Справжній дебрид на Коді? Це насправді працює? Чи є кращі альтернативи?

Що таке Real Debrid для Kodi

Вам цікаво використовувати Real Debrid на Kodi? У цій статті ми вивчаємо, що таке Real Debrid, як працює ця послуга та чи підходить Real Debrid саме для вас. Ми також розглянемо, як можна покращити потокове передавання, не платячи за Real Debrid.

Kodi – це програмний пакет, який спрощує процес створення домашнього медіа-центру. Однією з найбільших переваг Kodi є те, що він дуже портативний і може бути встановлений на найпопулярніших платформах, включаючи ПК, iPhone, Android, Amazon Fire TV і Firestick, Roku, Nvidia Shield та USB флешку.

Оскільки сторонні аддони використовують неофіційні посилання на джерела, їх вміст часто повільно завантажується або доступний лише низької якості. Real Debrid прагне змінити це, пропонуючи доступ до кількох додаткових хостів файлів. У цій статті ми пояснимо, що робить Real Debrid, та деякі проблеми, які він виникає для користувачів Kodi.

Слід зазначити, що Real Debrid корисний лише у поєднанні із сторонніми адонами. Ці доповнення часто забезпечують необмежений доступ до ліцензованого контенту і сприяють негативному сприйняттю Коді в цілому. Ми рекомендуємо нашим читачам використовувати офіційні джерела понад усе та досліджувати закони щодо трансляції у своїй країні, перш ніж використовувати Kodi для цієї мети..  

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Віртуальні приватні мережі (VPN) часто використовуються для приховування неліцензованої потокової передачі від Інтернет-провайдера користувача Kodi (ISP), але існує багато способів, завдяки яким VPN може також принести користь законним користувачам..

VPN шифрує ваш інтернет-трафік і робить його нечитабельним для будь-яких сторонніх спостерігачів. Це допомагає запобігти більшості нападів “Людина в середині”, а також забороняє вашому Інтернет-провайдеру продавати ваші дані або заглушувати з’єднання на основі вашої діяльності.

Хоча всі VPN будуть певною мірою уповільнити швидкість вашого Інтернету, деякі мають більший вплив, ніж інші. Потокове передавання відео є великим вмістом даних і, як результат, важливо знайти VPN, який має якомога менший вплив на ваші швидкості. Деякі постачальники VPN також ведуть докладний журнал вашої діяльності, тому варто перевірити їх політику журналів перед реєстрацією.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Він пропонує швидке, стабільно стабільне підключення до серверів у всьому світі. IPVanish не зберігає журналів вашого трафіку і є одним з найпростіших VPN для встановлення на мобільних платформах, таких як Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Що таке Real Debrid?

Справжній дебрид для Коді

Real Debrid – послуга передплати, яка надає своїм користувачам доступ до додаткових хостерів для файлів. Підписки починаються від 4 € (4,64 $) на місяць, і хоча є безкоштовна версія, вона працює лише з 6 ранку до полудня.

Коли користувач Kodi вибирає щось для перегляду, Real Debrid надає додаткові посилання зі своїх 56 підтримуваних хостів. Оскільки ці посилання рідше використовуються, ніж ті, які за замовчуванням перекреслюються більшістю сторонніх аддонів, вони, ймовірно, завантажуються з меншою кількістю буферизації і можуть навіть пропонувати HD-версії обраного заголовка.

Однак з 56 хостів менше п’яти надають лише легальний вміст, а деякі з них, такі як YouTube, Vimeo та Dailymotion, уже мають офіційні додатки Kodi. Інші хости включають горезвісну платформу Mega, правонаступницю Megaupload, сервісу, яку Міністерство юстиції США закрило за порушення авторських прав..

Проблеми з Real Debrid

У Real Debrid є дві великі проблеми. По-перше, він пропонує мінімальні переваги користувачам Kodi, які використовують офіційні джерела, але винагороджує тих, хто шукає захищений авторським правом матеріал.

По-друге, це коштує грошей. Це підштовхує клієнтів Real Debrid до законної сірої зони, і хоча Real Debrid стверджує, що не посилається на файли, що порушують авторські права, він пропонує багато альтернативних джерел для фільмів про блокбастер. Це повне протиріччя, про яке повинні знати користувачі Kodi, якщо вони планують сплатити за Real Debrid.

Просто, щомісячну плату можна краще витратити на підписку на одну з багатьох доступних високоякісних потокових платформ. Наприклад, Netflix коштує лише на кілька доларів більше щомісяця і цілком законно.

З вищезгаданих причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi реєструватися або використовувати Real Debrid.

Поліпшення якості потоку без Real Debrid

Є кілька способів покращити якість потокового потоку, не вдаючись до Real Debrid або подібних послуг. Наведені нижче рішення можуть бути реалізовані за лічені хвилини, і на відміну від Real Debrid, жодне з них не коштує грошей.

Використовуйте офіційні джерела

Це просте рішення низькоякісної трансляції. Офіційні джерела зазвичай надають вміст високої чіткості, і оскільки вони створені для охоплення широкої аудиторії, зазвичай буферне час дуже мало.

Kodi пропонує великий вибір офіційних доповнень, і багато з них не потребують реєстрації або членства для використання. Офіційні доповнення, такі як Crackle, Viewster та FilmOn.TV, пропонують все, починаючи від фільмів до телевізора, – що не підтримує Real Debrid та найпопулярніші сторонні додатки..

Не тільки це, але й офіційні доповнення піддаються ретельному випробуванню під час розробки. Це дозволяє розробникам знаходити та виправляти вразливості, які можуть бути використані для компрометації вашої системи. З наведених вище причин ми рекомендуємо нашим читачам використовувати офіційні джерела, коли це можливо.

Перевірте підключення до Інтернету

Однією з найпоширеніших причин буферизації та тривалих завантажень є те, що ваш Інтернет-зв’язок занадто повільний. Netflix рекомендує швидкість принаймні 1,5 Мбіт / с для контенту стандартної чіткості та 5 Мбіт / с для HD.

Ви можете перевірити швидкість свого інтернет-з’єднання за допомогою онлайн-перевірки швидкості. Якщо ви виявите, що ваші швидкості повільніші, ніж очікувалося, існує ряд рішень, таких як скидання маршрутизатора, поліпшення діапазону Wi-Fi або оновлення широкосмугового пакету, .

Знизивши роздільну здатність, ви можете виявити, що ви отримуєте плавніше відтворення відео. Це не ідеальне рішення, але це швидке виправлення та хороший показник того, що швидкість вашої мережі є одним із факторів, що сприяють поганому відтворенню.

Щоб отримати більш повний посібник з тестування та усунення несправностей з підключенням до Інтернету, подивіться нашу статтю про буферизацію Kodi.

Використовуйте VPN, щоб уникнути затухання ISP

Відомо, що провайдери обмежують швидкість своїх клієнтів, виходячи з звичок потокового потоку. Це може знизити вашу швидкість до тієї точки, коли відео нескінченно заїкаються або буферуються. Як ми вже згадували раніше, VPN приховує вашу діяльність і робить меншою ймовірність того, що ваш зв’язок буде перервано.

Якщо у вас досить швидкі швидкості, але все-таки виникають проблеми при підключенні до VPN, можливо, ви захочете спробувати підключитися до іншого сервера. IPVanish дозволяє вам підключитися до того сервера, який найкращий в будь-який момент. Оскільки в більшості країн є декілька серверів, вам не доведеться переставати переглядати вміст, заблокований в регіонах, якщо ви знайдете той, який працює.

Висновок

Real Debrid може запропонувати додаткові посилання на контент, але він коштує. Оскільки це коштує грошей і задовольняє лише користувачів, які надходять з неліцензованих джерел, це має ті ж ризики, що і сторонні додатки, які мають преміальні потоки, такі як Streamhub, Exodus, Covenant та інші.

Пов’язані: 105 кращих коді-аддонів 2017 року

Існує кілька способів випробувати високоякісну трансляцію, не платячи гроші за морально неоднозначну послугу. Ми перерахували ці поради вище і ми впевнені, що вони допоможуть вам вирішити проблеми, які вам найбільше роздратують, чи не вистачає вмісту HD або тривалий час завантаження.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me