EST / 23:30 за GMT. Основна картка бою починається о 21:00 EST / 2:00 GMT.

Попередня бойова карта включає наступні поєдинки:

 • Кріс Бунгард проти Чарлі Лірі (легкий)
 • Кевін Фрайер проти Джона Редмонда (середня вага)
 • Натан Грейсон проти Франса Мламбо (штангітна вага)
 • Галоре Бофандо проти Кіта МакКейба (середня вага)
 • Вальтер Гахаджа проти Олівера Енкампа (середня вага)
 • Террі Бразьє проти Алессандро Ботті (легкий)
 • Кейт Джексон проти Лени Овчинникової (легка вага жінок)
 • Натан Роуз проти Люка Орда (легка вага)
 • Джастін Берлісон проти Вендл Льюїса (середня вага)
 • Деніз Кіелхолц проти Брайні Тірелл (жіноча легка вага)
 • Алфі Девіс проти Хорхе Канелла (легкий)

Основна карта включає наступні поєдинки:

 • Джерард Мусасі (с) проти Рафаеля Ловато-молодшого (титул у середній вазі)
 • Пол Дейлі проти Еріка Сільви (середня вага)
 • Джеймс Галлахер проти Джеремія Лабіано
 • Мелвін Манхоф проти Кента Кауппінена (легкий важкий вага)
 • Майкл Шипман проти Костелло ван Стініс (середня вага)
 • Фабіан Едвардс проти Джонатана Босуку (середня вага)
 • Чарлі Уорд проти Джастіна Мура (середня вага)
 • Аарон Чалмерс проти Фреда Фрімена (вага в фіналі)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me