Субтитри Kodi: повний посібник щодо їх встановлення та використання.

Навіть якщо ви переглядаєте фільм своєю рідною мовою, іноді можете скористатись читанням того, що на екрані. Незалежно від того, що вам потрібні субтитри через галасливе оточення або через перегляд фільму чи телешоу на іншій мові, субтитри Kodi можуть працювати майже на будь-якому потоковому додатку.

Очевидно, як увімкнути та використовувати субтитри на медіаплеєрі Kodi. За замовчуванням натискання на “субтитри” під час фільму відображає діалогове вікно із написом “увімкнено”. Немає можливості безпосередньо змінити це всередині фільму.

Якщо ви боретеся, щоб ті субтитри на надбудовах Kodi працювали правильно, це повне керівництво щодо встановлення, налаштування та використання субтитрів для Kodi має допомогти вирішити вашу проблему.

Як безпечно користуватися Kodi

Перш ніж спробувати встановити субтитри Kodi, важливо зрозуміти, як безпечно використовувати Kodi.

Якщо ви раніше використовували послуги HBO Go, Netflix або інші потокові послуги, ви, напевно, їм довіряли, щоб вони захищали ваші дані..

Але Kodi – це не потокова служба. Це медіаплеєр із відкритим кодом, який просто показує вам вміст із будь-якого веб-сайту, на який ви вказуєте. Для того, щоб використовувати його, ви повинні встановити аддони, створені іншими користувачами. Навіть субтитри для Kodi надають інші користувачі, а не самі творці вмісту.

Хоча ми вважаємо, що доповнення до підзаголовків, які ми перераховуємо в цій статті, є безпечними, але не всі додатки Kodi є. Дійсно, можуть бути викрадені навіть імовірно безпечні аддони.

Деякі доповнення зберігаються на незахищених серверах або потоковому контенті, який є незахищеним. Це робить їх вразливими до атак “людина в середині”, коли хакер може використовувати код Аддона для перенаправлення трафіку до власної мережі, викрадаючи ваші дані в процесі.

Щоб зробити завдання ще більш складними для користувачів Kodi, відомо, що деякі провайдери знижують швидкість інтернету клієнтів, які передають відео. Наприклад, нещодавно Verizon звинувачували в цьому передплатники Netflix.

Через ці проблеми завжди найкраще використовувати VPN під час трансляції вмісту за допомогою Kodi або під час використання додатків для субтитрів. VPN запобігає атаці “людина в середині”, шифруючи дані, які ви надсилаєте та отримуєте. Навіть якщо хакеру вдається перехопити ваші дані, вони не читаються.

Це також не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру зменшити швидкість вашого Інтернету, оскільки постачальник не може знати, що ви передаєте відео. Як результат, ви отримуєте відео з більшою роздільною здатністю та менш спритним відео.

Коротше кажучи, використання VPN допомагає зберегти приватність усієї вашої діяльності Kodi. Це допомагає не допустити, щоб хтось використовував знання про вас, щоб компрометувати ваш пристрій, уповільнити швидкість Інтернету чи іншим чином заплутатися з вашим життям. Це важливо, це означає, що ваш Інтернет-провайдер не може прослуховувати вашу Інтернет-активність та порушувати вашу конфіденційність.

Користувачам Kodi ми рекомендуємо IPVanish, оскільки він підтримує власні сервери, що допомагає запобігти появі відео. У ньому не зберігаються файли журналів, тому ваша онлайн-діяльність залишається приватною і її легко встановлювати на всіх популярних пристроях, включаючи Amazon Fires Stick. Ви можете прочитати наш повний огляд IPVanish тут або дізнатись про більш широкий вибір VPI-сервісів Kodi, тут.

Програма читання: Економте 60% на IPVanish

Дивись також: Як встановити VPN на Firestick

Тепер поговоримо, як зробити субтитри для роботи Kodi.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як встановити субтитри на Kodi

Примітка: Коли ця стаття вперше була опублікована в жовтні 2017 року, ми рекомендували аддон OpenSubtitles Kodi як найкращий спосіб отримати субтитри для роботи над Kodi. Однак цей аддон останнім часом не оновлювався, і деякі читачі зараз мають проблеми з ним. З цієї причини в даний час ми рекомендуємо наступний альтернативний метод для роботи субтитрів. Для користувачів, які все ще хочуть використовувати додаток OpenSubtitles, оригінальні інструкції містяться в кінці цієї статті.

Якщо ви хочете, щоб субтитри працювали на Kodi, вам доведеться встановити надбудову, яка відображатиме їх для вас. Ось кроки для цього.

 • У головному меню Коді натисніть значок шестірні
 • Значок шестерні Kodi
 • Виберіть налаштування програвача
 • Налаштування програвача Kodi
 • У лівій частині екрана переведіть курсор на мову
 • Мова налаштувань програвача Kodi
 • У правій частині екрана прокрутіть вниз та виберіть службу телешоу за замовчуванням
 • Служба телевізійних шоу Kodi за замовчуванням
 • За замовчуванням не вказано допоміжних підзаголовків. Клацніть отримати більше…, щоб побачити більше варіантів
 • отримати більше субтитрів
 • Виберіть доповнення субтитрів, яке ви хочете встановити. Subcene – це той, кого ми вважаємо рекомендованим користувачами найбільше, але ви повинні випробувати декілька аддонів, поки не знайдете той, який найкраще підходить для вас. Незалежно від того, який ви вибрали, тепер буде налаштовано пошук субтитрів у будь-який час, коли ви дивитесь телепередачі
 • виберіть доповнення підзаголовка
 • Прокрутіть підменю мови ще раз і виберіть службу фільму за замовчуванням
 • Служба кіно за замовчуванням Kodi
 • Виберіть той самий додаток до підзаголовків для фільмів або натисніть отримати більше…, щоб вибрати інший
 • Виберіть підзаголовки Addon 2
 • Почніть програвати свій фільм чи телешоу
 • Лезо Коді II
 • Клацніть піктограму «субтитри» у правому нижньому куті
 • Клацніть лезо субтитрів II
 • Виберіть завантаження
 • Коді субтитри виберіть скачати
 • Після декількох секунд пошуку ви побачите список наборів підзаголовків. Набори з п’ятьма зірками – найбільш високо оцінені. Виберіть набір підзаголовків, який ви хочете використовувати
 • Вибір коду леза набору субтитрів
 • Успіх клинка II

Це все, що потрібно встановити та використовувати субтитри за допомогою Kodi.

Список доповнень підзаголовків

Ось список доступних лише доповнень до підзаголовків.

Субцензувати

Ця програма містить субтитри з subscene.com.

У ньому багато англійських субтитрів, а також арабської, індонезійської та в’єтнамської. Загалом у колекції субтитрів представлено понад 50 мов.

Супер субтитри

Цей додаток сканує feliratok.info, щоб знайти субтитри для вашого фільму чи шоу. Він особливо відомий тим, що має точну функцію пошуку.

Піднаписи

Як і opensubtitles.org, для користування Podnapisi потрібна реєстрація. Однак він також має величезну колекцію наборів субтитрів.

Крім того, відомо, що розробник додатків регулярно його оновлює, що більше, ніж можна сказати для багатьох доповнень субтитрів.

Adic7ed

На жаль, цей додаток недоступний в офіційному сховищі коді. Тому вам потрібно додати сховище SuperRepo, щоб отримати його.

Це може бути вартим того, що, враховуючи, що іноді має більш точні субтитри, ніж субцену.

Divxplanet

Divxplanet сканує набори з PlanetDP.org, поки не знайде той, який відповідає вашому фільму чи шоу. Як і Podnapisi, він відомий тим, що регулярно оновлюється.

BS Player

BS Player почав свою програму відеоплеєра ще в 2000 році. З часом він розробив величезну базу даних субтитрів для фільмів і шоу.

Додаток програвача Kodi BS Player дозволяє вам отримати доступ до цієї бази даних.

Оскільки сам медіаплеєр налічує понад 70 000 користувачів, доступ до цієї бази даних може бути дуже корисним для тих часів, коли в субцену немає того, що ви шукаєте..

Як встановити надбудову Kodi OpenSubtitles.

Примітка: Це метод установки субтитрів, який ми спочатку рекомендували. Тепер ми рекомендуємо попередній метод замість цього. Ми включаємо ці інструкції для користувачів, які все ще хочуть використовувати цей метод.

Існує багато різних доповнень, за допомогою яких можна отримати субтитри для Kodi. Але щоб все було просто, я зосередився на OpenSubtitles. Це найпопулярніша надбудова для субтитрів для Kodi.

Крок 1 – Зареєструйтесь на OpenSubtitles.org

Перш ніж ви зможете встановити цей додаток, ви повинні зареєструвати свою електронну адресу у розробника програми. Ідіть сюди, щоб це зробити.

Вони використовують капчу на сторінці для зупинки ботів, тому переконайтесь, що ви вимкніть блокувальник спливаючих вікон або просто отримаєте повідомлення про помилку.

Плата за додатки не стягується. Вони просто вимагають реєстрації.

Крок 2 – Встановіть надбудову.

У головному меню в Коді натисніть додатки → завантаження → субтитри → opensubtitles.org. Відкриється діалогове вікно, у якому всі кнопки будуть сірим, крім «встановити».

Натисніть «встановити». Ви отримаєте повідомлення про те, що встановлено opensubtitles.org.

Крок 3 – Налаштування надбудови.

Знову натисніть на “opensubtitles.org”. Цього разу інші кнопки будуть доступні.

Клацніть на “Налаштувати” та введіть ім’я користувача та пароль, створені під час кроку 1.

Тепер надбудова opensubtitles.org готова до запуску.

Крок 4 – Увімкніть субтитри з фільму.

Під час перегляду фільму натисніть «субтитри». Відкриється вікно з кількома параметрами.

Натисніть «завантажити». Після кількох секунд пошуку ви побачите список наборів субтитрів.

Кожен набір субтитрів оцінюється користувачами за шкалою від одного до п’яти. Тож у більшості випадків чотири-п’ять зіркових найбільш точні.

Крок 5 – Насолоджуйтесь своїм фільмом, коли субтитри Kodi працюють.

Це воно. Це все, що вам потрібно зробити, щоб насолодитися своїм фільмом із субтитрами.

За замовчуванням завантажуються лише субтитри на мові оригіналу. Якщо ви переглядаєте іноземний фільм і хочете, щоб субтитри були іншою мовою, ніж оригінал, дивіться нижче.

Як отримати субтитри Kodi іншою мовою, ніж оригінал фільму.

Щоб змінити мову, якою є субтитри, почніть з головного меню. Звідти натисніть на значок шестірні та перейдіть до налаштувань програвача → мова → бажана мова субтитрів.

Виберіть мову, на якій потрібно використовувати субтитри.

Як виправити проблеми з відстеженням у субтитрах.

Навіть якщо ви вибрали набір підзаголовків з високою оцінкою, все одно можна переходити через набори, відстеження яких вимкнено. Якщо це сталося, виберіть “субтитри” під час відтворення фільму. Потім натисніть на «Зсув підзаголовка».

На екрані з’явиться елемент керування, який можна використовувати для регулювання часу субтитрів, щоб вони відповідали звуку.

Як налаштувати субтитри Kodi для автоматичного завантаження.

Якщо ви багато використовуєте субтитри та втомитеся постійно встановлювати їх під час перегляду фільму, ви можете додати ще одну програму, яка автоматично відкриватиме меню завантаження субтитрів щоразу, коли ви починаєте фільм.

Таким чином, єдиний подальший крок, який вам доведеться зробити – це вибрати певний набір підзаголовків.

Для цього натисніть надбудови → завантажити → послуги → автозавантаження. Встановіть надбудову автозапчастини так само, як і будь-який інший.

Субтитри іноді можуть бути важкими у використанні в Kodi, якщо ви ще не знаєте, як ними користуватися, і існує маса варіантів. Але незалежно від того, які надбудови субтитрів ви вирішили використовувати, виконайте кроки, викладені в цьому посібнику, і у вас не повинно виникнути проблем з їх використанням.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me