Tubi TV: Як дивитися телевізор Tubi в Коді та за межами США

Тубі ТВ Коді аддон

Tubi TV не тільки простий у використанні, але ви також можете передавати послугу через Kodi. Нижче ми розповіли, де знайти аддіон Tubi TV Kodi та як налаштувати аддон та працювати на будь-якому пристрої Kodi.

Якщо ви готові платити за сайти потокового відео, такі як Netflix та Hulu, ви можете отримати багато якісного контенту. Але багато людей не здогадуються, що часто також доступний хороший вміст безкоштовно. Телевізор Tubi вже останні сезони популярних телевізійних шоу та фільмів із відомими акторами, проте він фінансується за рахунок реклами замість абонентської плати.

Дивись також: Найкращі VPN для телевізора Tubi

У ньому також є четверта за величиною бібліотека вмісту будь-якого потокового сервісу за межами США, телевізор Tubi також доступний у більшості інших регіонів, включаючи Канаду та Великобританію, хоча з різними бібліотеками вмісту.

Телевізором Tubi можна керувати на своєму веб-сайті або через безкоштовний медіаплеєр Kodi.

Kodi може відтворювати безліч різних типів файлів, включаючи WMV, MPEG4 та AVI. Встановлюючи аддони, користувач може використовувати Kodi для перегляду файлів, що містяться в Інтернеті. Його можна передавати в Roku за допомогою телефону Android або iOS або встановлювати на ПК або Apple TV.

Kodi розвинув погану репутацію в ЗМІ за те, що він використовується в піратстві. Однак існує безліч веб-сайтів, коді можуть отримати законний доступ до цього потокового відео, зокрема Tubi TV.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Коли люди використовують Kodi для передачі неліцензованого вмісту, вони зазвичай використовують VPN, щоб приховати свою діяльність. Однак кожен, хто передає відео, може скористатися VPN, незалежно від того, з якого джерела вони надходять.

Люди, які передають відео, можуть отримати шкоду, коли провайдери сповільнюють свою швидкість. Інтернет-провайдери роблять це, намагаючись заощадити гроші замість того, щоб платити за надання клієнтам більшої пропускної здатності. VPN захищають користувачів від цієї загрози, шифруючи отримані дані, щоб Інтернет-провайдер не знав, звідки вони надходили. Як результат, VPN часто дозволяють користувачам насолоджуватися відео без буфера.

VPN також захищають користувачів від нападів хакерів “Людина в середині” (MitM) і допомагають обходити блокування географічного вмісту потоковими сайтами, включаючи телевізор Tubi.

Деякі VPN вторгуються в конфіденційність користувачів, зберігаючи журнали їхньої діяльності. Інші сервери мають лише кілька країн.

З цієї причини ми рекомендуємо IPVanish користувачам Kodi. Він має сервери в більш ніж 60 різних країнах, не зберігає журналів і простий у встановленні на Amazon Fire Stick та Nvidia Shield. Під час нашого тестування ми виявили, що воно передає 1080p відео без буферизації.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Щоб отримати додаткові параметри VPN, див. Нашу статтю про найкращі VPN для Kodi.

Як встановити аддіон Tubi TV Kodi

Додатковий додаток Tubi TV Kodi можна знайти на сторінці Kodi1 repo github. Ось як її встановити:

 • Перейдіть на сторінку додатка за цією URL-адресою: https://github.com/kodi1/kodi1.github.io/tree/master/repo/plugin.video.tubi
 • Клацніть Завантажити ZIP. Файл має мати назву щось на зразок плагін.video.tubi-x.x.x. Запам’ятайте, де ви збережете його.
 • У головному меню Коді виберіть аддони
 • Додавання вибору з головного меню Kodi
 • Виберіть значок поля у верхньому лівому куті
 • Клацніть встановити з zip-файлу
 • install_from_zip_kodi
 • Перейдіть до області, де ви зберегли поштовий файл. Клацніть, щоб встановити

Це воно. Тепер у вас встановлений аддіон Tubi TV Kodi.

Як використовувати телевізор Tubi для Kodi

Вміст телевізійного каналу Tubi розділений на 41 пункт меню. Кожен із цих предметів має багато різних фільмів та / або шоу в ньому. Однак на цій платформі є багато заголовків з обмеженим місцеположенням, тому те, що вам доступно, буде залежати від того, звідки ви отримуєте доступ до Інтернету.

Меню Tubi TV kodi addon

Пункти меню та вміст, перелічені нижче, призначені для американського ринку, на якому є найбільший каталог. Перші сім назв меню є Рекомендовані, Найбільш популярний, Найпопулярніші шоу, Нові надходження, Виїжджаємо незабаром, і Не на Netflix. Назви цих пунктів меню є досить зрозумілими. Ось перегляд вмісту, наданого деякими іншими.

Комедія

Цей вибір включає все, як від підлітків комедій, як Комедія середньої школи (у головних ролях Шон Патрік Кеннон та Джилліан Мюррей) та Барт отримав номер до класики, як Фатальна краса (у головній ролі Whoopie Goldberg).

Жах

Цей пункт меню містить безліч дуже старих фільмів жахів 60-70-х років. Ви можете знайти Напад помідорів-вбивць (1977) тут, поряд з Чорний шабаш (1963) та Чорна неділя (1960). У ньому також є кілька популярних фільмів 2000-х років, як Роб Зомбі Будинок тисячі трупів (2003) та обидва BloodRayne фільми (2007).

Ніч кіно!

Використовуючи цю опцію, ви можете знайти фільми, вибрані для пар або груп друзів. Вона включає в себе кілька романтичних комедій, бойовиків, фільмів жахів та експериментальних фільмів. Єдине, що, схоже, є у всіх цих фільмів – це те, що всі вони мають високооцінених режисерів чи письменників. Сюди входить неприємна комедія США Inbetweeners, рімейк 2013 року Техаська різанина бензопилою, і класична драма 12 сердитих чоловіків, серед багатьох інших.

Тенденція

Підбірка фільмів, які ще не є достатньо популярними, щоб їх розмістити популярний Розділ, але останнім часом збільшується в переглядах, можна знайти тут. Якщо ви вже переглядали всі фільми, з яких хочете зійти популярний і ніч кіно розділи, це місце, де ви можете подивитися кілька захованих дорогоцінних каменів.

Дія

Якщо ви налаштовані на щось швидке та захоплююче, у розділі бойових програм Tubi TV є багато якісних фільмів. До нього входить кримінальний трилер у головній ролі під назвою Курт Рассел Темно-синій і шпигунський фільм у головній ролі закликав Ченнінг Татум Haywire, серед багатьох інших.

Драма

Це свого роду загальнодоступна категорія, в яку телевізор Tubi містить багато фільмів з інших категорій. Ви можете знайти Showgirls тут, поряд з Гаряча пляма, класичний фільм із банком-хейстом у головних ролях Дон Джонсон та Дженніфер Конноллі.

Трилери

Деякі з найпопулярніших фільмів на телебаченні Tubi – у розділі трилерів, зокрема Льодяник (у головних ролях Патрік Вілсон та Еллен Пейдж), Темний прилив (фільм серфера в головній ролі Галлі Беррі) та Антимонопольне.

Списки відтворення (неправильно працюють)

На веб-сайті Tubi TV меню «Плейлисти» представляє колекції фільмів, які мають спільну тему, наприклад, «Хелловінський жах», «Найбільш тривожні фільми» та «Кращі фільми 2000-х». На жаль, ця функція не працює належним чином у додатку Kodi. Замість того, щоб переглядати кожну колекцію як окреме меню, аддон просто поєднує всі колекції в один гігантський список фільмів.

Якщо в колекції є певний фільм, який ви бачите під час перегляду веб-сайту, ви можете швидко знайти його в Kodi, скориставшись цим меню. В іншому випадку цей розділ не корисний для користувачів Kodi.

Сімейні фільми

У цьому розділі є список фільмів, якими користуються як діти, так і батьки, наприклад Всі собаки йдуть на небо, Торгує мама, і ФРЕД: Фільм.

Дитячі шоу

Якщо натиснути цей пункт, відкриється список телепередач, спрямованих на дітей, наприклад, Містер Бін, Вовча кров, і H2O. У кожної серії є своя папка, завдяки якій легко знайти конкретний епізод, який хоче бачити ваша дитина.

Чорне кіно

Тут містяться американські шоу та фільми за участю афро-американських акторів та продюсерів. Гордість (у головних ролях – Терренс Говард та Берні Мак), Акела і бджола (у головних ролях Кеке Палмер та Лоренс Фішберн) та кримінальна драма Живіт є помітними назвами в цій колекції.

ТВ-драми

Цей розділ включає багато популярних наукових фантастів & фантастичні шоу типу Мерлін, Камелот, і Мертва зона, а також менш відомі драми з інших жанрів.

Телебачення реаліті

Якщо вам подобаються телевізійні змагання та історії з реального життя, телебачення Tubi має кілька сезонів із понад 100 реаліті-шоу, в тому числі Собака: Мисливець за головами, Війни зберігання: Техас, і Фактор страху.

Аніме

Телевізор Tubi містить понад 60 анімаційних назв, включаючи відомі назви Наруто, Ю-Гі-О, Зошит смерті, і Відбілювач.  Усі вони мають підзаголовки. На жаль для користувачів, які віддають перевагу, телевізор Tubi не пропонує дублювати аніме.

Високо оцінений на гнилих помідорах

Як випливає з назви, цей розділ об’єднує всі фільми, доступні на телевізорі Tubi, які мають високий рейтинг Гнилі помідори. Якщо ви хочете швидко знайти щось для перегляду, це ще один пункт меню, який може допомогти вам прийняти рішення.

Інші колекції на Tubi TV

Окрім пунктів меню, вже перелічених, є багато інших, в тому числі ВПЛИВ, Наукова фантастика та фентезі, Стенд-комедія, Документи, Фільми Інді, Штаб-квартира Comic-Con на Тубі, і більше. Кількість вмісту, доступного на телебаченні Tubi, приголомшливо. Незалежно від того, який телевізор чи фільми вам подобаються, ви майже напевно можете знайти щось, використовуючи доповнення Tubi TV Kodi

Як регіонально перейти на телевізор Hobi

Як було сказано раніше, на Тюбі ТВ є чимало обласних заголовків. Наприклад, якщо ви зараз отримуєте доступ до телевізора Tubi з місця в США, ви побачите подібні фільми Останній стенд, Джо, Темно-синій, і Брати перерахований у розділі «Призначений». Але якщо ви отримаєте доступ до програми Tubi TV із сервера в Лондоні, ви побачите зовсім інші фільми в розділі “показані”, наприклад Кулявий хлопчик, Зірвано, Засуджений, і Штани у вогні. Аналогічно, підключення з сервера в Онтаріо та перегляд веб-сайту “показаний” покаже вам подібні фільми Ходить високий, Заморожений, і Стен Хельсінг. Це означає, що незалежно від того, з якого місця ви підключитесь до сайту, ви не матимете доступу до повного каталогу заголовків телеканалів Tubi.

Незважаючи на це обмеження, ви все одно можете отримати доступ до повного каталогу за допомогою VPN. Ось як це зробити за допомогою IPVanish. Інші VPN потребують подібних кроків.

 • Після передплати на послугу завантажте програмне забезпечення та встановіть його на свій пристрій. Ось загальна інформація про те, як встановити VPN на Kodi та ось як встановити його на Amazon Fire, Nvidia Shield та Roku.
 • У головному меню IPVanish натисніть “список серверів” у верхньому лівому куті
 • Список серверів IPVanish
 • У списку серверів виберіть той, який знаходиться в країні, з якої ви хочете отримати доступ до сайту. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до сайту з Великобританії, наприклад, натисніть сервер у Лондоні, Глазго, Ліверпулі чи будь-де.
 • Якщо ви отримаєте запит із проханням підтвердити, що ви дійсно хочете відключитися від поточного сервера та підключитися до нового, натисніть «так». Якщо ви отримаєте підказку про те, що перед тим, як ви зможете підключитися, потрібно завантажити “кран”, натисніть “ОК” або “Так”, щоб завантажити кран, а після завершення знову натисніть сервер..
 • Зачекайте, коли екран “підключення” закінчиться, а потім дочекайтеся “видимого місця” у верхньому лівому куті, щоб показати, що ви зараз підключені до нового сервера.
 • Підключення IPVanish
 • Перейдіть до додатку Tubi TV від вашого Kodi та відкрийте все, що ви бажаєте (популярний, науково-фантастичний, жах та ін.) Заголовки з нової країни з’являться в меню.
 • Tubi TV Kodi з VPN UK

Висновок

Платні сайти потокового відео можуть надавати багато популярного, високо оціненого контенту. Але багато хто не розуміє, що подібний вміст доступний безкоштовно. Телевізор Tubi – одне з місць, де можна знайти величезну кількість популярних фільмів і шоу, не платячи ні копійки. Дотримуйтесь цього керівництва, щоб встановити та використовувати його.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me