Світовий спорт Коді Аддон: Що це таке, чи потрібно встановити його і чи безпечно це?

Вас цікавить аддіон спортивного світу Kodi? У цьому посібнику ми пояснимо, що таке додаток Sports World, як він працює і чи варто його встановлювати.

Коді аддон

Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке дозволяє легко налаштувати власну систему домашнього кінотеатру. Однією з найбільших визначних пам’яток Kodi є його портативність: його можна встановити на величезному наборі різних пристроїв, включаючи ПК (Windows, Mac та Linux), Android, iPhone, iPod Raspberry Pi, Roku, Amazon Fire TV, Firestick та USB флеш-накопичувачі . Що ще краще, немає розбіжностей між настільними та мобільними платформами; якщо щось працює на ПК, воно, швидше за все, працює і на мобільному телефоні чи планшеті.

Дивись також: Кращі аддони Kodi 2017 року

Kodi надає два способи доступу до вмісту. По-перше, ви можете імпортувати аудіо- чи відеофайли, які зберігаються на вашому пристрої. Це зручно, оскільки їх можна переглядати без підключення до Інтернету, але це не ідеально для мобільних пристроїв, оскільки у них обмежений обсяг пам’яті. Користувачі Kodi також можуть встановлювати плагіни під назвою addons. Ці доповнення збирають бібліотеки вмісту, які розміщуються в Інтернеті і зазвичай мають порівняно невеликий розмір установки. Однак вони потребують підключення до Інтернету для роботи.

У цій статті ми будемо обговорювати стороннє доповнення Kodi на ім’я Sports World. Він надає доступ до прямих трансляцій різних телевізійних каналів, орієнтованих на спорт. Ми будемо вивчати законність та функціональність Sports World та описувати деякі проблеми конфіденційності, якими поділяються всі офіційні та сторонні кодонні аддони.

Протягом останніх місяців Kodi помітив багато негативної уваги ЗМІ, навіть якщо це абсолютно законно використовувати. Значна частина цієї уваги випливає з того, що деякі сторонні аддони надавали необмежений доступ до ліцензованого контенту. Це може бути, а може, і не бути законним для перегляду, залежно від того, в якій країні ви проживаєте. Щоб мінімізувати ризик потрапляння в юридичні проблеми, ми настійно рекомендуємо користувачам Kodi вивчити закони щодо потокового передавання вмісту в Інтернеті, перш ніж намагатися використовувати Kodi для цієї мети..

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж звертатися до будь-якого додатка, потоку чи сховища Kodi.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

VPN часто використовуються разом з Kodi, щоб приховати особу та діяльність від ISP. Однак є багато законних причин використовувати VPN з Kodi.

VPN захищають вашу конфіденційність, запобігаючи прослуховуванню вашого Інтернет-провайдера через вашу інтернет-активність або сповільнюючи зв’язок та захищаючи Kodi, щоб він став непридатним. VPN також може захистити вас від загроз безпеці, пов’язаних з Kodi, наприклад, нападів Man in The Middle.

Не всі VPN підходять для користувачів Kodi. Кожна служба VPN сповільнить ваш інтернет-зв’язок, але деякі набагато більше, ніж інші. Без швидкого постачальника VPN ви зринетеся з повільним зв’язком. Крім того, багато VPN ведуть журнали про діяльність своїх клієнтів, перемагаючи мету використання VPN, щоб залишатися приватними в Інтернеті.

Ми рекомендуємо IPVanish. Вона працює бездоганно з Kodi, є однією з найшвидших доступних VPN і, на відміну від багатьох VPN, не реєструє вашу активність перегляду. IPVanish працює з усіма популярними пристроями і є найпростішим VPN для встановлення на Firestick, який ми перевірили.

УВАГА ЧИТАТИ: економте 60% на річному плані IPVanish тут.

Що таке аддіон спортивного світу Kodi?

Меню Sportsworld

Sports World – стороннє доповнення, яке забезпечує доступ до різних телевізійних каналів у прямому ефірі. Це працює за допомогою пошуку цих посилань на декількох різних потокових сайтах та їх об’єднання в одному місці для полегшення доступу.

Найбільша проблема Sports World полягає в тому, що жоден її вміст не має належної ліцензії. Хоча існує опція меню під назвою “Спортивні канали”, це фактично не дозволяє вам вибрати окремий канал для перегляду. Натомість він шукає нові канали та додає їх до правильної категорії. Це призводить до розбіжностей, наприклад, коли загальні спортивні канали новин присвоюються одній конкретній категорії спорту.

Спортивний світ не має доступних для користувача параметрів і його взагалі не можна налаштувати. Немає можливості додати законні джерела вмісту і не можна відключити тих провайдерів, які пропонують неліцензовані потоки. Під час наших тестів ми знайшли декількох недоступних провайдерів і тих, хто працював, зайняло багато часу, оскільки вони запропонували так багато ігор.

Сьогодні Sports World доступний лише з одного маловідомого сховища. Крім того, схоже, у розробника немає соціальних медіа. Це означає, що якщо репо або аддон будуть викрадені, велика ймовірність, що користувачі Sports World не отримають попередження. Існує кілька офіційних доповнень Kodi, які можуть забезпечити майже таку ж функціональність, як і Sports World з набагато меншим ризиком.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст через Sports World.

Альтернативи аддону спортивного світу

Спорт Світ нічого не пропонує користувачам Kodi, які хочуть передавати офіційно ліцензовані засоби масової інформації. Однак є багато адонів Kodi, які пропонують законні джерела для широкого спектру спортивного контенту. Ці доповнення не тільки безпечніші, але і більш надійні, оскільки не загрожують отримувати повідомлення про усунення від власника авторських прав.

Sportsnet Now

Sportsnet зараз на Kodi

Sportsnet Now – це послуга, яка пропонує канадський спортивний контент у прямому ефірі та на замовлення. Він охоплює широкий спектр видів спорту, включаючи хокей, керлінг та бейсбол.

Ви можете використовувати додаток Sportsnet Now для перегляду вмісту Sportsnet безпосередньо через Kodi. Немає вільного для перегляду вмісту, тому вам потрібен обліковий запис Sportsnet. Це коштує $ 24,99 на місяць, але можливо вже є у вашому кабельному пакеті.

Регіон Sportsnet блокує їх вміст, тож якщо ви живете за межами Канади, вам доведеться підключити VPN до канадського сервера, щоб дивитися що-небудь. У деяких хокейних іграх є додаткові обмеження, але ви можете спостерігати за ними, підключившись до сервера в регіоні Канади, з якого походить одна з ігрових команд.

Додаток Sportsnet Now доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

USTV Now

USTV Тепер Коді аддон

USTV Now – це онлайн-сервіс, розроблений для того, щоб дозволити членам збройних сил США дивитись телебачення США, перебуваючи за кордоном. Однак він не вимагає будь-якої перевірки посвідчення особи, і кожен може зареєструватися в обліковому записі.

У USTV Now є три різні варіанти членства. Безкоштовне членство забезпечує доступ до семи мережевих телевізійних станцій, але платячи 19 доларів на місяць, ви можете розблокувати 25 додаткових каналів. До них відносяться ESPN та ESPN 2, та NBC Sports, тому USTV Now є надійним вибором для любителів спорту.

Додаток Kodi USTV Now включає в себе телевізійний путівник та функцію DVR (для платних підписок). У той час як USTV кажуть, що їхній вміст доступний лише громадянам США, вони не блокують свої потоки, і, як результат, їх можна переглядати з будь-якої точки світу.

Аддон USTV Now доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

FOX Sports GO

Фокс Спорт Перейдіть до додатку

Додаток FOX Sports GO дозволяє переглядати спортивний контент у прямому ефірі та на замовлення у Kodi. Для цього потрібна підписка на Fox Sports, але це вже може бути включено в підписку на кабельне телебачення або в одну з інших ваших потокових підписок, наприклад, PlayStation Vue або Sling TV.

Цей додаток охоплює всі більш популярні види спорту, такі як футбол та бейсбол, а також деякі, які зустрічаються рідше, такі як NASCAR та баскетбольний коледж. Вибраний вміст доступний за межами США, але щоб переглянути все, що пропонується, вам доведеться підключити VPN до американського сервера.

Додаток FOX Sports GO доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Огляд та проблеми конфіденційності

Спортивний світ може здатися привабливим, але він суттєво ризикує і не включає будь-яких функцій налаштування. Жоден з його потоків не уповноважений власником авторських прав і, не маючи змоги додавати або видаляти конкретних постачальників вмісту, неможливо перевірити, чи є офіційно ліцензований вміст.

Оскільки Sports World є стороннім доповненням, вона, ймовірно, була розроблена з тими ж суворими технологічними процедурами перевірки, що і більшість офіційних адонів. Це означає, що це, ймовірно, включає більше уразливих ситуацій для зловмисника, які можуть експлуатувати, і становить більший ризик, ніж його офіційні конкуренти.

Вище та в інших статтях ми згадали про деякі альтернативи додатку «Спортивний світ», і ми впевнені, що там є додаток, який вам більше підійде. Офіційні спортивні доповнення, які ми рекомендували раніше, не тільки безпечніші, але дозволяють підтримувати спортсменів та телерадіомовників, які роблять цей вміст доступним в першу чергу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me