Ви можете дивитись ICC Cricket 2018 в Інтернеті чи на Kodi?

Крикет ICC

Ви фанат крикету, який шукає матчі ICC в Інтернеті? Залежно від того, в якій країні ви проживаєте, важко знайти інформацію про те, які веб-сайти передають потрібні ігри. Якщо ви використовуєте Kodi для перегляду телебачення в Інтернеті, ви також можете не знати, в яких кодіадонах вам потрібно дивитися крикет або в яких репортах вони є.

Якщо у вас виникає ця проблема, читайте нижче, щоб дізнатися, як дивитися крикет ICC в Інтернеті чи на Kodi.

Що таке Коді?

Kodi – це медіаплеєр із відкритим кодом, який можна використовувати для перегляду відео на пристрої чи потокового передавання з Інтернету. Це дозволяє користувачам інтегрувати всі свої джерела медіа, спрощуючи онлайн-телебачення. Він також може блокувати більшість оголошень на сайтах потокового відео. Kodi можна встановити на програмі Amazon Fire TV, Apple TV, ПК, Mac або на телефоні Android або iOS. Він також може передавати відео на Roku за допомогою мобільного пристрою.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN під час перегляду телебачення в Інтернеті

Щоразу, коли ви передаєте відео через веб-браузер або Kodi, ви завжди повинні використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність та захистити свій пристрій. Якщо ви не використовуєте VPN, веб-сайти, що передають відео, можуть перешкоджати перегляду певного вмісту на основі вашого географічного місцезнаходження. Інтернет-провайдери можуть також зменшити швидкість вашого Інтернету, якщо вони знають, що ви передаєте відео, тоді як VPN допомагає зберігати цю активність у таємниці. Окрім того, VPN можуть допомогти захистити вас від хакерських атак з боку людини.

Не всі VPN корисні тим, хто дивиться телевізор в Інтернеті. Незважаючи на те, що всі VPN будуть дещо уповільнити вашу швидкість, деякі настільки повільні, що не можуть обробляти HD відео без буферизації. У багатьох немає серверів у достатній кількості країн, щоб послідовно проходити геоблоки. У більшості немає таких додатків для телевізійних пристроїв, як Amazon Fire Stick. Крім того, багато VPN ведуть журнали онлайн-активності користувачів. Ці журнали можуть загрожувати конфіденційності користувачів, якщо вони потрапляють у чужі руки.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish користувачам, які дивляться телебачення в Інтернеті. У нашому тестуванні IPVanish дозволяв відеопотоки високої чіткості без буферизації. Він має сервери в більш ніж 60 країнах, що робить його ефективним інструментом для подорожі геоблоків. IPVanish не зберігає журналів, що ідентифікують користувачів, і є однією з небагатьох служб VPN з додатком для Amazon Fire Stick та Nvidia Shield.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як дивитися ICC Cricket 2018 в Інтернеті

Залежно від того, де ви маєте доступ до Інтернету та скільки ви готові платити, існує кілька варіантів перегляду ICC Cricket в Інтернеті. Ось декілька способів перегляду з Індії, Канади, США та Великобританії.

Hotstar

hotstar.com

Найбільш простий спосіб для перегляду ICC Cricket через Hotstar.com. Hotstar – послуга потокового відео на базі Індії, яка відома своїм чудовим покриттям крикету. Він доступний безкоштовно та без геоблоків в Індії та більшості Південно-Західної Азії та Європи. Він також доступний по всій Канаді.

Якщо ви спробуєте отримати доступ до Hotstar за межами цих областей, веб-сайт видасть повідомлення про помилку, в якому йдеться, що вміст недоступний у вашому регіоні. Однак цей геоблок можна легко обійти, підключившись до VPN-сервера в Індії.

Веб-сайт Hotstar можна знайти тут.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як дивитися фільми та телебачення на Kodi

Телевізор верби

верба тв

Якщо ви підключені до Інтернету зсередини Сполучених Штатів, ви також можете дивитися матчі крикетів ICC на Willow TV. Вартість – 9,99 дол. США / місяць. Для передплати Willow TV потрібна американська кредитна картка або банківський рахунок.

Веб-сайт Willow TV знаходиться за цією URL-адресою: www.willow.tv/

Небо спорт

небесні види спорту

Якщо ви живете в Англії, Шотландії, Уельсі чи Ірландії, ви можете дивитись матчі крикетів ICC на SkySports.com. Вам потрібна підписка на канал Sky Sports Cricket, вартість якої – 18 фунтів / місяць. Якщо ви також хочете дивитися інші види спорту, ви можете підписатися на всі сім каналів Sky Sports (Прем’єр-ліга, F1, крикет, гольф, футбол, екшн та арена) за додаткові £ 2 / місяць. Для користувачів, які хочуть дивитись матчі лише за один день, Sky Sports пропонує “пропускний день” за £ 7,99.

Для передплати Sky Sports потрібна кредитна картка з Великобританії або Ірландії. Офіційний сайт Sky Sports можна знайти тут.

Детальніше: Як дивитись BBC iPlayer на Kodi

Немає способу дивитися ICC Cricket 2018 на Kodi

Ми шукали додаток Kodi, який дозволив би користувачам переглядати крикет ICC без веб-браузера. Однак ми не змогли їх знайти.

Спочатку ми шукали аддона Hotstar Kodi. Поки ми знайшли його, ми виявили, що він створює повідомлення про “Hotstar error” на кожному відео.

Тоді ми спробували знайти кодовий аддон Willow TV, який дозволив би принаймні користувачам США переглядати ігри ICC Cricket за допомогою Kodi. На жаль, знайдений нами додаток Willow TV навіть не встановив.

Хоча ми сподіваємось, що в майбутньому будуть розроблені аддони Kodi, які дозволять користувачам дивитися ігри в крикет ICC, ми маємо зробити висновок, що наразі це неможливо через юридичні методи.

Для користувачів, які мають телевізійний пристрій на базі Android, найкращий варіант перегляду ICC Cricket – це використання сумісного веб-браузера, такого як Chrome, Firefox або Dolphin.

Ми сподіваємося, що Ви знайшли корисний посібник із перегляду крикетів ICC 2018 онлайн та на Kodi. Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як дивитись телебачення та фільми в Інтернеті, ви можете прочитати деякі інші наші путівники, наприклад, 5 найкращих спортивних добавок Kodi, Як дивитися Прем’єр-лігу в Інтернеті або Як дивитися НБА в Інтернеті чи З Коді.

Верхнє зображення: “2015 CWC I проти ОАЕ 02-28 Колі (11)” Bahnfrend, ліцензований за CC BY-SA 4.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me